Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(104)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

sa va zic cu ce mi-am pierdut eu dimineata asta, in loc sa fac tarta lui lori...

am facut ordine in fotografiile vechi, ca avem o oferta la imprimare foto.
si asa m-a napadit o nostalgie cand am vazut poze din tineretea noastra si a parintilor nostri, ca i-am facut sophiei un filmulet.


FILMULET

acum ma duc la gatit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui fragrant8

sa va zic cu ce mi-am pierdut eu dimineata asta, in loc sa fac tarta lui lori...

am facut ordine in fotografiile vechi, ca avem o oferta la imprimare foto.
si asa m-a napadit o nostalgie cand am vazut poze din tineretea noastra si a parintilor nostri, ca i-am facut sophiei un filmulet.


FILMULET

acum ma duc la gatit

=============
Mami de Sophic mic (16-01-2011)

“In the depths of winter I finally learned there was in me an invincible summer” (A.Camus)



Superb filmuletul, la fel de superb ca mai mult ca pefectul vostru

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

vanilia_pur si simplu perfect filmuletul tau...fara alte cuvinte:)

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

simo ma intrebai pe fb de antemergator. uite l-am inchiriat de aici ! e super stabil si manerul de unde se tine el este asa antiderapant sa zic...s-a impiedicat de cateva ori si s-a tinut foarte bine de el, nu a alunecat, a cazut sub el dar se tinea de bara si plangea sa il ridic. ii lace fff mult.cred ca a facut 50 de ture din hol pana in dormitor si inapoi incontinuu .

fragrant wow ! nu am cuvinte sa descriu emotiile care m-au napadit uitandu-ma la filmulet ! superb ! bravo ! sophic o sa fie foarte incantata peste ceva vreme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

salut fetelor. scuzati ca dau buzna in casuta la voi. dand cautare dupa "daninaline" pe forum a gasit ca voi at discutat despre asta. eu sunt din iasi si as vrea sa merg la vaslui sa cumpar hainute de la depozitul daninaline. are idee vreuna dintre voi cam care sunt preturi la depozit fata de site? multumesc si crestere usoara in continuare!



http://primulmeucalendar.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Foarte fain filmuletul, Lavinia. Melodia e Goran Bregovic, nu? Cu ce program l-ai facut? Out of the woods yet, cu roseola? Pe noi ne-a mancat undeva sa mergem azi la doctor si era plin de copii muciosi si bolnaviori, sper sa nu fi luat nimic. Oricum am plecat cum am venit, o sa mai vedem dupa un an cum evolueaza refluxul si tot atunci ne da test de alergie pentru proteina bovina, pentru ca e clar, dupa iaurt si branza vomita foarte mult. Asa ca dupa un experiment nereusit ieri, trecem iar pe iaurt de capra. La ala reactioneaza mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata
cafeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sub orice forma si cu de toateeeeeeeeeee

eu s treaza de cu noaptea n cap
a avut grija dl sa ma trezeasca

carmen am avut si noi antemergatorul ala, le a placut
vanilia fain filmuletul

pupici fetelor

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

neata..multumim de cafea Simo

tunde..pai ti-a lasat si tie ceva...pe mine
o zi linistita
fug ca urla Tudy

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Neata ?? Mai vreti? Am dormit super bine, nu stiu ce-a fost, dar am dormit bine, cred ca a singura trezire, la un moment dat a venit si Robert din patutul lui si s-a urcat intre noi, langa Ana si dimineata i-am gasit imbratisati asa...ceva de vis!

Mamaia a fost "inrolata" la gradinita, s-a dus cu el, el a asezat-o langa usa si i-a zis "sa nu pelci, mamaie"... si s-a dus la joaca; a stat ea ce-a stat, apoi a plecat, el nu o mai baga in seama....acum mi-e mila de el, cand o sa-si dea seama ca ea a plecat.

Lavinia Vanilia m-ai omorat!!! Superb, mi-a palcut enorm si cred ca o bunicuta dulce si buna a scos ceva lacrimioare daca mai citeste pe aici!!! Frumos! E "timpul perfect".


Mergi la inceput