Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(109)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Aaaa, asta-i alta traba!!
MULTUMESC LORI SI GABRIROMT
ce gasisem io pe blog nu avea explicatii, sau nu m-a dus neuronu` sa gasesc bine! Da, mersi fetili, va pup
GATA, Promit ca nu mai scot un cuvant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Eu am body pe gat de la daninaline si erau si cu gluga...dar am vazut in oras in mai multe locuri...14 lei.


AMR:5 kg

Mamica de minune Antonia Luiza (18 feb.2011)
Multumesc Doamne, multumesc parinte Arsenie Boca, multumesc sfintelui Spiridon si Fecioarei Maria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Zumzu am uitat sa iti zic: am studiat pozele facute de mine cu aparatul tau si concluzia este ca aparatul tau este cu vreo 3 clase peste al meu dar asta e, pentru mine e ok si asta (nici nu mi-as fi permis unul mai smecher) si, doi la mana, trebuie sa imi iau blitz.
Am copiat si eu cateva poze din Picasa dar sunt foarte mici. De unde le-as putea lua mai mari ca sa le scot pe hartie?

Imi da si mie cineva pe PM unde se fac globurile personalizate? Merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

Doloress sanatate la pui

eu i am luat Evei mingea magica de Sf Marie in august, inca se mai joaca cu ea( chiar acumde altfel) zilnic
am luat o de la Noriel cu 110/120, nu mai stiu, deci e bun pretul 80

si ieri mi a venit antemergatorul Vtech( a venit Mos Nicolae mai devreme) asa ca avem treaba



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Va invit la tort - as fi vrut sa-l bibilesc mai mult, dar miorlaita nebagata in seama nu mi-a dat voie... http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1936485350491&set=a.1936484990482.75752.1793087650&type=3&theater

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Doloress;sanatate lui Kevin
Fetelor ;cunoasteti beneficiile bauturii g3?Vreau sa iau la copii.
https://www.nuskin.com/ro_RO/products/pharmanex/nutritionals/g3/85873648.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxx26

Va invit la tort - as fi vrut sa-l bibilesc mai mult, dar miorlaita nebagata in seama nu mi-a dat voie...

wow!arata superpriceputo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

fost la posta...n-a ajuns..vedem luni


Citat:
citat din mesajul lui florintunde

Angie;mai bine mergi la posta mami!si spune sa se uite acolo..ca avizul se cam pierde..pale lau!

----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004. Doamne ajuta



www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Citat:
citat din mesajul lui florintunde

Doloress;sanatate lui Kevin
Fetelor ;cunoasteti beneficiile bauturii g3?Vreau sa iau la copii.
https://www.nuskin.com/ro_RO/products/pharmanex/nutritionals/g3/85873648.html

----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004. Doamne ajuta



Tunde, nu am auzit de bautura asta. Am pus astazi banutii in cont. Ar trebui sa fie deja in cont. Puuup.

Scumpe la vorba sunteti de vreo doua zile... Nu mai am ce citi cand fac pauze.

Am fost la cosmetica in seara asta si erau pe la salon numai femei aranjate si cochete. Eu eram ca vai de mine... Nespalata pe cap, nemachiata, cu o geaca sport pe mine... Nu-mi place despre mine... tre sa mai schimb cate ceva. Faza e ca nu-mi vin multe din hainele dinainte de sarcina. de fapt majoritatea. Cel putin in partea de sus, nu ma cuprinde nic peste sani.. Abia astept sa fac neste cumparaturi sa-mi mai iau si eu ceva haine...

Se prefigureaza weekend linistit. tati e la cursuri, asa ca o sa petrecem linistiti pe langa casa...

Puup si seara frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

TUNDE, habar n-am ce bautura e aia...am vazut bine? 2 sticle costa peste 3 milioane???

GABI, baga un vopsit la coafor, o manichiura, te simti tare bine dup-aia!

Unde este toata lumea>???

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput