Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (79)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

neatza miki

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


neata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Stiti ce face Andra mai nou? Roade curele, si pe ale nostre de la pantaloni si are acces la un sertar unde sunt ale mele..

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

si acum si oful meu..am presimtit bine, n-a durat 2 saptamani consecutive, ci numai una si iar stam acasa
toata noaptea vlad a behait ca un magarus..o tuse seaca asa urata n-am mai vazut parca se sufoca iar..si din nou cred ca sunt mucii care s-au lasat pe trahee in jos..
m-am saturat, acum e la doctor cu tacsu..cand ma gandesc ca vine iar cu aerosoli acasa cu dexa,acc,fluimucil, flixotide sau mai stiu eu ce mor nu alta
asa ca azi va pup si va urez o zi frumoasa voua ca a mea va fi grea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Mesaju la era de la Matia.

Mada ne-am gandit si noi sa punem, da r nu stim inca petru ca apa este foarte calcaroasa si depune foarte tare la doua familii prietene le-a colmatat instalatia dupa 2 ani de functionare. Mai vedem noi pana la primavara. Noi aleile le facem oricum cu piatra cubica cele din fata iar cele din spate doar cu pietris , cat mai simplu, asa ca nu va fi nici o problema sa le desfiintam daca e cazul.
Groapa din aceea pentru apa pluviala ne-am facut si noi.In rest avem tuburi bagate si in fata si in spate prin care putem trage ce fel de cabluri vrem. Multumim de sfaturi si idei.

Si eu ii dau coaja de paine Ilincai sa-si mai scarpine gingiile, dar e paine facuta de noi si e coaja taaaaaare.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

si acum si oful meu..am presimtit bine, n-a durat 2 saptamani consecutive, ci numai una si iar stam acasa
toata noaptea vlad a behait ca un magarus..o tuse seaca asa urata n-am mai vazut parca se sufoca iar..si din nou cred ca sunt mucii care s-au lasat pe trahee in jos..
m-am saturat, acum e la doctor cu tacsu..cand ma gandesc ca vine iar cu aerosoli acasa cu dexa,acc,fluimucil, flixotide sau mai stiu eu ce mor nu alta
asa ca azi va pup si va urez o zi frumoasa voua ca a mea va fi grea

mami de 2 prichindei

te-ai gandit sa -i faci un tratament de imunostimulare...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

am si uitat sa va zic ieri vestea mare, duypa 1 luna jumate de balans inainte-inapoi a reusit si andra mea sa faca cativa pasi in 4 labe nu prea multi ca revine la problema ei de a incerca sa ridice fundul sus si sa-l mute dintr-un loc in altul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

somleac, mada pt ce este acea groapa??

miki ati trimit rezultatele analizelor??

nu stiu daca am mai spus, dar eu de cand ii dau iasminei propolis cu vit C si echinaceea mi-a racit doar o singura data, fff usor doar starea aceea de raceala. p[ana atunci la fiecare 2-3 saptamani era racita de la gradi. adica o saptamana doua o tinea raceala...o sapt era bine si tot asa. deci merita incercat! eu ii dau de o luna deja.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

si acum si oful meu..am presimtit bine, n-a durat 2 saptamani consecutive, ci numai una si iar stam acasa
toata noaptea vlad a behait ca un magarus..o tuse seaca asa urata n-am mai vazut parca se sufoca iar..si din nou cred ca sunt mucii care s-au lasat pe trahee in jos..
m-am saturat, acum e la doctor cu tacsu..cand ma gandesc ca vine iar cu aerosoli acasa cu dexa,acc,fluimucil, flixotide sau mai stiu eu ce mor nu alta
asa ca azi va pup si va urez o zi frumoasa voua ca a mea va fi grea



te-ai gandit sa -i faci un tratament de imunostimulare...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


ehee..nici nu stii cate am incercat, nu cred ca mai exista produs pe piata neincercat citeam undeva ca pana in 4 ani practic nu au efect produsele de crestere a imunitatii pt ca nu stiu ce curba e zero..ma rog nu am retinut termenii medicali dar asta era ideea..
acum astept cu nerabdare sambata viitoare ca am programare in sfarsit la homeopat..e singura mea speranta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

somleac, mada pt ce este acea groapa??

miki ati trimit rezultatele analizelor??

nu stiu daca am mai spus, dar eu de cand ii dau iasminei propolis cu vit C si echinaceea mi-a racit doar o singura data, fff usor doar starea aceea de raceala. p[ana atunci la fiecare 2-3 saptamani era racita de la gradi. adica o saptamana doua o tinea raceala...o sapt era bine si tot asa. deci merita incercat! eu ii dau de o luna deja.


mamica implinita cu 2 comori !!



de vreo 2 luni ii dau..am terminat cateva sticlute..i-am preparat si eu in casa vit C+catina+miere+propolis..i-am dat si Noni, si goji si baraka si tot ce am mai gasit eu pe piata..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Doamne ajuta, Miki!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput