Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(107)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Eu sunt treaza dar la mine e 9.30 seara
Piticul mic nu are somn, misuna pe sub birou si ma trage de pantaloni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata..din nou!




nu mai zic nimic,abia scriu




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata s un vagon de cafea
[cafea
]ma duc sa pun cafea in ibric, ca sigur fierbe si apa mea si revin

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

asaaaa
gata pusei si cafeaua n cana
buna buna

simo vai de tine
si ai me parca au avut viermi in cur azi noapte
Robi s a trezit de 3 ori, dai fa i lapte, ia l brate, cum bea laptele, pac somn pe el
apoi se treazea si frasu, dai fa i lapte si lui

of, si tre sa stau aplecata pe patut sa i tin biberonul
copii astia nu iti tin biberonul, tre sa li l tin eu, daca li l las lor se joaca cu el si fac in patut numai lapte, plus pe ei

in rest....ieri m am umlut de spume....boul de la etajul 2 a plecat de acasa si i s a spart nush ce conducta de alimentare de la bazinul de wc si a ajuns apa la noi fix deasupra patutului luiu Robi, plus ca e si in baie un colt ud de sus pana jos
si vad ca se usuca si e galben si numai ce zugravisem anul trecut...acum tre sa astept sa se usuce bine si sa dau cu lavabila iar

am iesit si noi ieri in Baneasa, am cascat gura pe acolo, am baut ceva, am dat de mancare la copii si ne am intors acasa, pe drum jale mare pe Robi care era obosit si nu i placea lui ca nu e la mine n brate si in scaun
vaiiii........arata ca infipti in pari pusi in scaunele astea, nu mi place deloc
ori e masina mica, ori....habar n am ca nu mi place, plus ca s si incotormanati cu geci groase si am impresia ca n au loc deloc, plus ca Robi sta in spatele lu tacsu si sta cu picioarele fix pe scaunul lui tacsu...ca dl M fiind cat planeta Marte, are scaunul impins in spate la maxim, cum draq sa aibe loc si Robi.....iar daca e sa i mut, iar nu pot, ca pe locul din spatele meu, se face un curent de lesini, asta cand tine M geamul lui deschis ca sa fumeze....sper ca ati inteles ceva

iar buhaie, e frig in casa, f....tui mama masii si ei se joaca numai pe jos, sunt imbracati saracutii, ca ma trec pe mine toate caldurile pana termin sa i imbrac...body lung, bluza lunga, dres gros, pantaloni si cred ca le pun si o veste n spate

deea cum e bebe???

pupi fetelor si multi ani sarbatoritilor

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Neata fetele!
Simo vin si eu la cafea
Bebele: s-a culcat la ora 2 si pana sa reusesc sa l adorm a plans incontinuu, dar rau de tot. Noaptea s-a trezit de cateva ori la fel urland, iar acum s-a bagat la somnic, sa vedem pentru cat timp. Febra nu a mai facut de aseara si sper sa nici nu mai faca.


Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Eu nu stiu ce a avut..ca dinti nu are
facea asa cand ii spargea gingia.
acu nu e nimic
sta pe olita si bombane
eu sunt la a patra cafea pe ziua de azi




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Simo uite una speciala pt tine !!!
Sa bagi un nani cand doarme edu...lasa harnicia!!

De ea sav mie-mi miroase a bolesnita cu bubite!!Sanatate si putere!

Mirela zau ca nu am inteles, M fumeaza in masina, tineti si geamul deschis? Dar mai ales FUMEAZA M CU COPIII IN PREAJMA??Ca fac omor!!

zumzu mi se par ieftine mai! E ok!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:

Neata!
Simo, daca stiam ca nici tu nu dormi, deschideam si io calc.
Al meu pui doarme pina pe la 4 jumate si apoi are chef de joaca.Deci eu sunt zombi. Sper sa ii treaca faza asta ca o iau pe aratura.
Deea Doamne ajuta sa ii fi trecut deja la pui mic!
Andutza, parca tu ai dat odata link cu ceva relax&tone cu 38 de lei.(sper ca nu am incurcat borcanele) Acuma parca mi-as lua si eu Mai pui odata linku dc il mai ai pliz?
Va doresc o saptamina usoara si fara muci si bolesnite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

lori, fumeaza in masina, in casa l am exilat in baie de serviciu
dar afara......deschide geamul si fumeaza si chiar daca nu fumeaza deschide geamul, ca nu are aer...cica

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

NEATA!

Copilu doar ce a mancat,afine cu branzica. I-au placut, dar sunt scumpe tare. Acum mai sta putin in scaunul de masa si se joaca cu o lingurita...

La 12 vine bona si sper sa fie totul OK.

Pup bebelusii bolnaviori. Sa se faca repede bine. Si mamicile obosite.

Mada, intrebam cand e bebeluseala ca sa stiu sa-i zic lu tanti bona sa nu mai vina.

Mirela, chiar asa, mr. B fumeaza cu copiii in masina???!!! Pai nu ar mai avea viata cu mine. Nu mai suport nici eu mirosul de tigara, dar sa mai tin si copiii in fum...

Mergi la inceput