Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (81)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

mandreeac asa vreau si eu jucarii.. in jurul a 100 lei. girafa cu cercuri este faina? de unde ai luat-o?
da, stiu despre ce zici...trotineta aia, ally are la Edy parca, si mie imi place
sa faci si poze la par sa te evdem

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




Mami, la par sapt viitoare, ma vopsesc inainte de ziua mea. Da exact din aia, ma bucur ca ai inteles. Eu asa i-am gasit si asta i-am luat, astea mi-au si placut ca jucarii si inca nu s-a plictisit de ele, de minge e f incantat, Pisuc are poze cu ea si Deea avea si acum era 70 sau 80 ron , deci au ieftinit-o. Girafa e din plastic, si are cerculete, el le mananca , nu stie ce sa faca exact cu ele. Nu e ceea ce voiam , dar asta am gasit si i-am luat, ca ti-am zis noi nu prea avem asa multe jucarii. Azi i-am cautat, dar nu prea se gasesc d-astea mai moi, eu asa le vreau, dintr-un plastic mai moale nu stiu exact sa spun cum, ca si gumele de sters as vrea, dar nu am gasit, toate sunt tari, el le baga in gurita pe toate si se loveste la gingie si incepe sa planga.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalely07

Mandreac si eu ma uitam inainte de bebe pe Vplay,dar acum nu mai stiu sa imi gasesc serialele si sezoanele..Ma uitam la Gossip Girl,Vampire Diares..

Nici eu nu i-am luat ghetute mai serioase lui David,trebuie sa ma orientez..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!




Mami, dai la colectii si acolo scrii denumirea filmului si iti apar toate sezoanele, ba chiar iti arata bifat si ultimul episod pe care l-ai vazut.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Mandreac..multumesc ...
Acolo chiar nu intrasem.Tot incercam sa caut si nimic!!!
Nu reusesc sa vad ghetutele pt ca nu stiu de ce am probleme cu [picassa demult..si vad ca nici acum nu ma lasa.
Nu stiu cum am reusit la un moment dat sa mai incarc cateva poze..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am reusit cu greu sa vad in gurita ...pare a fi caninul de jos...


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalely07

Mandreac..multumesc ...
Acolo chiar nu intrasem.Tot incercam sa caut si nimic!!!
Nu reusesc sa vad ghetutele pt ca nu stiu de ce am probleme cu [picassa demult..si vad ca nici acum nu ma lasa.
Nu stiu cum am reusit la un moment dat sa mai incarc cateva poze..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!




Ma bucur ca ti-am putut fi de folos. Imi pare rau ca nu le poti vedea, eu sunt f incantata de ele.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi eu nu stiu, poate intra fetele sa-ti zica....
caninii am inteles ca-s durerosi. saracutul....de la ala este febra.


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Roxy aici te poti uita de jucarii, informativ macar

http://www.bestkids.ro/c-215-jucarii-bebelusi.aspx




Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

mandreeac sujt frumoase ghetutele, imi plac

fetele, merg la un film langa sot. poate ma fac iar cu un masaj ca si aseara mi-a facut. hai ca deja ma-ntind



Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Yasmi sanatate va doresc , sa iasa repede dintisorul sa nu mai aveti probleme am cam inceput sa ma gandesc si eu la dintii astia cu teama, sa speram ca mai e pana atunci si fara febra si altele [:) Cat despre mami sexy, ma faci sa rosesc si nu e de la chilli ce am mancat la cinamultumesc

Andreea super ghetutele , sa le poarte cu placere si sa ii tina de cald cat despre jucarii ma cam ingrozesc de ce preturi spuneti voi pe acolo, mingea 120 ron? adica 24 lire? aproape dublu, eu am dat aici 14 lire pe ea

Roxy, ti-am facut pofta? am facut o muscada de cartofi cu carne de vita la cuptor cu mult parmezan deasupra

Miki, da am slabit 15 dar mai e destul de dat jos, ar mai fi loc de inca 25 nu de 15 sper sa le rezolv la anul, dupa Craciun mai bine spus, acum chiar de tin dieta pun la loc de Craciun, deci ma gandesc ca mai bine nu stric orzu pe gaste acum multa sanatate iti doresc si sa iti revii rapid

dya, ce grasun scump ai tu acolo, e un zglobiu de ce nu ai chef de stat la povesti cu noi ?cum e cu a 2a liniuta?

Iony, esti cam rara la vedere draga mea, ce mai invarti? ce mai spui nou ? pozici cu bombonica pe cand ?

Lidia, ai dreptate cu frizura si lungimea, tocmai asa i-am spus si eu lu` domnu` , sa imi face ceva sa ma avantajeze si la moaca tiu ca-s cam rotunda si am falci si gusita tre` sa scap de e3le cumva, nu stiu exact acum vreo metoda

madutza cum e Catalina? ce ai luat frumos din oras azi ?

uff iar se maraie piscoata pe jos cu tac su, tare rau a mai dormit azi, s-a foit de numa, s-a trezit plangand de 2 ori...tot asa ne-am jucat, uite tzata, nu e tzata... uite somnu, nu e somnu

mai trec mai tarziu pe aici daca mai am timp, ma asteapta o bere rece la frigider e romaneasca Ursus se vede ca am fost ieri la magazinul romanesc o eugenie vreti? o halva ceva ?

seara buna

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Strumphy da, atat a dat pe ea acum 2 luni parca a luat-o. Sa stii ca aseara vb cu sotul despre tine si despre preturile de la Londra, ca desi e o capitala f scumpa, la noi sunt mult mai scumpe.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput