Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(105)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Am fost la raza..cica nu prea e problema a oaselor..mai degraba un ligament inflamat..nush..vad maine la ortoped!
Mai tanti nu s-a suparat numai sa se uita la mine ca la aia care a facut afacerea secolului pe banii farmaciei......dar ma doare drept in c.r..am platit tot ce am luat de acolo..deci ajutoarele care trebuia sa fie distribuite gratuit..au fost platite..si daca socotesc am last cateva sute bune pe acolo!..dar am si o pila ..daca drept primesc interdictie o rog pe aia sa-mi aduca acasa..i-am dat si o mica atentie..Are nr meu de telefon

Ma doare capulcica se schimba vremea..
Astia doi piticutii asa de bine se joaca si se rade ratusca..mi-s dragi de mor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Vasi/Magnetism/Angie/Adryiii;receptionat PM..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Zikiiiiii
Eu atat de mult ma regasesc in ce-ai scris acum!! Si cu gafele, si cu dependenta si cu mania persecutiei.... Dar, te rog din tot sufletul meu care incape in 156 cm: NU PLECA!!! Scrie ce vrei tu, neutru, fara detalii personale, dar SCRIE!! Tu scrii frumos si savuros chiar daca ai scrie un referat in fizica!
Poate e inutil, dar TE IMPLOR, NU PLECA!!

Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Da mai, e un cap de papusa pus pe un postament. Mi-a zis si mie cineva ca se poarta si le se face reclama pe toate posturile de desene.

Citat:
citat din mesajul lui roxx26

Cum mai MADA capete de papusi? Adica sa cumperi doar capul si sa te joci asa cu el??? Doamne, si ne mai miram de ce sunt tulburati copchii astia!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Ziki ESTE DECIZIA TA..O RESPECT!
sa stii ca de multe ori m-a gandit sa ma retrag..imi consum energia aici..cand colo as putea sa -mi petrec acele momente cu copiii mei.Te voi cauta pe fb..Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

offf, atat spun

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Mami Tunde am trimis si eu PM .

Ziki, fug pe FB. Nu vreau sa te piiiieeeeeeerd!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui catal_ina10

Mami Tunde am trimis si eu PM .

Ziki, fug pe FB. Nu vreau sa te piiiieeeeeeerd!!!!!

Mandra mamica de printesa filigran Sara Maria - 21.01.2011

L-am primit

vad deseara cum fac..mai am cateva cremute acasa ..restul trebuie sa cumpar maine!Sa vad cum stau si cu bugetul..fac cumva ca cel tarziu vineri sa pun coletele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

bravo catalina, tine-o tot asa !

simo ce haioasa esti azi. parca te vad cum razi asa aiurea din orice ! hiiiiiiiiiigh in the skyyyyyyyyy ! ia uite aici simo , uite un deget !! hahahaha
lorich da-i incolo de invidiosi ! tu sa castigi, ma se inverzeasca si mai mult de invidie ! hai Lorich !
aaaaaa scuze Robi ... bravo tie , tine-o tot asa ! si hai Razvi ...prinde-l din urma

ziki si eu ma regasesc in ceea ce ai scris tu ! si eu m-am gandit de n ori sa ma "las" ... intr-adevar creeaza dependenta si se pierde f mult timp. sa citesti din urma, sa scrii, etc. si eu o sa raresc forumitul, pt ca in ianuarie incep munca si vreau sa ma dedic intru totul andutului meu drag si scump. Iti respect decizia si see you on fb !

mirelush 7 pic de 3 ori pe zi

hai ca a picat netul de 3 ori pana am reusit sa scriu mesajul asta !











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Tunde..vrei sa trimit banutii inainte?
Ziki...si eu am vrut de multe ori sa ma retrag din T motive,dar nu am facut-o!poate sunt mai slaba,poate imi sunteti prea dragi...am gasit sfaturi bune si rele,am ales,am sortat am tacut sau am comentat.Dar nu am plecat!

dar fie cum vrei tu!!!eu iti inteleg si respect decizia,si daca vreodata o s-o tulesc si eu,am sa te citez,ma regasesc in tot ce ai spus.Si cum spune marele nostru Andi Moisescu...Draga mea..MA INCLIN!!VOIE BUNA!!!...vin pe fb

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput