Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***364***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Asta cu aratatul jucariilor in mediul vitual face parte din categoria "indeletniciri placute"; se vede, efectiv pe mutra lui cind e incintat de ceva! Eu ii arat pe laptop si il intreb daca ii place/vrea; iar el imi raspunde, dupa caz si dind din cap "da, pace, vei" sau "nuuuuuuuuu, ata ita (=urita), nu pace", desi, asa cum v-am spus, nu e nevoie sa spuna ca-mi dau seama dupa reactie.


Mama lui Ian.

"You don' t have a soul. You ARE a Soul. You have a body" - C. S. Lewis




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Tufetele, care au fost terfelite de Denisa prin tocana si faina, va rog dati-mi un semn, o ceva, un link...caci capiez cautand.

Ina, am citit in capitolul 360 ca tu ai scris despre Denisa ca a condimentat tocanita. Arata-mi te rog pe unde a scris. Zau, ca mai am si nitica treaba la serviciu si ma enervez ca nu gasesc.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Iu-huuuuuuuuu. Am gasit Anaan by Ilinca. Uf, ce bine. dar de Denisa nu dau sub nici o forma ca sa nu zic pozitie. (de tocanit sau tocanita)

Edit pt explicatie.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Neata fetele

Vreau si eu contul comun si parola plsssss

Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Noi am luat papusa Maria pt mos, da a mea e incantata de nu mai poate de papusi si bebelusi si accesorii si de toate minunile astea.
Am mai luat Cenusareasa si printul deocamdata si as mai cauta niste puzzle-uri usurele, ca mare rabdare nu prea are.
Ea-i innebunita dupa printesele Disney, le-ar vrea pe toate, cu tot cu printi, parinti, animalute si ce dracii or mai fi pe acolo

Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Cand vede reclame la jucarii le vrea pe toate, invariabil
Iar la intrebarea ce sa-ti aduca Mosul, acelasi raspuns mereu: 'boboane si ciocolata si cadouri muuuulte'

Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Alexandra,ai PM

InaPreda, eu ii iau jucariile in functie de dorintele ei pasiunile ei adica : se joaca cu lego toata ziua si acum ii lipseste o casuta, un grajd de fapt pt animale asa ca o sa iau ferma de la ei, casa de marcat a vazut-o la Tudor (care are o multime de jucarii )si i-a placut tare mult, soparlele le-a vazut intr-un magazin si au fascinat-o (mie nu-mi plac deloc ) iar la carti se stie ca e fan

Nu-mi plac nici mie hainele cu tematica (nici nu avem asa ceva), iar de roz ce sa zic , il accept in combinatii si nu nuanta de roz bombon, mai degraba imi place ticlamul
La baieti stiti ce nu-mi place

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Si hainutele noastre sunt simple, de oameni mari, dar tot s-au mai strecurat niste Hello Kitty si niste Minnie pe cateva bluzite, dar nu pot sa zic ca le prefera, in schimb cu printese si Hannah nu cumpar, nici batuta. Ahh, mai putin chiloteii care-s cu printese, am uitat, ca altfel nu accepta dra

Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Novus, merci

Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Si totusi cum aflu eu cand trebuia sa imi vina?

De obicei tineam minte...

Mergi la inceput