Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(104)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

neata
Lavinia , e superb filmuletul, ne inveti si pe noi sa facem??

Angie, sa i cheltuiti sanatosi
si eu ma tot uit pe net de un antemergator pt Eva

o zi buna si sanatate la bolnaviori




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

Neata si de la noi!

Am uitat sa raspund ANDUTZEI ca asa am gandit si eu, si cred ca o sa pun antena...
nu stiu, mi s-a blocat mintea pur si simplu, nu vad cum sa fac sa fie bine pentru toata lumea. as usual...
multumesc pentru sfat, ANDUTZA si tuturor!

LAVINIA - wooow! aia nu e pierdere de dimineata, e investitie intr-o ocupatie mai frumoasa ca orice. m-au trecut si plansul, si fiorii, si de toate la filmuletul vostru. ce frumos exprimi in cateva instantanee un trecut intreg, al Sophicului. Superb
iar voi..sunteti o echipa in toate sensurile frumoase ale cuvantului!
plus ca la unele poze mi-am permis sa visez si eu cu ochii deschisi la inceputurile noastre in , inchallah


va pup pe toate si va doresc o zi reusita pe toate planurile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Buna dimineta!

Multumesc de cafea. Acum o savurez. Tudor langa mine, afara e soare! Deci viata e frumoasa! Da.. mi-a trecut starea aia de ieri. Nu are sens sa persistam prea mult in ea, ca doar avem niste copii frumosi si sanatosi de care sa ne bucuram clipa de clipa.

O sa fiu prin zona. Am de facut curat in casa. De maine vine si bona. Sper tare mult sa se acomodeze usor T cu ea si sa pot sa il las in grija ei cu inima usoara.

Puuup fetele! si bebeii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

tb sa fug la posta sa iau pachetul de la tunde dar....am intrat sa va spun ce am visat...am visat ca am avut niste activitate din aia si ca am folosit prezervativ cu aroma de....mazare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

ziki,ai PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Mneata buna! Multu de cafea!
Vanilia, superb superb filmuletul!

Mai, eu consider ca ce avem noi pe forum e o relatie. Si ca in orice relatie, sinceritatea si comunicarea sunt binevenite. Si eu trebuie sa fiu sincera si sa va spun ca zilele astea am avut sentimentul, dupa cum spunea si Monika, ca nu-mi citeste nimeni mesajele (care, stiu, stiu, au fost complet neinteresante, probabil asta e si explicatia). Si am fost trista... Nu suparata pe voi, ci trista ca-s complet neinteresanta... Dar mi-a trecut. Ca-mi sunteti dragi si ador sa va citesc, oricum, chiar daca sunt in umbra.

Acum, dupa ce am vazut filmuletul Vaniliei si dupa ce am scos din dulap haina mea de iarna de anul trecut, cand eram gravida si aveam o burtica tare dragalasa (pana s-a transformat intr-un burtoi), m-au luat nostalgiile... Si m-am gandit sa lansez un SZ: ce v-a placut in perioada sarcinii (exceptand faptul ca in burtica era puiul mult asteptat) si ce v-a displacut profund?
Poate veti considera ca e un SZ stupid, dar...

Va pup, o zi minunata!

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Zumzu (iar rad dupa laptop, infundat, sa nu auda sefa)

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Andutz nu-i deloc neinteresant ...revin cu rasp

zumzu ..hahahah..bine ca nu era fasole cu carnati!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:

Neata!
Multu de cafea! e mare nevoie!
Eu nu stiu ce poate avea copilul meu de plange noaptea asa cate 2 ceasuri fara sa-l pot consola. Ziua nu are nimic, rade chiuie, merge tinut de manute toata ziulica, dar noaptea e jale...si colac peste pupaza a cazut din pat azi noapte (de langa mine)direct pe spate, asa tare a tunat, m-am speriat groaznic.
A plans vreo 10 minute de se sfarsea lumea, dar apoi s-a linistit si a mai dormit pina pe la 7. Cred ca nu are nimic, vad ca e vesel, se plimba, nu e rosu sau vanat unde a dat cu bostanelul, nu a vomitat, deci io zic ca e ok.
Intreb si io ca tuta de la ce poate plange asa numai noaptea? Poate fi de la dinti, asa-i? El inca nu are nici unul...
Altceva ce ar mai putea fi? Oricum am zis ca daca se mai intampla asa si la noapte, poimaine il duc la dr.
V-am impuiat capul, dar ma simt si voi sunteti comoarele mele (Anduza)
Rsz: mi-a displacut profund ca unii se comportau cu mine ca si cand as fi fost bolnava si ma compatimeau de ziceai ca se va intampla o nenorocire nu ca va veni cel mai iubit Bursucel, iar de placut nu imi aduc aminte sa-mi fi placut ceva in mod deosebit (inafara ca acolo era cazat Bursucelul)
Ma duc sa ma mufez la cafea ca nu cred ca am dormit 2-3 ore toata noaptea, si am de lucruuuu
V-am pupat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Simis, da, poate fi de la dinti! Sau poate fi anxietatea de separare. Se trezeste noaptea si se panicheaza ca ati putea pleca.

Raspuns la SZ: mie mi-a placut ca eram frumoasa. Faptul ca retineam apa m-a ajutat sa fiu mai cu falcute, mai stralucitoare, parul de pe cap mi-a crescut intr-un ritm accelerat iar cel de pe corp muult mai lent. Ce mi-a displacut: loviturile in vezica, gleznele umflate, dar, cel mai tare, CONSTIPATIA INFIORATOARE!

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput