Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(109)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

magtetism pupici si tie mamica, ca te uitase, cand ajungi in Bucu, dai un semn, poate ai timp si ne vedem, macar la o cafea
iri si tie
piscot azi ce program aveti???ce face fata mea?

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

neata si cafea si de la mine
prezent pt mamai Irinuka
Tunde...draga mea tu n-ai nici o vina ca posta romana e de cacao,da-l naibii de colet ca ajnge el pana la sf lumii sa ma mai creia o pauzasc si eu
pup ca fug la mall...e un soare afara...zici ca e varaofer soare la toata lumeaaaa
pupyyyy...duminica superba

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

neata, spunem si noi prezent pentru Irinuka si vrem sa multumim si pentru urarile de ieri, suntem fete mari 10 luni si tocmai bine ca de ziua ei, papusica mea mi-a facut o surpriza, aseara la baita avea spatele plin de bubite rosii care nu stiu de la ce sunt, i-am dat banana de 2 zile o fi de la asta, ma intreb daca chiar o fi alergie alimentara (altceva nu are), detergentul de rufe nu l-am schimbat, nu stiu... azi vad ca nu mai sunt rosii, dar bubite mici tot sunt...

Roxana mami de Maria-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Neata!
RISS Serios daca pot recomanda ceva din ce am citit in ultimu an. ln afara de Mama si Copilul si Dr. spock nu am indraznit sa ma apropii decat de ceva super usor din care citesc cand ma bag in pat, adica dupa ora 23 max juma de ora ca adorm. Am reusit sa citesc Cei trei muschetari si Dupa 20 de ani. Vreau sa ma apuc de Vicontele de Bragelone dar e mare rau. Am mai citit o carte de Sophie Kinsella, La cumparaturi cu Minnie - foarte haioasa.
Mayane eu am citit Stapanul Inelelor. Mi-a placut enorm. Si filmul imi place la nebunie, l-as vedea de 100 ori daca as avea timp. Cartea e diferita de film, e frumoasa in alt fel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Neata de la socrii
Am dormit aici.
Angie;sa te cre-mu-iesti?..n-ai scapat nici tu de cenzura.
Magnetism;ma gandeam ca tu esti sursa de banuti
Buni LENUTAAAAAAAAAA;Drum bun !Ce bine e de tine Fragrant
Eu-s cu fundu in sus..bineinteles certuri cu soata..imi trece..nu ma bagati in seama!
Dupa ce l-am lasat aseara sa chefuiasca..azi vine si imi zice ca ma vede cum ma doare!ca abia astept sa-l ranesc cu ceva..ce B!Ca -s rea..Iara n-am nici un chef!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Neatza si de la mine

Tunde Eu cand ma supar, ma apuca mutenia. Ca urmare, al meu sufera de lipsa de cicaleala. "Ce s-a intamplat?" - Nimic. "Ce ai?" - Nimic. "Esti suparata?" - Nu. Si in rest ma prefac ca nu exista. Ia incearca si metoda asta. Poate prima data o sa se bucure ca a scapat. Si a doua oara. Dar cat rezista?

La multi ani Teodor! Mami Roxana, ne mai citesti?

Pup la toata lumea. Fug sa bag ceva la ghiozdan si bag iar smotru la bucatarie.



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Buna duminica!
vin si eu la cafea din asta virtuala.; da ce as mai bea una adevarata!!! mama, mama!! Carmen iarasi e maraita rau... nu am idee de la ce, ca nu cred ca e de la dinti; aseara nu reuseam nici cum s-o adorm, abia pe la 23.30 a cazut lata pe burta incercand sa umble prin pat in patru labe; si dupa 3-4 ore s-a trezit din nou, bine ca a fost numai pentru un alaptat si a adormit iar; la 7 era din nou treaza!
Apoi ca sa fie treba bine facuta, a facut infectie la un ochi! asta deja e a trei-a oara!! asa ca da-i cu apa fiarta, spala ochi, dai cu picaturi! si de data asta nici nu vrea sa stea, se tot agita cand vreau s-o curat, abia reusesc.

Am inteles ca e un bebe care mai adauga o luna azi: TEODOR, ai doresc LA MULTI ANI! sa fie sanatos si sa creasca mare!
O duminica placuta sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Neata!
Prezent, Irinuka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Neata la pranz

Rmbbc si eu raportez o conjunctivita horror la Robert, ceva ce n-am vazut in viata mea!!!Nu putea sa-si deschida ochiul dimineata nici cu mana. Am pus repede mana pe servetele iridium baby si tobrex, sa speram ca scapam.

A,,edit: sunt rupta!! mi-e rau, rau, rau, am o durere de cap de nu-mi pot intoarce capul, o durere ce incepe d ela umeri, ma doare si cand calc si cand respir. Nu stiu ce-o fi...oboseala adunata sau am luat virusul d ela Ana...daca ea a avut asa ceva...pai, e cel mai puternic si rezistent copil. Tura asta a avut doar muci, nici macar maraiala. A, muci si greva foamei.
Daca nu mai scriu..insemana ca ati scapat d emine!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Neata!!

facem si noi prezenta. am avut ceva treaba si am apucat doar sa citesc pe fuga tot.
suntem bine. nimic nou sub soare.

sa aveti o duminica frumoasa




Mergi la inceput