Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(108)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Nu, eu sunt din zona, din galati. Soata mea e din Braila.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

lori ce spaima ai tras, doamne fereste....si eu stau cu frica, sa zic asa, ca dl Razvan baga cateodata toata suzeta in gura

si.....logic, s a trezit Robert, l a trezit si pe frasu si acum doarm in scoici...nush ce m as fi facut fara ele

legat de bebei in masina, motanii au stat numai in scoici prinsi in centurile scoicii si eu langa ei, acum de cand cu scaunele noi, ii pun in ele, ii leg cu centurile, chit ca ei protesteaza si gata
scaunele sunt prinse bine de mine, in centurile masinii.....si si asa stau cu ochii pe ei ca pe butelie, ca dl M cateodata merge repede cu viteza
o singura data i am luat in brate, eram plecati cu ei cam de mult si se super plictisisera, plus ca le era foame tare....i am luat in brate, dar nu am mers decat de la Dristor pana acasa......cine mai era ca nebuna de mine pe scaunul din fata cu 2 copii pe genunchidar urlau se jale in scoici, parca daduse turbarea in ei

maimutzicule cum e bebe? cum iti e tie?

piscot pupici lui Ionica sa i treaca repede mucii

eu l am pus pe spate cate o vesta groasa, cumparasem unele de pe bazar cu 12 lei ambele si zaceau in hol, daca am vazut ca e rece, pac le am pus pe ei, acum le tine si de cald la spate si la gatut si au si manutele calde.....plus ca ei au ce roade, cheitele de la fermoare si isi admira nastureii de la buzunare

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Luiza;www.emag.ro/scaune-auto-si-accesorii/brevi-scaun-auto-grand-prix-silverline--pPN_5158" target="_blank"> asta am luat pana la urma..cel comandat de BRITAX nu a fost de pe net..am comandat de la cineva cine le aduce din Germania..
asta erawww.bebeplanet.ro/categorie/Scaune-auto-copii/Grupa-1-2-3-%289-36-kg%29/produs/Britax-Romer---Fotoliu-Auto-King-Plus/18,96,276,detalii.bebe" target="_blank"> de Britax
iti trimit Pm cu listuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

S-a terminat bebeluseala. A fost superb! Fetelor sper ca v-ati simtit bine. Razvan doarme dus.

Mirelush imi cer scuze dar abia acum am vazut mesajul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

A fost bine la bebeluseala. Multumim Mada! Pacat ca Tudor al meu a fost asa de marait si lipit cu super glue de mine. Eu aveam pretentia de la el ca e copil independent, da' de unde!

Acum el doarme si eu pic de somn, dar parca nu am chef sa ma bag in pat.. Ma uit afara si vad ca s-a luminat. Parca as iesi la o plimbare cand se trezeste. Sa vedem cand o sa fie asta, ca pe la 4.30 se si intuneca si nu mai are sens..

Asteptam pozele cu bebeii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

buna fetelor !

super tare bebeluseala...fetelor sunteti super, si voi si bebeii ! mada multumim !!!

andu si nati au cazut lati in masina ! am oprit si la banca, si la posta , pe el l-am lasat incuiat in masina . s-a trezit cand l-am luat din scoica...era asa zapacit...ca si cum "bai nene unde sunt ? unde sunt bebelusii ? unde sunt jucariile ?" . i-am dat sa pape, acum se joaca .

razvanel a vrut sa isi ia revansa , il tot calarea pe andrei...da mai grav asa si am intervenit eu, nu a apucat mada sa le faca poza...dar sa stiti ca a fost pay-back time !

niste scumpi toti !

acum ma duc si eu sa pap ca mi-este foame ! va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Buna ziua dragi mamici si pitici!
Cafea abia acum, ca dimineata am avut de umblat.(avem pasaport )
Vai, LORI te inteleg cum te-ai simtit cu intamplarea cu Ana, asa am fost si eu primele dati cand se ineca Carmen cu covrig sau biscuite.

PISCOT, Lori zicea sa faci plimbare cu mine...

Cred ca e ceva in atmosfera cu bebe astia... cam multi maraiti si care nu dorm si fiica-mea tot in clubul asta e!!

Apropo de dat voturi si "like-uri" si eu m-am inscris la concursul la care scria mamaica aia sa dam vot; si abia dupa aia am vazut cate voturi au cele de pe primele locuri!!! am lasat-o balta; nici daca imi dati voi toate si toata familia si cunostintele voaste voturi tot nu mai am vro sansa, asa ca.... pas pacat ca am pierdut vremea sa ma inscriu.

Bine, mai da pe frigu asta sa va lase fara gaze!!! ce nesi...ti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

buna fetele!!

mada multumim din suflet ca ai pus casa la bataie pt bebeluseala. chiar dc nati a fost cam timida, ne-am simtit super.

a adormit cu andu in masina si in ca 10 min in casa, dupa care s-a trezit si e plina de enrgie
asteptam pozele




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:

ce fain de voi cu bebeluseala voastra...cred ca toti au fost super scumpi!
Tunde trimis PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

rmmbc - sunt praf...io intelesesem ca tu te-ai plimbat cu lori prin Braila, de unde am dedus ca era si ea aici...concluzia...am zis-o la inceput...daca nu erau mucii astia ieseam la o plimbare.oofffff....felicitari ptr pasaport! sa fie cu noroc

da da si noi vrem poze de la bebeluseala...mor de curiozitate aici..

piscot doarme de doua ore!...si-a schimbat programul la buni...doarme ziua cate doua ore chiar mai mult si seara cam o juma de ora...io sper sa nu mai doarma seara ca appoi ma rog de ea sa adoarma...aseara era 12 si ea dadea ture prin pat!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput