Cleaningfornication (7)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tanti Zavaidoc

Citat:
citat din mesajul lui emanouela
Tanti eu nu gasesc paranorlamul...adica am gasit dar e inchis, e si altul nou dechis???

Pai va deschide subiect nou daca va considera ca mai e ceva de zis. Principalul era ca din 40 de pagini, a fost un dialog intre 3 persoane, maxim 5. Cand aparea cineva, pleosc doua palme, iesi de aici ca nu pricepi nimic. Nu e normal!

Do not offend the freaks! Now tell me, who the heck are you? (King Julien-Madagascar)


am pricipit. asa, asa....nana la cine nu-i cuminte si nu uita, dai di beute. am vz, 40 pg....unde sa cetesc eu acu 40 pg, mai mult ma oboseam decat incarcat cu puteri paranormale

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tanti Zavaidoc

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Paul..e bun de mers in club/discoteca cu el...si daca se misca si in alte situatii la fel.....mmmmmmmmmmmm:bravo lui!




Ei hai! Ai ramas deja gravida, ce malai visezi?

Mai, sa stiti ca deja sunt atacata enerjetic. Primesc mesaje cum ca n-as fi destul de evoluata spiritual, desi mi se spune ca pe de alta parte e apreciata "activitatea" mea pe acest forum. Tre sa ma spovedesc la voi curand. Acum nu pot, ca am baut o bere.

Do not offend the freaks! Now tell me, who the heck are you? (King Julien-Madagascar)


nu e bine niciodata sa faci marturisiri la o bere. dupa doua trei mai merge, dar la una... cauta plasa de protectie, carcasa am vrut sa spun. pana la 80 de ani ai timp sa evoluezi, apoi te opresti si dai si altora. dupa 90 poti sa continui, dar fara mancare si dulciuri.

se cearta doi copii la mine in ograda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Kari, ori sunt obosita spre extenuata..ori tampa de-a binelea..n-am priceput o iota din mesajul tau


de ce sa nu mai manance femeia dupa 90 de ani?


eu atunci as manca...m-as umfla...de bere ...dulciuri ..delicatese ..ce pana corbului?Doar inca mai traisesc si nici frumoasa n-oi mai fi la 90 de ani



29+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tanti Zavaidoc

Scuzati ignoranta, dar la ce folosesc certificatele de botez si cel de cununie religioasa?

Se arata la Sf Petru pentru o camera cu balcon sau loc pe aleea 3-loc cu verdeata unde nu e nici intristare, nici suferinta?

Do not offend the freaks! Now tell me, who the heck are you? (King Julien-Madagascar)


In '78, cand m-am nascut eu, cica era necesar daca vroiai sa emigrezi. Si zvonul era ca puteai emigra mai usor daca erai de religie catolica. Prin urmare, m-au botezat ai mei la romano-catolici. Ca pe nimeni altcineva din familie.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Kari, ori sunt obosita spre extenuata..ori tampa de-a binelea..n-am priceput o iota din mesajul tau


vorbea de evolutia spirituala, mei. Ma vede ca pe un soi de guru pe la 80 de ani. Vorba lui Julien: "Cineva se arunca in vulcan, zeii primesc sacrificiu, ei imi dau apa lor, apoi eu v-o dau voua".

Sa nu va aud spunand ca Madagascar nu e un film inaltator si cu profunde implicatii spirituale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Pos

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Io, la spitalul Stanca, in Cluj, mandra de numele ales pentru Daricuta, al doilea nume, that is, adica Nandini.


Selene, citeam perlele Dariei si eram convinsa ca Nandini e numele de familie. Ma ierti?

Ioana, mami de zambarici

Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi!




Iert, cum sa nu, imi cunosc "piticii" de pe creier. Sa-ti spun ca, daca era baiat, avea combinatie de nume celtic + dacic.

Numele de familie, are numele ambilor parinti, noi nefiind casatoriti, al meu primul.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Kari, ori sunt obosita spre extenuata..ori tampa de-a binelea..n-am priceput o iota din mesajul tau


de ce sa nu mai manance femeia dupa 90 de ani?






ca sa se conserve!

tanti sa vezi ce te transcede pe tine frau treioritrei ca i-ai inchis usa'n nas. a, ai vrut s-o aperi pe doamna care stranuta. cum esti tu draguta si oblojesti pe toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Iert, cum sa nu, imi cunosc "piticii" de pe creier. Sa-ti spun ca, daca era baiat, avea combinatie de nume celtic + dacic.


Adica il chema Ingmar Serban? Ca Serban e singurul nume din onomastica dacica pastrat pana acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tanti Zavaidoc

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Kari, ori sunt obosita spre extenuata..ori tampa de-a binelea..n-am priceput o iota din mesajul tau


vorbea de evolutia spirituala, mei. Ma vede ca pe un soi de guru pe la 80 de ani. Vorba lui Julien: "Cineva se arunca in vulcan, zeii primesc sacrificiu, ei imi dau apa lor, apoi eu v-o dau voua".

Sa nu va aud spunand ca Madagascar nu e un film inaltator si cu profunde implicatii spirituale!

Do not offend the freaks! Now tell me, who the heck are you? (King Julien-Madagascar)


da, si asa. auzi, avem ca tema vizionarea lui madagascar de trei ori pe saptamana?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Si Nandini, daca e sa-l pronunti corect, ca la mama lui acasa, iese ceva de genul Naan-dî-ni. Cel putin eu asa am auzit in filmul de unde l-am luat. Popa l-a pronuntat corect, la botez.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput