Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(104)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

oentru hainute cum e mai bine sa imi fac cont nou pe FB? sau sa pun pe al meu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Citat:
citat din mesajul lui zumzu

oentru hainute cum e mai bine sa imi fac cont nou pe FB? sau sa pun pe al meu?


Mamica de Darius Alexandru 2.01.2011
http://photosbynicoleta.blogspot.com


cont nou fara restrictii de accesare zic eu. Pe contul tau poate vrei sa pastrezi confidentialitatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

Moaaa, inca nu a iesit tarta aia din cuptor, dar arata bestial!
O recomand!! si inca n-am gustat-o...

ZUMZU - ma topisi cu pozele alea. SI PE SOATA!


Noapte frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Citat:
citat din mesajul lui ziki

Moaaa, inca nu a iesit tarta aia din cuptor, dar arata bestial!
O recomand!! si inca n-am gustat-o...

ZUMZU - ma topisi cu pozele alea. SI PE SOATA!


Noapte frumoasa tuturor!




da, e bestiala si calda si rece!! I-a placut si mamei si lui Robert, iar tati care de regula papa orice, fara mofturi, dar nu ma lauda..acum m-a laudat de numa'



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

buna seara si dl noi

am citit dupa masa dar am uitat tot iertare n.am stat 5 min
am facut curat toata casa , mancare , am fost la posta dar coletul dl TUNDE nu a ajuns inca , poate maine

Fimiu a vazut ca l.am laudat pe Andu pt carnaciori asa ca azi a facut si el 2
SI .... ne dau si dintiii ... jos se simte la mana 2 si se si vad cum stau sa plesneasca gingia.

va pupicesc pe toate fug sa fac dus si sa preg copilul pt papa si nani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Angie;mie nu i-a lasat tataie nimic?
Oricum sa le cheltuiti sanatosi

Mai nu ma mai laudati atata ca mi se face rusine mai!..Nu-s Eu chiar asa..alea sunt poze facute demult!acu s si mai obosita..si mai cocosata si ma dor una alta....oricum..va iubesc!

Sunt cu batul in fund..am avut o alunita sau un neg..nush..pe sanul drept ..Intr=o noapte asa prin semisomn..l-am rupt..parca parca imi aduc aminte..acum e rosu si ma ustura pielea..tot ma kk pe mine sa nu fie vre-un cancer
mama masi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

tunde ce vorbesti acolo femeie? vrei bataie ? nici nu mai pronunta cuvantul acel oribil. fa-ti niste teste daca vrei sa stai linistita ! hai stai linistita !!! am ridicat coletul , multumesc inca odata , esti o scumpa, cu surprize si cum scrii tu acolo !
angie super tataie !! bravo, sa ii cheltuiti sanatosi !
aditza felicitari pt carnati ! si bafta cu dintii , fara plansete !
zumzule vai de mine , deci m-a topit fetita aia din filmulet ! nu ma asteptam deloc la asemenea reactie ! imi venea si mie sa plang si sa rad in acelasi timp ! SUPEEEEEEEEEER tare ! Doamne copiii astia ce pot face !
lorich,ziki m-ati innebunit cu tarta aia ... salivez intr-una...dar nu am toate ingredientele ... si la mine aci la tara nu am magazin aproape, dar maine nu mai stau !!!
gabrielaromt,loutzy mamicile sa va reveniti repede. asta e, sunt perioade si perioade ! !

intreba cineva cand trimitem cadourile de Craciun...habar nu am...dar credca in preajma Craciunului nu ?

I-am inchiriat lui andu un antemergator vtech ... nebunie totala frate..ii place mult de tot sa mearga cu el . e tare incantat ca merge fara ajutorul nostru . mi-e cam frica ... multa gresie la noi, era sa cada de 2 ori, dar s-a tinut bine de maner ! o sa pun poze si filmulet



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

La multi ani bebei de 14!!!!

fetele, unde-s pozele cu Tunde, ca am pierdut linkul si nu-l mai gasesc; stiu eu ca e o bunaciune, dar vreau s-o mai vaz o data :)

Lori - arata tare bine treaba aia de-ai scos-o din cuptor; ma bate gandul s-o fac si eu.

mazare i-am dat congelata; uscata n-am avut pana acum. saptamana asta vreau sa o incerc cu fasolea boabe. a mai testat careva fasolea pe bebe?

deea-sav - hai mami pe fb. cu noi.

tunde - du-te la dermatolog cu alunita aia...doar asa, sa scapi de ganduri negre.

sa inteleg ca butoaiele sunt oficial goale? adica le mai avem pe loutzy si gabi, dar ele-s doar in faza proasta, nu-i treaba de butoi...
bun asa fetele, ca se apropie sarbatorile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Vanilia..fasole uscata nu i-am dat inca.
in schimb a papat varza calita cu mamaliga..cu maaare pofta.
noroc ca nu avea sare multa(dar tot avea!!) si ca era ff bine fiarta.
chiar vroiam sa il tin departe de fasole si varza deocamdata,dar a vazut in farfurie si cershea pur si simplu...cand ma apropiam cu furculita sa ii dau,chiuia de bucurie si mesteca de zor sa ii mai dau.
nu a papat mult..si nu a avut probleme cu burtica deloc.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

boon am revenit
doamne abia s.a culcat Mihai, fericite sunt cele care au copii cuminti adika la 9 gata sunt deja in lumea viselor , Mihai nu are o ora se culca ba la 9 , ba la 10 dar si la 12

zumzu

lori..ce tarta delicioasaaaaaaa.....

carmen

sanatate mamicilor bolnavioare

raluca nazdrvana tare naty. Chiar nu stiu cum sa o dezveti ....hm poate daca nu o bagati in seama ? Presupun ca ba urla si poate va adormi , zic si io



Mergi la inceput