Experienta vouchere

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

Am revenit
Raportez un voucher la Mario Badescu - 50%. A fost ok, am comandat vineri seara si luni aveam deja pachetul la birou. Cred ca au facut vanzari de zeci de mii de euro...era vreo 600 vouchere cumparate iar produsele lor nu sunt deloc ieftine, chiar si dupa aplicarea reducerii.
Si inca un voucher de 50% la Sabon. Din pacate stocul era cam epuizat, dar au fost f.draguti si au prelungit cu inca 10 zile oferta ca sa reinnoiasca stocul. Eu insa am cumparat inainte de .... Nu mai aveau mare lucru, dar tot m-am lipit de vreo 3-4 produse
Dupa experienta cu madysson eu nu prea mai sunt tentata sa ma duc la tratamente de genul asta in mare parte din cauza programarilor. Dimineata si seara cand pot eu este cel mai aglomerat si cel mai greu de gasit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Eu am luat un voucher la gentile Zenda, era o promotie pe groupon gentile reduse de la 99 la 65 ron...promiteau genti de piele si piele ecologica... insa modelul ales de mine ...era dintr-o musama ordinara cu fermoar ying ni.... ei bine TEAPAAAA...deci nu recomand
nu stiu ce sa fac sa-mi primesc banii inapoi...ca eu cu asa geanta nu cred ca voi iesi in lume aveti idee ce pot face?

Miha, mamica fericita de Rares si 32+ cu bebe Vlad, zis si "Nuca"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

Banii de pe cupon nu prea ai cum sa ii recuperezi. Insa de pe geanta poti incerca, da-le un mail si spune-le. In cel mai rau caz poate sunt de acord sa inlocuiesti geanta cu alt model, poate nimeresti una mai decenta a doua oara....

Citat:
citat din mesajul lui SuperMami_1

Eu am luat un voucher la gentile Zenda, era o promotie pe groupon gentile reduse de la 99 la 65 ron...promiteau genti de piele si piele ecologica... insa modelul ales de mine ...era dintr-o musama ordinara cu fermoar ying ni.... ei bine TEAPAAAA...deci nu recomand
nu stiu ce sa fac sa-mi primesc banii inapoi...ca eu cu asa geanta nu cred ca voi iesi in lume aveti idee ce pot face?

Miha, mamica fericita de Rares si 32+ cu bebe Vlad, zis si "Nuca"


I am responsible for what I say. I am not responsible for what you understand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Deliutz, faza nasoala e ca am taiat eticheta si am aruncat si ambalajul pe care era lipita factura... am vorbit cu ei deja...daca aveam chestiile astea, nu era nici o problema si imi returna Groupon banii
Alta data sa-mi fie invatatura de minte

Miha, mamica fericita de Rares si 32+ cu bebe Vlad, zis si "Nuca"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

:(

Citat:
citat din mesajul lui SuperMami_1

Deliutz, faza nasoala e ca am taiat eticheta si am aruncat si ambalajul pe care era lipita factura... am vorbit cu ei deja...daca aveam chestiile astea, nu era nici o problema si imi returna Groupon banii
Alta data sa-mi fie invatatura de minte

Miha, mamica fericita de Rares si 32+ cu bebe Vlad, zis si "Nuca"


I am responsible for what I say. I am not responsible for what you understand.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Am comandat si eu un organizator de pantofi; caliatea f.f. proasta, dar ce m-a suparat e faptul ca plasticul de deasupre care se presupune ca se inchide peste pantofi era rupt. Le-am scris acum 2 zile, dar nu am primit niciun raspuns. Asta in cazul in care atunci cand am facut comanda si am trimis voucherul pe mail, mi-au scris imediat sa trimit si restul datelor.
Am vazut ca ati scris ceva si de salonul Madyson; am fost i eu acolo de vreo 4 ori la mani-pedi. Nu a fost cine stie ce, dar avand in vedere pretul....! oricum, tipa de la mani e pe dinafara. Ultima oara mi-am luat si un tratament facial. A fost groaznic. M-a "rezolvat" chiar patroana salonului. Dupa demachere m-a pus la abur, dar nu a asteptat niciun minut si asa sub abur a inceput sa-mi faca extractia. Simteam ca imi face cu unghiile, fara pansamentele care se pun de degete, dar totusi nu credeam. Eu nu am un ten cu probleme, si nu m-a chinuit prea mult; mi-a scos un cos si cateva puncte negre de pe nas. Un masaj usor, o fiola cu nu stiu ce (ma ustuta fata ingrozitor dupa extractiile facute), iar a doua zi am facut cojite pe nas, acolo unde-mi scosese punctele negre.
Si asa am stat o saptamana, cu cojite pe nas. Ma intrebau prietenele daca mi-am luat pisica! Nu ma ami duc acolo pt. absolut nimic. Nu sunt profesionalisti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikol24 spune:

Am doua experiente cu cupoanele
1-clinica Anima ,control ginecologic,m au programat cand am vrut insa la interpretare rezultate mi a dat tratament dar nu mi a explicat nimic.Nota 8 (era totusi f curat)
2-un cabinet stomatologic fff departe de mine(vina mea ca nu am dat importanta la adresa) unde m au tratat f bine (era vorba despre albire si o carie) dar pentru carie a spus sa ma reprogramez ca nu mai au timp si m am lasat pagubasa [t ca era prea departe
AS vrea ceva impachetari anticelulitice daca imi recomandati ceva,m am ales cu niste colacei f draguti dupa iarna asta teribila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Da, la madison nu mai cumpar nici eu. Am fost la cosmetica la epilat, cred ca am mai povestit. Tot patroana m-a "rezolvat" am vazut ca e foarte patrunsa de metoda asta de a face reduceri si vanzari multe ca are oferte pe doua trei site-uri de reduceri si la mani-pedi si la cosmetica in acelasi timp. Dar pentru ca mie nu mi-a placut ca e pe banda si de mantuiala nu mai cumpar acolo nici daca vinde cu 1 leu.

Acum am un voucher de tratament cosmetic la My Body Spa, pe serban voda, astia am vazut ca fac si impachetari cu toate cele, Nikol daca vrei. Eu n-am facut impachetari, am mai fost la ei la o microdermabraziune si mi-a placut tipa de la cosmetica, mi-a protejat ochii cu crema si niste tampoane din tifon cand m-a pus la abur si mi-a placut cum a lucrat si cum s-a purtat cu mine, de-aia ma intorc acum cu inima impacata. In schimb nu mi-a placut cum faceau programarile la impachetari ca le auzeam vorbind la telefon. Fiind vorba de mai multe sedinte, e greu sa faci programare si sa pici si pe programul tau si pe al salonului asa ca mi s-a parut timpul prea scurt intre programari. Adica eu n-as putea timp de doua saptamani sa vin din doua in doua zile la impachetat, dar pentru cine are timp nu cred ca e vreo problema.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Am fost si eu la Anima, eco doppler mamara.
Nu mi-a placut pentru ca, desi aveam programare, au bagat inaintea mea inca vreo 2 persoane.
Iar cand am intrat s-a intrerupt de cateva ori, ba ca suna telefonul, ba venea o colega sa vada cand sa-si programeze o cunostinta...inclusiv "a sunat un director care vorbea franceza", "nu stiu de unde era, dar vroia pe la ora nustiucare" si astalalta: Biiine, zi-i sa vina ca vad eu cum fac.
Asta in timp ce eu eram pe pat, dupa o asteptare de 45'.


Nikol, depinde si in ce zona vrei sa-ti faci impachetarile...

Androix, eu am fost la o sedinta de diagnosticare (deasupra la Zepter, daca te aranjeaza, Nikol), unde mi s-a spus cam ce tip de celulita am si cam care ar fi procedurile potrivite si cum ar da rezultate maxime.
Iar la tipul meu de tesut imi recomanda asa: impachetari de 2-3 ori/saptamana, insotite de vacuum sau electro - lternativ, + un drenj limfatic saptamanal.
Asta fiind tratament pe timp de iarna! Si am testat pe pielea mea...adica am fost la impachetare cu paprika (foarte puternic) pe gerurile acelea mari...ei bine...abia ma incalzeam, nicicum sa transpir.

Astia aici (Silk Day Spa) aveau un pachet buun si dupa voucher, adica am avut catva sedinte de diverse proceduri, dar insuficiente ca sa simt vreo imbunatatire majora, dar am mai luat separat o oferta de exact ce ma interesa, la un pret cu putin mai mult decat voucehrul.

Imi astept pozele pe hartie si am luat si niste magneti de frigider cu poza.



CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

Nepotul meu ;


www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Stie cineva va rog ceva de oferta asta cu lucrarea dentara
http://www.zumzi.ro/3085/zambeste-cu-incredere-490-lei-pentru-o-coroana-dentara-din-ceramica-pe-suport-de-zirconiu-detartraj-de-la-ramis-clinique-in-valoare-de-1800-lei-reducere-73-bonus-50-reducere-la-urmatoarele-coroane-si-la-1-tratament-albire?utm_source=nl_bucuresti_24_02_2012&utm_medium=email&utm_campaign=link_main
caci am de facut una 3 plus 2 si nu stiu la ce se refera ei(adica la citi dinti lipsa)
caci pretul e 'degeaba'
Aici pot s o fac mat alb(dar ce o fi nu stiu) pt 2000 roni dar dentistul e f antipatic
Va rog daca stiti ceva ziceti mi

Multam!!!!

Mergi la inceput