Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(108)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Hihihi, mi-am dat seama ca ai inteles grsit PISCOTEL

LUIZA si eu o scot afara pe fiica-mea de la o jumate de ora pana la o ora- o ora jumate aproape in fiecare zi(rar se intampla sa nu iesim deloc); am iesit si cand erau minus 3-4 grade.

Asteptam cu nerabdare POZE DE LA BEBELUSEALA NR.2 (ce bine de voi...!!!)
Lasa, nu-i bai, la vara (daca iese treaba cu casa in chirie) va invit (pe toate)la marea mediterana sa faca buburuzele si buburuzii o baie in mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

POZE

Daca imi zice si mie cineva cum sa le mut din dropbox intr-un album dau de baut!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

MADALINA, dupa ce selectezi pozele(cu "tic"in casuta din fata lor) sus sub meniul principal este un meniu secundar(upload, new folder, etc), ultima comanda e MORE, deschizi "dropdown menu" si alegi "download" si apoi alegi unde sa le puna in calc. tau.
Sper sa mearga...

EDIT: MADA, le ai in serviciul" care se cheama "dropbox" sau in "picasa"?? ca eu am explicat pt. "dropbox"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Darius doarme si acum:). Cum ne-am suit in masina a adormit,l-am luat cu tot cu scoica in casa, s-a trezit pt o gura de lapte,l-am mutat in pat si nani.sper sa mai doarma, ca bebelusealele astea sunt obositoare

incarc acum pozele pe fb. mai dureaza ca sunt multe.
mada multumim de gazduire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

MADA, te imbratisam cu drag! Ne-am simtit super, si mamicile si bebeii!!!
Fii-mea a cazut si ea lata, a adormit in taxi, a bagat o ora jumate de somn si acu e fresh.

SIMIS, tot ma intrebai tu de dimi - azi am folost overall-ul pt prima oara. Cu protectia pt iarna pe deasupra.vConcluzia - este fooooarte gros, tine super cald. Mie initial nu mi s-a parut super gros, si i-am dat pe dedesubt o bluzita subtire plus pulover. In taxi, la dus, l-am rugat pe nenea sa nu dea drumul la caldura si nu am dezbracat-o...mare greseala! a lesinat copilul de cald! Mi s-a parut mie ca era cam inactiva asa si alba la fata...am controlat-o la ceafa si era leoarca. Am dezbracat-o. Apoi am vomitat in taxiul lui nenea tot marul copt de dimineata, pe care, mama denaturata care sunt, i l-am varat pe gat in cateva minute, ca sa nu intarziem (prea tare) la bebeluseala. Apoi am imbracat-o repede-redepe, am luat-o pe sus, am tinut-o incotosmanata...saracul copil. Acolo, cu copiii si jucariile, si-a revenit. La intoarcere i-am dat avut overall-ul direct peste bluzita subtire si dres si a fost super bine asa.

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:

Admirat pozele de la bebeluseala cu gura deschisa.Unul mai frumos decat celalalt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

fetele de la bebeluseala, am gasit o lingurita mov. A cui e???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Daaa, subscriu la ce a zis Luiza, bebelusi si bebeluse tot unu` si unu`!! da nici mamicile nu-s mai prejos, mhei, cum faceti ca ziceti ca sunteti "supernnany"-le copiilor nu mamicile!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

absolut minunate si delicioase pozele de bebeluseala....paaaaaaaaaaaaaaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

a noastra

Mergi la inceput