Strugurasi de sept-oct 2011 **08**

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

seara buna, fetelor!

la multe lunite (si ani!) bebelusilor sarbatoriti ieri si azi. scuze ca nu dau nume, dar sunt pe fuga si cu Dimitris inj brate si mi-e greu dsa scriu cu o mana!

va si

mamica de Iannis 2 ani + si de bebe Dimitris (21.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Jade, may multumim

Marina, cu siguranta s-au speriat mititeii, o sa le treaca

Jade eu manduca am luat-o de la o amica ce si-o cumparase de pe hiphip.ro insa copilul ei, mai mare fiind, nu a vrut sa stea in ea si era practic ca si noua.
Pe hiphip.ro gasesti manduca NewStyle, un pic mai scumpa, e 459 ron.

Am mai vazut pe bioteca.allshops.ro manduca la reducere, sper sa mai aiba in stoc: http://bioteca.allshops.ro/oferta-speciala/297511/Manduca.html

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

may , manusile , ca nici eu nu stiu cum sa le zic altfel , le am luat de la Pimkie
urmatoarele tetine de la avent sunt 2+ si se iau de la farmacie , hipermarket etc
cele de la pompa , da , sunt 0+
diferenta este ca astea au o gaura si urmatoarele doua
asta al meu nu le mai suporta pe primele


_


de T 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Lena eu nu am mai calcat, nu am spalat nici vasele, mi-e foame si mi-e lene sa imi fac ceva sa mananc,sotul e plecat, m-am tampit de atata stat in casa, maine ies, fie ce-o fi,macar pana la magazinul din colt cu cupilul dupa mine ca altfel o iau razna

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

mikka merci
sunt mai multe feluri de manduca ?
n am studiat inca problema

vai ce bazaieeee

_


de T 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARINAENACHE spune:

V.am impartasit si cateva poze pe grup cu noi mai marisori

Mami de Luca Alexandru & Mathias Valentin Unde.s 2 puterea creste
Doamne Doamne vegheaza asupra noastra sa fim sanatosi si sa crestem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Fetelor mie mi se pare ca se pune prea repede diagnosticul de dermatita atopica. Poate fi si dermatita de contact , dermatita seboreica sau dermatita atopica,si probabil ca mai sunt si alte tipuri. Eu din cate stiam cea atopica este chiar grava si daca nu e tratata cum trebuie da in alte chestii cum ar fi psoriazisul. Dar poate stiu eu gresit.
Nu ne lasa sora-mea sa plecam sambata acasa ,cica sa mai stam pana luni,asa ca se prelungeste concediul nostru.
Zubi tu ce faci?


Fii ajutorul lui Mos Nicolae Fii ajutorul lui Mos Craciun
Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Mikka.. da trebuie iesit..si eu tampesc mai ales cand il vad pe a meu ca dupa 30 min e obosit cu ea

Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Jade, pai ar fi manduca oldstyle care e asta ce se da la lichidari de stoc pentru ca de acum nu se mai fabrica, a fost inlocuita cu manduca newstyle, asta e cam la fel ca aia veche, are o forma ceva mai frumusica si din cate am citit bretelele sunt mai bine realizate si nu te dor umerii deloc pentru ca nu au decat o cusatura pe mijloc. Si ar mai fi manduca editie limitata, astea sunt in niste culori mai deosebite, cu flori si alte cele...astea din urma sunt mai scumpe.
Eu am manduca oldstyle, ca aia de la reducere.

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Sei, eu l-am lasat pe al meu 2 ore cu fata sa merg sa ma tund si l-am gasit terminat, epuizat, nemancat, nici la baie nu apucase sa mearga, macar asa a vazut si el ce inseamna sa stea singur cu ea, nimic nu poti sa faci

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput