Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (78)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

wowww ce par finut face aceasta masca!! super!!!! e multttt mai fin si fain parul decat dupa balsam....
aaaa si culoarea s a mai dus si s a facut spre culoarea alunei

pooop



mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

da-i ce vrea el... Mada...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

wowww ce par finut face aceasta masca!! super!!!! e multttt mai fin si fain parul decat dupa balsam....
aaaa si culoarea s a mai dus si s a facut spre culoarea alunei

pooop



mamica implinita cu 2 comori !!


misto nuantza

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Vai fetelor, imi pare asa de rau sa vad ca sunt copilasi bolnaviori. Cami, Madutza, va tin pumnii, multa sanatate!

Am trecut si noi prin ceva emotii saptamana trecuta cu Luca. Ii aparusera niste bubite rosii pe putzi si pe langa. Medicul a zis ca ar fi de la urina si sa-i dau cu baneocin. Mai rau s-au facut. Dupa vreo cateva zile mi-am adus aminte de violetul de gentiana si i-am dat. In 3 zile i-a trecut . Nu stiu de la ce sa fi fost ca pe acolo nu-l ating decat pampersul si apa

Ailed, Roxy, va pup si pe voi, am vazut ca sunteti in zona!

PS. La picasa s-au mai schimbat adresa sau parola? Sa intru si eu sa pun poze noi in album... ia sa incerc cu parola veche. Daca ati schimbat, poate imi trimite si mie cineva.


Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

m-a muscat de nas.... au

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-buna dim.
-ailed-ieri nu am intrat ca am avut treaba -am fost cam in butoi cu deprimarea..trecu.
-somleac - ma bucur ca v-au placut pzoele, de-aia le si pun, ca incanta ochii sa-i vezi asa linstiti si zambitori,parca ne relaxeaza muscii privindu-i, intr-o lume atat de agitata, plina de alergatura, nervi, boli..
- yasmi- il scoti cu 20 min inainte il pui la bain-marin,si gata.se dezgheata acolo si se si incalzeste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Nop!
Nu pot intra pe picasa cu adresa si parola veche. Sau nu le mai stiu eu bine? Mi le scrieti si mie intr-un pm? Adresa era pe gmail, nu? Scrieti-mi-le pe amandaoua, cel mai bine.
Saru'mana!

Viss, ma bucur ca ai scapat de starea de deprimare. Nu stiu ce a cauzat-o, ca de'/ Am cam lipsit. Dar important e ca ai iesit la liman .

Ma duc sa fac o ciorba de dovlecel .


Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

alina ai Pm.

am gasit o poza de duminica unde se vede cel mai bine cum era culoarea parului.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

neatza fetelor!

simo, roxy doamne fereste, cum sa ma supar? eu inteleg perfect ce spuneti voi si aveti dreptate, la mine a aparut norocul asta cu lucratul de acasa in ritmul meu...de altfel sincera sa fiu nici nu ma mai vad angajata undeva cu program fix, cu sef care sa ma bata la cap, cu tot ce inseamna un job traditional

fetelor voi cum faceti cu planurile pt craciun? la noi e primul craciun cu bebe si sincera sa fiu as fi vrut sa il facem la noi acasa...dar nu prea vad cum. pe deoparte va trebui sa mergem probabil pe 24 seara la soacra mea la masa, unde vin si strabunicii lui luca si prietenii soacrei, pe 25 probabil va tb sa mergem la ai mei, care nu binevoiesc sa ramana in buc pt craciun ci pleaca la tara, asa ca perspectiva pt noi e a unui craciun pe drumuri fara sa ne tihneasca deloc. eu as fi vrut sa stam si noi linistiti acasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

neata fetele!

yasmi, da sunteti matinali, nu gluma Ce metoda de contraceptie folosesti?
Intrebai ieri ce mai mannca bubulina mea...acelesi lucruri, nu am mai bagat nimic nou. Din dec vreau sa incep sa nu-i mai dau asa pasat...sa fie mai mult strivit dar imi tb nervi tari ca atunci cand gseste o bucatica nepasat o molfaie jum de ora. Pana la urma nu i-au dat maselele...s-au umflat gingiile si au ramas asa..au trecut si durerile..

azi iar tb s asun dr-ita..Cristi a vomitat ieri de 2 ori..azi odata...nu vrea sa manance mai nimic..azi dimineata abia l-am convins sa mamanceun stiks ca sa nu-i dau sumetrolinul pe stomacul gol, dar cred ca si cu ala si fara tot aia a fost. Hidrasecul il refuza categoric, daca incerc sa-l fortez vomita Ma rog de el sa bea si apa...el care vroia non-stop apa. Tuseste in continuare...off

hai ca eu doar ma plang azi...

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


off mada, nasol ca vomita in continuare.. dar are asa multi muci de ar putea sa-i provoace voma ? ca ei acum sunt marisori si stiu sa sufle nasul..eu cred totusi ca e de la enterocolita asta sau ce-o fi.. daca inca are senzatie de voma eu zic ca-i normal sa nu vrea sa manance..
multa sanatate, sa va faceti bine repede

Mergi la inceput