Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(109)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

MADALINA, ti-am trimis PM!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

ROXX, zic si io ca mai nou vad ca s-a lipit de mine calitea asta: de a ma baga ca musca....
daca ai probleme cu salteaua poate se rezolva daca suportul pe care sta(patul in sine) este alcatuit ca un gratar din mai multe scanduri puse de-a curmezisul cu distanta intre ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

PREZENT! Abia acum citesc pag 4. Am avut zile pline plus lipsa de inspiratie la intrebare. Va ! Revin... azi, maine, sper...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

roxx,nush,scrisul dr nu l inteleg
pe sticluta scrie o lingurita...si atat ii dau,tie ti a zis dr 2 ml?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

buna fetelor, pe unde sunteti????

ai mei au mancat azi pe rand, ca au dormit pe rand
am iesit un pic cu ei afara.....;frig rauuuu
cand am ajuns acasa i am pus la nani
dupa o ora s a trezit RAzvi (din cauza de zgomote de la vecini si din cauza lui tacsu care vb tare cu frasu si cu mamica pe skipe)
dupa nici o ora l am pus la nani iar pe RAzvi ca plangea de somn, nu si facuse somnul......acum o juma de ora s a trezit....2 ore si mai bine a dormit

sa vezi balamuc cand o pica Robi, ca frasu e satul de somn....asta e

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

noi suntem pe aici...il asteptam pe tati sa papam ca mi s-au intins urechile de fuame:))

piscotului ii e somn, dar o mai amagesc poate dormim toti 3 dupa masa, desi nu cred ca-mi iese...

azi am avut si ora de balet...m-am epilat...wow ce bine e fara par...de vis si parca nu a durut asa tare...cred ca m-am prins care-i smecheria...mai las o saptamana dupa rusi sa treaca si apoi ma epilez ca asa e mai bine...

unde e restul gastii??????????? ati plecat la cumparaturi ptr Craciun?:D trimiteti si la noi:))

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Si Eu prezent..va scriu de la socrii
Lucia;Nu am vazut nimic de sebamed ultima data...numai Weleda
In rest;sper sa primiti coletul..Eu le-am pus cand v-am anuntat..am si chitantele.Nu puneti banii de acuma numai dupa ce ati primit coletul.
Weekend placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

si eu prezent. am avut cateva zile nebune-nebune.
am vrut sa fac intr-o aspt ce nu am reusit sa fac intr-un an de concediu de maternitate...
iar sophia a inceput cu 3-4 treziri pe noapte...
azi sunt pe fuga, tre sa termin curatenia in casa, ca maine vine buuuuniiii!!!

ne mai auzim dupa ce ne mai linistim cu treburile.
va pup si sanantate la bebei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

mada,editura Crisan si mai e o editura Prut si asta are cateva de copii f.dragute.pozele zi-mi care si ti le dau pe mail ceva sau dc mai ai rabdare cand ne mai vedem ti le pun pe stick.

irinuka nu stiu,si eu am cautat-o pe net dar n-am gasit-o, e luat-o din bulgaria dintr-un magazin, e cu winnie poath dc te ajuta-personajul

tunde de la next vroiam si eu sa-ti zic,vazusem unele inblanite inaltute asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Seara buna si de la noi!!!
Tunde pus banutii alaltaieri,a sosit si pachetul mii de multumiri shi pupici la Sonia !!!!
Joi am plecat la Brasov sa o iau pe sora mea la mine cu cel mic sa mai stam impreuna asa ca absentez din motive intemeiate, de 2 zile o tin intr-o veselie continua!!!
Acum is cu paharul de vin in fatza asa ca savurez un vin bun shi un film bun.Nu am apucat sa vad pozele de la bebeluseala dar ma uit acum cred ca a fost super!!!!
Mirela pupici la motanei!!!
Azi am fost la Sephora sa mai iau cate ceva pt mine shi tati, sunt multe oferte care mai de care mai faine, am pus mana pe 2 parfumuri shi niste farduri pt mine!!!!
Au sosit shi cadourile de Mos Nicolae pt pitici is pitite bine ca sa nu fie gasite!!
va pupam
Noapte buna!!!!!

Mergi la inceput