Strumfi & prichindei iul-aug 2011 (21)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gliana spune:

Citat:
citat din mesajul lui adra_bell

Nici mie nu-mi plac Amway, am luat o singura data un deo roll-on, atata mi l-a laudat ca tine mult si ca-i eficient, aiurea, ma imputeam imediat si s-a si terminat imediat

blog

casa, dulce casa

The hand that rocks the cradle is the hand that rules the world


ciudat, noua ne-a fost ff de folos ani de zile si ne tinea si mul..cred ca depinde de corp de ph-ul fiecaruia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

ai intrebat de wrap, sigur ca-s doua lucruri diferite.
Deci, al meu are asa: strampi, overall (dar nu fas, nu vatuit) si cizmulite imblanite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gliana spune:

Citat:
citat din mesajul lui adra_bell

ai intrebat de wrap, sigur ca-s doua lucruri diferite.
Deci, al meu are asa: strampi, overall (dar nu fas, nu vatuit) si cizmulite imblanite

blog

casa, dulce casa

The hand that rocks the cradle is the hand that rules the world


nuu, mai jos am intrebat, la urmat mesaj de manduca, dupa ce mi-a fost recomandata manduca, sa stiu care sa comand...am atasat si siteul cu modelele, sau cel putin denumirea lor difera ca modelele par cam la fel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babylicious spune:

Salut!

Giuliana, eu am manduca aia la 349. intre aia si cea new style, nu sunt f mari diferente, dar nu stiu sa le explic eu. Oricum toate o avem pe asta, mai putin Ireth, care are Black Edition din motive de nervi pe sot E f buna, comoda, eliza adoarme in ea, deci clar nu are nici un disconfort. Iar sotului ii poti arata fotografii cu marsupii normale si cu asta, si sa vada diferenta de pozitie. Oricum probabil in cativa ani va iesi ca si astea au o problema...Si va aparea altceva.

pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gliana spune:

aia unde in poza e un tatic..? ma refer pe hiphip.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babylicious spune:

Dap. Banuiesc eu ca aia noua e mai buna, dar nu stiu cat se justifica diferenta de pret, poate Adra stie sa explice mai bine,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Citat:
citat din mesajul lui madybulancea

Ana am cautat jucaria data de dya si am gasit-o la 689 ron,fffff scumpa....



Mami de Razvan si Rares


...deci data viitoare...care o fi aia

Anamaria cu Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & Petru (29.06.2011)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Acum ca una bucata cupil doarme si celalalt e distras de o carte pe care in curand o sa o distruga total, scriu si eu 2 randuri.

Anamaria ma intrebai de kinect daca e ca in reclame.. Pai depinde foarte mult de joc. Sincer ce recomand eu cel mai mult (ca am si incercat destule ) sunt FitnesEvolution si Dance Central.

detergentul eco mi-a facut cu ochiul si mie ..dar cand m-am uitat la ingrediente nu am vazut nici o diferenta. Plus puterea de curatre la multe lasa mult de dorit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gliana

mai, ce sa spun...soacra mea te-ar contrazice...si ea fiind un mic diamant:))))))))))))))
Dzeu stie care produse sa le mai folosim...nici apa nu mai e buna..nimic nu mai e bun:ddd

mamica fericita a doi copii minunati Eric (26.08.2011) si Cristina (07.07.1992)





Eeeehh! Am vazut cum sta treaba cu diamantii

Despre cat de eco sunt chiar respectivul ne-a spus ca doar ambalajele sunt eco

Nu mai zic ce alergie a facut A de la detergentul lor SA...nu stiu cum. Si a ramas cu sensibilitate la detergentii praf, pe care nu-i mai folosim de atunci.

Dar acum fiecaruia i se par in altfel produsele lor !



Anamaria cu Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & Petru (29.06.2011)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gliana

fetelor, hai dati-mi un model clar de wrap sau altceva pt Eric care are 3 luni, dar sa -l pot purta si in casa, sar si afara si mai ales sa intre cu fasul lui cu tot..nu stiu daca cu fash poate cracana piciorusele in M asa cum vad prin poze, ce am vazut nu eram cu fash pe ei ci imbracati sumar., poate lamuresc turcul si luam si noi pana la urma.

mamica fericita a doi copii minunati Eric (26.08.2011) si Cristina (07.07.1992)





Eu am avut wrap nandu. (gasesti pe nandu.ro). Am fost fff multumita de el, iar pe A am purtat-o iarna cu fas cu tot.

Dar daca ai posibilitatea eu votez pt manduca sau alt SSC.

Anamaria cu Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & Petru (29.06.2011)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput