Uleiul de galbenele de la Weleda

Uleiul de galbenele de la Weleda | Autor: IoanaEne

Link direct la acest mesaj

Ce stiti despre uleiul de galbenele de la Weleda? Am tot auzit de el pe la diverse mamici, cum ca ar fi foarte bun pentru masajul celor mici, pentru ca le calmeaza iritatiile si le catifeleaza pielea. Si cica si pretul e foarte bun. Am inteles ca se gasesc in farmacii.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Nu am folosit uleiul acesta,am vrut doar sa iti spun ca produsele Weleda sunt grozave. Pt fetita am folosit sampon si crema de scutec. Pt mine creme de fata si ulei anticelulitic. Sunt produse organice de cea mai buna calitate.

Pana acum eu am vazut produse Weleda doar la farmaciile Dona si magazinele bio.

Ani de Stefana (23.01.2008)

Daca va plac pozele mele, un vot va rog www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui2

Portocale pentru Mos Nicolae

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Buna. Noi am folosit uleiul si intr-adevar din punct de vedere dermatologic e foarte bun (plus bio etc). Noi am renuntat pentru ca nu suportam eu mirosul .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Buna
scuze ca dau buzna asa pe la voi,,Eu am produse Weleda la pret foarte conveniabil..ex;uleiul de galbenele pt copii de 10ml este la 3lei,ulei masaj de galbenele sau ulei de rodie 100ml la 19 lei.\Astept PM daca va intereseza si restul produselor.Livrez prin posta romana cu ramburs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J.D. spune:

produsele weleda sunt foarte bune. se gasesc la DM

Finn Constantine 15.10.2009 si 17+ Ewan Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

JD, in Romania din pacate DM nu comercializeaza Weleda. Si pt ca de obicei samponul care il folosesc de la ei nu il gasesc la noi le comand in Anglia si platesc si transport.

Ani de Stefana (23.01.2008)

Daca va plac pozele mele, un vot va rog www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui2

Portocale pentru Mos Nicolae

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J.D. spune:

puisorule, nu am stiut. Multumesc pt info. Am sa iau cu mine produsele cand merg in ro. Noi folosim si pasta de dinti tot de la ei.

Finn Constantine 15.10.2009 si 17+ Ewan Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Weleda am gasit in farmacii - dona, cred, sau catena...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecsia spune:

La farmaciile Dona am cautat eu si nu am gasit. Eu nu am folosit uleiul acesta, dar am alte produse Weleda si sunt foarte bune.
------------------------------------------

"Deschide cartea ca sa inveti ce au gandit altii; inchide cartea ca sa gandesti tu insuti ... "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Nu toate farmaciile Dona au produse Weleda. Eventual puteti cauta pe net pe site-ul lor la care farmacii sunt.

Ani de Stefana (23.01.2008)

Daca va plac pozele mele, un vot va rog www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui2

Portocale pentru Mos Nicolae

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

daca mai intereseaza pe cineva produse veleda se gasesc la farmacia aldedra.ro la preturi mai bune decat in farmacii si se poate comanda online sau tlefonic eu mi-am luat de la ei multe chestii ca au preturi bune ,
Uleiul inca nu l-am folosit urmeaza si o sa va spun cum mi se pare

38+ cu baby Rafael-Ioan

Mergi la inceput