Experienta vouchere

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Delyutz ms pt informatie. Eu eram cu aparat de masaj primit in locul cooler-ului, dar l-am comandat pe site-ul lor pana la urma.
Ce fain ca puteti beneficia si de oferte pt modelare corporala, tratamente de tot felul...eu nu pot decat sa "vanez" ofertele online!


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008) ,
Filmulete
La Mare - sept '09
Poze din Egipt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Citat:
citat din mesajul lui madau

Citat:
citat din mesajul lui Alex@Sara


In schimb era sa iau o mega tzeapa la un set cu swaroawske,dupa care balesc demulticel si pe care nu ma indur sa mi-l achizitionez.Vad intr-o zi..platesti 9 ron pentru o reducere de nustiu cat la un set swarowski...eii,am intrat pe site,si cand am vazut pretul acolo si am calculat"reducerea" plus cei 9 ron dati pe voucher,imi iesea 180 ron in loc de 160 ron cat erau la pret intreg pe alt site .Asa ca la produse voi avea grija sa dau un search inainte de a ma avanta,ca eu sunt de felul meu tare impulsiva
Voi sta prin zona sa mai vad ce experiente mai aveti,si consider ca e super acest topic,asa putem sa ne facem o parere cat de cat asupra anumitor oferte sau saloane/restaurante/produse/servicii


Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....



Baga un link la setul dupa care "salivezi", poate te ajut

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2





yeepp,am gasit pe teamdeals oferta la seturi cu 49 lei,si au cate doua perechi de cercelusi si.....cel dupa care balesc eu e 99,99 lei
el e impricinatul
http://www.glamlife.ro/glam-crystal/set-bijuterii/set-pure-age-crystal-clear.html si pisici ca nu merge internet banking-ul la Bt sa vad cati bani mai am pe card sa le pot lua,sau macar cel la 100 lei .

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Daca nu apuci sa-l iei da-mi un PM si iti fac un cadou :)

In alta ordine de idei, eu as mai astepta cu cumparaturile de vouchere, mai ales de bijuterii, abia din februarie vor incepe majoritatea ofertelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

madau,ai PM

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Ti-am raspuns

Scuze pt off-topic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deliiia spune:

Buna, imi plac foarte mult aceste site-uri, le urmaresc in fiecare zi, dar cumpar doar cand am nevoie de ceva sau daca oferta e chiar de nerefuzat. Oferte de turism inca nu am incercat, voi ce spuneti? sa am incredere? voi ati experimentat ofertele de turism? chiar as dori ca la vara sa ma duc la mare...:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenootza spune:

Este foarte util acest subiect, mi-am facut cont special ca sa pot comenta . Hm, as avea multe review-uri de facut deoarece am achizitionat peste 30 de vouchere pana acum, o sa va dau cateva exemple:
- cel mai fain salon din toate punctele de vedere - http://dollysbeauty.ro/index.html (cupon epilare)
http://myfashionteam.com/ (hairstyle si machiaj- andreea si alina sunt absolut geniale)
- cofetaria Armand rocks
- restaurant Maiko - mancare delicioasa, servire impecabila
- cel mai prost salon - situat pe langa City Mall, nu-mi pot explica nici pana in ziua de azi cum de am intrat in asa o dugheana (era o oferta instant de pe coolbuy.ro, vad ca intre timp au scos-o)
Ce pot sa va spun in general despre restaurante este ca portiile sunt in general mai mici, mancarea nu este asa fancy cum o descriu in oferta, iar chelnerii sunt aproape obraznici in unele cazuri...eu m-am lecuit de ce am vazut.
Sper sa va fiu de folos pe viitor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha81 spune:

Buna! Si eu urmaresc cu interes acest tip de oferte si as fi tare interesata de experientele voastre la categoria turism.

pozeBianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Salutare !
In materie de turism de weekend am folosit vouchere. Am fost la mare, la mamaia, 2 nopti la pret de una la hotel de 3 stele, am fost la munte, tot asa cu reducere 30-40% insa inainte de a cumpara am tot cautat impresii pe forumuri despre locatia respectiva. Am mai citit despre tepe insa pana acum noi n-am luat niciuna.
Am mai cumparat pt mine 3 sedinte de microdermabraziune la un salon din centrul capitalei. am prestat numai 2 deocamdata, ma simt ok ( curatata, hidratata, neiritata). Singura problema a fost cu programarile, ca sa ajung la ore convenabile mie (dimineata sau seara), dar pana la urma a fost ok.
Am mai avut un voacher la un salon -dar e prea mult spus salon- la camera-salon, undeva pe langa soseaua Antiaeriana ( acolo, intr-o cameracu paravan era salonul unde se efectuau toate cele, dela masaj, epilat pana la pedichiura). Asta a fost chiar primul comandat, nu m-am documentat inainte si a cam fost naspa, in sensul nu gaseam deloc liber cand aveam eu timp si prin urmare am ajuns sa aman toate operatiunile (spalat, tuns, coafat, pensat, epilat peste tot ) in ultima zi. Asa incat, dupa ce cu greu am ajuns acolo, asteptandu-ma sa gasesc mare aglomeratie (ca asa mi s-a spus telefonic, ca nu fac fata programarilor), am gasit 2 fetite de vreo 22-23 ani, care raspundeau in sila la telefoane si comentau fiecare persoana care suna pt programare. M-am hotarat doar pt spalat-tuns-coafat , fiindca era preafrig inauntru si nici n-avem curaj sa ma bag si la altceva. cand am stat n-a venit nimeni pe-acolo, in afara de o clienta care fusese programata dimineata si n-a putut ajunge. N-au primit-o fiindca -ghiciti-, erau tare ocupate si toata ziua era programata cu diverse. Doamna era tot asa, in ultima zi de valabilitate cupon. deci pe-acolo nu mai merg :)
Am mai folosit vouchere la restaurant, intr-adevar, in unele locuri portiile sunt mai mici decat normale, nu am inteles de ce, dar n-am luat tepe nici aici, cu calitatea produselor, programari.
Repet, e musai sa cititi despre locatia in care urmeaza sa mergeti, nu intotdeauna ce se promite se si intampla.

Mi-am comandat un voucher pt scoala de soferi, insa am uitat ca nu l-am platit si l-am pierdut, odata cu cel de tiparire poze. Am vrut sa fac programarea si atunci am descoperit ca nu le-am platit.


............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

pt cele interesate pe coolbuy sunt vouchere pt tiparire poze 60 de poze la 25 de lei. Mi-as fi dorit si eu asa de mult dar m-a prins fara bani.

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream
http://www.lesch-nyhan.eu/

Mergi la inceput