Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(109)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:

Neata si de la noi!
vreau si eu cafea,nu prea am dormit,am avut foiala la greu.
inca tot nu papa,asa cateva lingurite uofffffffff,o sa ajunga iar la 3 kg daca continua asa pana ce ies tot dintii,fir-ar sa fie!
Aveti un pont, ceva, sa pape si al meu?

La Multe Lunite/Ani Sarbatoritilor Zilei! Sa fiti sanatosi si voiosi tot timpul!

Imi spuneti si mie de unde comandati globurile alea personalizate?pls.....pls.....

Tunde,mami,banutii de la mine ti-au intrat ca de la mine au plecat.coletul inca nu a ajuns,mai asteptam,azi nu lucra posta.

Week-end placut sa aveti!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:

aaaaaaaaaaa inca ceva
ce parere aveti despre jucaria asta?o are careva?se merita oare?
http: //edukid.ro/jucarii/jucarie-baie-pinguin-tomy/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Semnat catalog de cand am zis:

1.De_ea / 2.Tunde / 3.Madalina / 4.Lili / 5.Mirela / 6.Mimo / 7.Angie / 8.Rmbc / 9.Lucia / 10.Ana / 11.Luiza / 12.Irinuka /

Va astept in continuare la prezenta!

Luiza mult calm din parte taeste secretul. Te cred ca este greu, dar dupa cum au zis si fetele ce au trecut deja prin asta: este doar o etapa, o se recupereze mai apoi. Nu-l forta ca vei face mult mai mult rau.
Iti trimit link pe PM pentru globuri.
De jucarie nu stiu sa-ti spun!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:

Irinuka pt pm
nu il fortzez mami,asa isi sigileaza buzele ca nu mai intra nyik acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Neata!

Are careva saltea Dormeo? Trebuie sa ne luamo saltea si am vrea sa mergem azi sa le vedem. Daca aveti din asta, e OK? Alte recomandari?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Prezent si eu!

La multe lunite REBECCA, MOTANEI, ALESSIA, SOFIA, MIRUNA, FELIX SI ANREI!

AMR:5 kg

Mamica de minune Antonia Luiza (18 feb.2011)
Multumesc Doamne, multumesc parinte Arsenie Boca, multumesc sfintelui Spiridon si Fecioarei Maria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

LA MULTE LUNITE REBECCA,ALESSIA, MIRUNA, FELIX ANREI,SOFIA SI MOTANEILOR MEI DRAGI!

spunem si noi prezent irinuka:)

Doloress...aoleo cu doi muciosi nici nu vreau sa-mi imaginez...la mine fu groaznic cu unu...inca mai avem dar dormim mai bine...sanatate multa si sa treaca repede

frumos tortul Roxx...am salivat la el o gramada pana m-am uitat in oglinda si mi-a trecut:))

Tunde - io luni pun banutii...inca nu a venit nik

mey - globulete din alea personalizate se fac si in Real Vitan pentru cui ii vine mai aproape, comod, stiu si io...si mai sunt neste chestii interesante pe acolo

(paranteza)fi-mea se pupa in oglinda si vorbeste cu fata pe care o vede acolo...e asa haioasa:)))

va pupicesc..ma duc sa pun la foc o ciorba de vacuta si o tava la cuptor cu legume si carnita...




Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Buna dimineata si de la noi!
Nu am nimic de zis, iar am avut o noapte de cacao, de la 6 la 7:30 l-am leganat sa adoarma
La multe lunite sarbatoritilor de azi!!!
Sa avem un week-end frumos si plin de liniste si odihna.
Va pupam

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Prezent!

Am fost sa schimb robotul, motorul de braun, care sucombase la 2 luni, noroc ca aveam garantie, ne-a dat unul nou.
Am cumparat si cizme pt Robert, mamaaa..scumpe raaaau...rau!!

In rest...Ana tot cu mucii dupa ea, is ca raia, mama lor d emuci!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Neata!

La multe lunite sarbatoritilor!!!

IRINUKA, am vz mailul, m-ai rugat si aici pe forum, dar am uitat - am capul in paispe directii, vreau sa fac multe lucruri si mai uit...(ai vz ca ti-am trimis pozele alea dupa o mie de ani, dar le-am trimis). Sper sa reusesc sa-ti raspund azi.

LILI, este pasta de zahar. Daca e greu..nu stiu ce sa-ti zic, nu e foarte greu, dar nici usor. Iti trebuie rabdare si un pic de timp. Eu foloseam pana acum reteta Lissei. Acum am folosit pt prima oara www.viorica-torturi.ro/2011/03/cum-fac-pasta-de-zahar.html" target="_blank">reteta asta si a iesit super. Vezi si tu care te coafeaza!

MIMO, ai ajuns la aerobic? Cuma fost?

LUCIA, vitaminele alea at trebui sa-ti ajunga mai mult. Cat ti-a zis dr sa-i dai? EU ii dau 2 ml pe zi. Sticla are 237 ml. Deci cel putin 3 luni ar trebui sa ajunga.

GABI, eu am dormeo. Din pacate am luat superortopedica, asa m-a dus capul (eu am pb cu coloana) si e foaaarte tare (nu tare in sensul de cool...ci tare ca lemnul!). Al meu e disperat. Abia asteapta sa o schimbam. Si tot din pacate, nu am stiut ca trebuie aerisita foarte des si a facut putin mucegai dedesubt, in partea dinspre podea. Asa ca sigur va trebui schimbata. Dar daca iti iei una ortopedica sau normala ar trebui sa fie ok. Si sa te interesezi bine de tot cum e cu intretinerea.

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput