Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(109)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Lori;off mama!cate zile ati fost bine/sa nu iba nimic?ca la noi niciuna..ba Mario,ba Soniuc..acu Sonia re nasul super infundat..iara nu poate suge..nu pot scoate nimic de acolo..deja ma gandesc sa ma duc cu Ea la orl sa ma programez pt ai scaote polipii..mama masi de iarna!!!!

Mayane;da..asa fac..m-am urcat in masina si am venit acasa..El a ramas acolo cu Mario pana deseara..Acu imi trimite mesaje..sa ma pupe undeva..ca il urasc iara!Am plans pe masina de m-am desfigurat.Ce sa-i zic..ce sa-i mai fac ca sa se schimbe?nush..Vreau sa nu mai fiu carpa nimanui..sa-mi traiesc viata linistita..nu suport sa fiu jignita mereu -mereu..Deja Mario ma intreaba in ultima perioada;de ce va certati tot timplul cu tati?.Sa ma despart de El?ce ma fac cu doi copii?
Gata m aplecat ca va stric ziua!
Simo;cum mai esti mami?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

tunde
prezent si de la noi, irinuka
roxx, ca ma intrebai, direct la piatra neamt descindem (adica ne iau ai mei de la otopeni si nu mai trec prin B, ca n-are rost sa mai despachetez bagajele in 2 locuri)
ieri seara am fost la o zi de nastere, a unei fetite de 2 ani, am ajuns acasa la 11, sunt terminata de oboseala, casa e cu fundu-n sus..

weekend minunat si cu soare sa aveti!
sanatate la bb muciosi / bubicizati!


Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Lori si io tot cu tobrex ai dau; nu e chiar asa de grav ca ultima data, numai ca nu inteleg cum a reusit si a treia oara!! in fine, pe langa ce ai tu de tras, la mine e "floare la ureche" vorba aia!
Maine ma duc la agentie si o sa stiu exact ce si cum

Tunde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Salutare!

Eu am racit si ma simt cam naspa. Ma doare capu sunt toata infundata! Sunt prin zona...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Poate tenteaza pe cineva http://www.chicco.ro/product--flash-sales-masuta-gradina-vorbitoare-12-luni--1143.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

da Tundeasa am vrut sa scriu..ai vazut ce a iesit?hihihi...sa ma dau cu crema trebuia
fost la mall...dat buburuza in masinute,pun poze si filmulet pe facebook..puupppp

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Eu am o noutate....Andrei merge singur, la 10 luni a facut primul pas singur, acuma are aproape 11 luni, peste o saptamana si deja baga ture prin casa singur, parca e o ratusca cand merge Pentru el este o mare realizare si eu sunt foarte mandra
Cu papa stam bine, mananca absolut orice ii pun in fata, deocamdata e sanatos, nu stiu pentru cat timp, probabil pana ia sora-sa vreun virus de la gradinita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

PREZENT SI NOI!

tot muciosi Mirelus..nu mai poooooooooooooot...azi noapte iar s-a foit ca nu puta sa respire...azi a fost ok sa vedem la noapte...de unde vin frate atatia ca m-am gretit:((((

azi am facut cateva cumparaturi de-ale gurii si apoi prin casica cu chestii casnice...nik interesant..

acu am bagat niste cartofi la copt sa papam si mai vedem cu ce ne mai bucuram pana la somn...

va puuuuuuup

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

kitzy - felicitari ptr voivincel...

tunde -

gabi - sanatate maxima!

lori, rmmbc - sa treaca repede ochisorii la copilasi!



Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

hop si eu
fuseram in vizita la tripleti....doamneee sunt atat de dulci si de cuminti......ce mai, parca as mai face si eu o tura
au un tatic sa le traiasca, gateste, face cumparaturi, spala, sterge copii, le da sa pape, ii ia in brate, ii alinta......ce mai visul imaginatiei si mami lor e tare de treaba

ne a gatit niste paste mmmmm si mere coapte cu miere si scortisoara si dovleac....sa mor de ciuda si nu alta, asa ma bucur pt ea ca are un asa sot bun....si..siiiii au o casa....mama mama, in Popesti, frumosa tare.....
motanii au fost in extaz, au alergat si s au tarat peste tot.....cred si eu in ditai livingul......
Razvanel tare plangacios a fost, nush ce a fost cu el, unde n a putut sa doarma, l am pus si in carut, si in scoica unui prichindel, nu a vrut si pace...drept pt care l am luat pe genunchi si hai sa halim impreuna paste.....ba o bucatica de dovlecel, ba una de ardei, ba o ciupercuta, ba o pasta si s a calmat copilul...bine ca nu s au speriat prichindeii, unul din ei era jos cu noi, dormea de mama focului intr o scoica

acum dorm, pe Razv l am adus oricum dormind, l a pocnit oboseala si a adormit, Robi l am impachetat in pijamale, i am facut un laptic si nani si el

m a topit.....merge singurel, spune mama cu asa un foc de pici de dragul lui

tunde mamica....te inteleg perfect, n ai idee cat de bine te inteleg (ieri am avut un meci si noi, la care a participat si "mamica" care a ajuns la concluzia ca mai bine divortam)..............offf, eu zic sa i otravim si sa scapam de ei
ba alta si mai tare: noi stam intr un apartament de al fratelui cel mare al lui dl M, care a propus sa ne ocupam de vanzarea lui ne da 10000 de euro si ne plateste chiria pe un an cu alte cuvinte carelul.....lesin......deci se poate si mai bine

piscot....ai draq de muci nu mai seaca o data

pupici fetelor

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput