Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(109)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

Seara buna la fete!

Zi lunga azi, multa umblatura, acuma bem o bere si mancam chipsuri. Bebe doarme deja, deci ne facem de cap.

Simo, azi nu ai zis nimica, mie imi place cand povestes-ti. Hai sa te intreb eu, zi si la fata, cum l-ai tuns pe Edu?? adica cum sa o tin pe a mea ca se lupta ca la wrestling?

Tunde, eu stiu de la Nuskin, calcatorul de riduri (asa ii ziceam eu), erau innebunite fetele de la birou cu el, cica e super bun, calca tot si intindeeee lifting nu alta, dar cat costa, ioiiiii. Despre bautura nu stiu nimica, dar sigur nu se incurca astia cu ceva asa degeaba fara sa fie bun.

Zumzu, da guler, ce m-am mai gandit cum sa ii zic, ca "gat" suna asa ca de rata. Tot de la H&M si noi l-am luat..

O seara frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:


De o ora si mai bine, stau sa nu adorm la un film. Tati nu e acasa si eu am zis sa vad filmul, daca tot a aparut pe net. Am vazut prima parte din Twilight:Breaking dawn, profund dezamagita. Sper partea 2 sa fie mult mai ok.
Hai NOAPTE BUNA!!!

Vream si noi un vot www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=15" target="_blank">aici pt pozele ly1.jpg si ly2.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Cocutza..nu l-am tuns pe Edi. doar la breton mai umblu ff putin o data la doua sapt,sa nu ii intre in ochi. in rest nimic.
atunci il tine tati in brate,cu fata la mine..si se uita dupa foarfeca...se mai foieste,se mai intoarce..dar pana la urma iese.
imi place codita lui creata de mor,nici nu l-as tunde cativa ani dar probabil la vara il voi tunde,va fi cald si el transpira foarte rau.

azi am fost la dr cu ei,sunt ok,nu sunt raciti. Cami e putin infundata,mi-a dat oscilo..pentru Edi mi-a dat oscilo,o capsula pe saptamana..preventiv ?
voi ati dat ?
urmeaza 4 dinti,gingii super umflate si albe. vai de noi.


acusi ne bagam la filme si pop-corn.
maine trag iar cateva drumuri prin oras cu treaba,plus cumparaturi ca am frigiderul gol pushca.

ati fost la shoppping azi in ziua neagra ? ati gasit ceva ?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

SIMO, i-am dat si eu oscilo, dar cand a fost racita, nu preventiv. Dar nu cred ca are ce strica!
Am citit cu ochii impaienjeniti de somn ce ai scris, si din alaturarea "filme" si "pop-corn" nu-ti spun ce a iesit in mintea mea.... Am facut ochii mari, am recitit si m-am lamurit. Clar, tre sa plec la culcare!
Noapte buna!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Seara buna si de la noi!

La multi ani Cataline dragi!

Zumzule de unde si cum sa caut si eu mingea aceea cu care se joaca Stef de Loutzy (care apropo este tare scump!)? Am incercat "minge care vibreaza" ca "minge vibratoare" deja dau in alte alea . Mi s-a parut interesanta.

Si eu mi-am facut in sfarsit astazi timp de un tuns, maine urmeaza un decolorat si apoi un vopsit ca doar trebuie sa aratam si noi catusi de cat la ziua puiutului nostru! (ce se mai poate face)
P.S. Nepensata inca sunt, pentru asta chiar trebuie mobilizare serioasa.

Simo hai capul sus nu te necaji! Stiu cum e sa simti ca incepi "sa cedezi", din pacate si eu trec cam des in ultimul timp prin astfel de sentimente.

Roxx ti-am scris un email!

Tunde ti-am trimis banutii! Multumesc-multumesc-multumesc!

Chiar ce-o fi cu Cata_lina de nu a mai dat nici un semn?
Tierry tu iar stai ascunsa.... rusinica~!

Si i-a HAI toate mamicile ce citesc si nu mai apuca sa scrie sau considera ca nu au nimic "memorabil" de scris, macar un PREZZZEEENNNTTT sa scrie, sa stim si noi cine si cum! M-ati auzit???

Weekend placut va doresc!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns de_ea spune:

Prezent!

Lori si monica-multumesc de raspunsuri.As merge Lori si in Bucuresti la un control dar e mult prea departe.

Eu sunt un pic in butoi si sunt ascunsa ca nu ajung prea bine la taste de aici.

Medeea e tot cu tuse si mai nou de ieri imi vomita in jet noaptea dupa ce suge.

La multi ani Catalinelor!

Andreea, mami fericita de printesa Medeea 14.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Si Eu am fost azi la manichiura..am unghiute scurte ,rosii..ha ha
Capul inca nespalat,nevopsit..rezolvam si asta in curand!

Roxx;m-am gandit sa le dau cate un suc din asta ..2 sticle pe zi..e mare lucru?
Minunea asta a fost recomandata de un pediatru din Tg Mures..cica e cel mai bun pt sistemul imunitar..nu are restrictii..as putea s adau chiar si lui Soniuc+mi-as calca si Eu ridurile.Un pic de discount primesc ..imi iese la vreo 290 lei 2 sticle..si imi ajunge fix o luna la amandoi puradei.
Am auzit numai pareri pozitive despre ea.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Prezent!
Am venit de la restaurant. Am iesit si noi la o ciorba ca nu am mai iesit de 100 de ani. Scump, dom'le, scump. Acum totul transform in cani, jucarii, hainute ... Hmmm, nu ma mai prind astia asa curand pe acolo.

Simo eu dau Oscilo preventiv. Cica se da in aceeasi zi a saptamanii. Eu incepusem lunea dar apoi am uitat si am mutat joia. Sper sa nu-i fi afectat efectul. De cand dau nu a mai racit, dar nici nu l-am mai dus la munte si nu a mai fost nici soacra-mea bolnava.

Daaa, si eu trebuie sa imi fac ceva la par. Nu stiu ce, dar e vital!!!!
Eu nu am fost la cumparaturi de black friday. Sincer, cred ca momentan e cam teapa. Doar cateva magazine on-line am vazut ca faceau reduceri. Am cateva magazine in lista de FB (Z, Debenhams) care, de obicei, anunta cand au reduceri. Azi au tacut malc. Chiar ma postat pe wall la Debanhams daca nu au reduceti si mi-au sters postarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Catalinaaa, unde este intrebarea?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Ma duc sa ma culc ca maine o sa fiu lesinata la zumba.

Mergi la inceput