Experienta vouchere

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

n-am zis ca mama e old style, ci fotografiile
Le-am luat de pe coolbuy. acum pe 10 se activeaza si voi trimite pozele la facut. sper ca or sa fie ok.

daca mai vad oferta dau un semn aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

primit pozele. sunt f. dragute.
acum mai am de "consumat" inca 2 vouchere: mario badescu si sabon, ambele reducere de 50% la comanda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Eu am de facut o programare la eco Doppler mamara...ca ma cam sperie o zona dureroasa, am luat voucher la clinica Anima...a mai testat-o cineva?
Macar sa stiu daca sunt ok, ca acum am vazut si alte oferte mai mici, evident...


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julia23 spune:

Am luat si eu ecografie san,endovaginala si ekg la clinica Intromed,m-au programat luni,o sa revin cu pareri.
Am mai luat eco abdomen total si tiroida,la clinica Medical Life,o luasesm inainte de cealalta,o sa revin si de aici cu pareri,cu toate ca de 2 zile ma chinui sa ma programez,cand sun dupa amiaza imi spune sa revin dimineata cu telefon,am sunat dimineata imi spune sa sun dupa amiaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julia23 spune:

Am reusit sa ma programez si la cealalta clinica,peste 3 saptamani m-au programat.
Am mai descoperit un site unde gasiti oferte mai multe:adulmec.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

nu mai stiu cine a vrut sa comande masuta cooler laptop si i-a venit altceva, dar se plangea ca vrea masuta
a reaparut o oferta: http://www.kuponiada.ro/deal-1794.html?utm_source=newsletter-top5-Bucuresti-20120119&utm_medium=email&utm_content=Bucuresti+%2820120119%29+TOP%3A+Cel+mai+bine+vandute+oferte+pe+Kuponiada.ro&utm_campaign=Newsletter-top5-Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julia23 spune:

Am fost ieri la clinica Intromed pt. eco si ekg,clinica este ok,am intrat mai devreme putin la eco,personalul amabil,dr. mi-a explicat tot ce nu am inteles.Eu m-am dus sa vad daca mai am fibromul,nu-l mai am in schimb am niste chisuri la sani.
Pt ekg am asteptat putin,cu toate ca aveam si interpretare si prescriptie pe voucher,acolo mi-a facut doar ekg,pt intrpretare mi-a zis ca mai trebuie sa platesc 60 ron.
In concluzie am fost f. multumita de ginecologie,mai putin la ekg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Eii,stiam eu ca e un asemenea subiect pe DC,era pe la Femina intin parca,si apoi "v-am pierdut"
Am intrat si eu in hora voucherelor,mi-am luat la un salon 6 sedinte de impachetari,6 de electrostimulare si 18 de fast slim la 100 ron.Eu pot merge doar pana in ora 14,de preferat chiar pana in 12,asa ca m-au programat doar o data/saptamana.am fost prima oara,am facut doar impachetarea,ca aparatul de electro era la reparat.La a doua programare am facut impachetarea,apoi o ora electro combinata cu fast slim(deci o sedinta electro-30 min plus 2*15 min fast slim,iar azi impachetarea si doar 45 min electro,deci doar o sedinta de fast slim.Urmatoarea programare e martea viitoare,si voi vorbi cu fetele sa vad ce e de facut cu sedintele de electro si fast slim pe care nu le-am facut,ca nu ma las pana nu imi fac absolut tot ce am platit-ca e la reducere sau nu,asta a scris in oferta,asta trebuie sa imi ofere.Gagicile sunt ok,amabile si dragute,nu am nimic sa le reprosez,asa ca mai vanez niste vouchere la ele,as vrea cavitatie si masaj.
In schimb era sa iau o mega tzeapa la un set cu swaroawske,dupa care balesc demulticel si pe care nu ma indur sa mi-l achizitionez.Vad intr-o zi..platesti 9 ron pentru o reducere de nustiu cat la un set swarowski...eii,am intrat pe site,si cand am vazut pretul acolo si am calculat"reducerea" plus cei 9 ron dati pe voucher,imi iesea 180 ron in loc de 160 ron cat erau la pret intreg pe alt site .Asa ca la produse voi avea grija sa dau un search inainte de a ma avanta,ca eu sunt de felul meu tare impulsiva
Voi sta prin zona sa mai vad ce experiente mai aveti,si consider ca e super acest topic,asa putem sa ne facem o parere cat de cat asupra anumitor oferte sau saloane/restaurante/produse/servicii


Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alex@Sara


In schimb era sa iau o mega tzeapa la un set cu swaroawske,dupa care balesc demulticel si pe care nu ma indur sa mi-l achizitionez.Vad intr-o zi..platesti 9 ron pentru o reducere de nustiu cat la un set swarowski...eii,am intrat pe site,si cand am vazut pretul acolo si am calculat"reducerea" plus cei 9 ron dati pe voucher,imi iesea 180 ron in loc de 160 ron cat erau la pret intreg pe alt site .Asa ca la produse voi avea grija sa dau un search inainte de a ma avanta,ca eu sunt de felul meu tare impulsiva
Voi sta prin zona sa mai vad ce experiente mai aveti,si consider ca e super acest topic,asa putem sa ne facem o parere cat de cat asupra anumitor oferte sau saloane/restaurante/produse/servicii


Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....



Baga un link la setul dupa care "salivezi", poate te ajut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deliiia spune:

Buna fetelor! Am utilizat vouchere pana acum, dar toate s-au refeit la produse, pizza sau abonamente la sala. As dori sa incerc ceva tratament facial, sa am un ten mai curat si cearcane mai mici. Doresc sa incerc acest lucru prin vouchere, pentru ca preturie asa sunt mult mai accesibile. Deci, e tratamente recomandati? Mersi :)

Mergi la inceput