Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***366***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Vroiam sa va zic doar, pentru cele care aveti de trimis pachet, cred ca mai bine alegem varianta posta, caci este ff scump asa (am platit 50 RON la curier) si o sa se tot adune. mai bine de acesti banuti cumparam ceva la copii. Asa ca o sa va rog sa afcem un drum pana la posta

Olga, mamica lui David iepurasul si 26+


asta am vrut sa zic de la inceput, la posta costa 2-3 ron coletul
eu trimit sapt viit

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Novus ma gandeam eu ca nu va suparati

Anaan este perfect

Olga, mamica lui David iepurasul si 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Salutari si de la noi!Dodo, felicitari si o imbratisare calda pentru ine! Eu stiu ca am fost neserioasa, am savurat fiecare descriere a voastra, insa am avut o saptamana atat de proasta, incat nu m-am putut aduna sa fac nicio caracterizare. Dar incerc acum!Din turul doi mi-au ramas Floric si Gianina!Floric e complicata prin simplitatea ei! Hai c-am inceput bine! Da' pe bune ca asa o percep. Imi place ca spune lucrurilor pe nume si ca daca are nelamuriri, le expune, singurul ei scop fiind solutionarea problemei, neinteresata fiind de ce impresii sau reactii ar putea starni. Floric e sufletista si dedicata, e o mama in sensul cel mai clasic al cuvantului, o sotie si o fiica la fel.Gianina e plina de caldura...ea emana caldura prin cuvinte, dar sursa e sufletul ei. Mereu cate o vorba buna in orice directie, pupici la fel. E dna noastra doctor saritoare , foarte priceputa in a da indicatii (am foldere in telefon - homeovox pt raguseala, coryzalis pt muci, homeogene pt rosu-n gat etc [;D]) direct pe problema. Un suflet mare, dar foarte puternic in acelasi timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

GATA???????/ S-au terminat caracterizarile?

Eu as zice ca daaaaaaaaaaa....Avem 83 de pagini

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Oli, pe joia viitoare e bine? Pana cand trebuie sa ajuga la tine pachetele? Asta inseaman sa le sigilam bine, caci la posta nu am mare incredere sa le las mai ”desfacute”.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

fetelor,

de asta ce ziceti?

http://www. groupon.ro/deals/bucuresti-special/tableta-my-english/1651131

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Oli, pe joia viitoare e bine? Pana cand trebuie sa ajuga la tine pachetele? Asta inseaman sa le sigilam bine, caci la posta nu am mare incredere sa le las mai ”desfacute”.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel



Floric, eu primesc toate coletele aproape prin posta si zau ca nu s-a intamplat sa lipseasca ceva sau sa nu ajunga deci poti merge pe incredere, s-au mai integrat si ei, acum ca madamele au ramas tot alea si e mai greu cu butoanele si amabilitatea ,asta e alta poveste

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Oli

banuiesc ca pt mine posta va ajunge mai iute si mai iefitn, trec pe la voi intr-o sambata, doar o rugaminte [ca nu mai stiu sa intru pe mailul comun] sa imi confirmi/adaugi:
- am alocat un copil de 7-8 ani
- parca e fata
- tre sa cumpar cate ceva de imbracat/jucat/dulciuri
- vin la tine cu pachetul, sau pot sa te ajut sa mergem cu ambele masini cand va fi ziua, sau doar cu masina mea, daca burtica ta nu te mai las ala volan.

Mai e ceva ce trebuie sa stiu?



Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 2 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

novus

ai gasit si de la mine avansul, da? De data asta nu m-a mai intrebat ce reprezinta suma, ca eu iar eram pregatita sa zic: CADOU! :)))

Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 2 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Hello!

Pe mine nu m-au caracterizat ANAAN si MONN. Sau am pierdut eu?

ANCA, no comment, cateodata ai asa o gandire complexa, incat nici eu, care sunt mama tolerantei nu o inteleg. Dar dupa cum spuneam, stiam asta deja

Mami de minune mica


Mergi la inceput