Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(103)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

mda..citisem si eu regulamentul. tipa de pe locul 1 e moderator. bine n-are voie sa voteze dar oricum. poate ma modereaza careva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Maimutico... fara cocoasa si fara burta, unde vad si eu poze cu tine si pitica ta??? Acum, ca daca zici ca in curand e posibil sa-ti rasara si una si alta....

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Irinuka pai nu ne zici si noua care e portita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Nu de alta, dar eu mi t inchipui (habar n-am daca am vazut poze cu tine, probabil ca da) o satena (in nici un caz blonda), cu talie de viespe si trasa prin enel - si nu e gluma, asa mi te inchipui! Asa ca... sa vad realitatea!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Portita: amanarea tratamentului pana la decizia definitiva de intarcare (lucru nespecificat de dr meu nici macar in gluma). El chiar a facut o ditamai fata: "oho, 11 luni...". Am primit sfat specializat si a zis ca sa stau fara grija, ca se poate si asa.

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

buna seara !

am ajuns si noi acasa pe la 21 ... l-am pus la somn pe andrei si am zis sa intru sa va scriu ca dupa aceea ma duc la tati, ca e liber azi si maine si avem program de filme si ...

monika foarte bine ai spus, si mie mi s-a intamplat de f multe ori sa citesc pe parcursul intregii zile, sa raspund asa in gand si seara cand vroiam sa scriu nici nu mai stiam daca am raspuns sau nu. de cele mai multe ori, cand imi dau seama, scriu la finalul mesajului ca nu mai stiam ce vroiam sa spun dar ca va pup pe toate . si cum zice si ziki .. am pus si eu o gramada de intrebari care nu am avut niciun raspuns, sau poate 1-2, m-am ofticat pe moment da rmi-a trecut
madalina multumesc ca m-ai trecut direct la pachet cu bebelu . vin cum sa nu ! abia astept cu faza intoarcerii la munca , eu m-am interesat si pe net si la primarie, si nu trebuie sa te intorci la munca la 11 luni. trebuie sa depui cererea de intrerupere cic la 11 luni. o sa mai vorbim live la bebeluseala...am vrut sa vb si la zumzu dar am uitat
loutzy,lorich votat ! pe dedicut am votat-o zilele trecute.
anka bine ai revenit ! multa sanatate puiutului ! tot nu mi-ai raspuns la intrebarea cu epilatul...probabil nu ai avut timp sa citesti din urma !
simissanatate
angie super faza cu globurile !!! vreau si eu site-ul . andrei are perioade si perioade. acum vreo 2 sapt doarmea cate 1-2 ore de 2 ori pe zi. acum vad ca doarme cam 45 -60 min de 2 ori pe zi. depinde si de vreme, si de cat de obosit e.
zikibafta la casting maine !
simo nici eu nu ma uit la tv, decat seara inainte sa adorm dau drumu putin si ma uit pe discovery national geo , etc si ma ia somnul instantaneu. nu prea gasesti nimic interesant. de obicei imi inregistrez dansez sau vocea romaniei...ca sa nu vad reclame si tot felul, doar dansurile / cantarile. in schimb sotul e fan tv, fan stiri ... toata ziua pe realitatea , antena 3 etc. stie tot ce misca in lumea asta !
maimutico ce drag imi e de tine ... abia astept sa vad poze cu burticaaaaaaaaaaaaaa !!!!
tunde avizul nu l-am primit inca, ma duc luni direct la posta si opresc si la banca.am vrut s ama duc azi, dar nu am ai ajuns.

ca vorbeati de jucarii . am vazut azi in real o minge vtech super interesanta . cred ca i-ar placea ! uitati www.crazytoys.ro/jucarii/Jucarii-interactive-24/VTech-95/11820/Minge-interactiva-in-limba-romana.html" target="_blank">aici , ce ziceti ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui Magnetism79

Simo, exact asa shi eu, nu ma uit la TV pt ca nu imi place sa mi se serveasca ce vor ei, prefer sa fac ceva pentru mine, constructiv.Se pare ca suntem singurele pe baricade aici, sau poate mai sunt fete cine stie?
Shi iti dau acum un PM!!!!

Mami de Bogdanici Pogonici si pisicutza Teo

nici Io nu ma uit la tv..la dansez nu ma uit de doua sezoane ..n-am timp
acu acu dau tzatz la fii-mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Inca una si ma duc, ca vad ca am pus monopolul pe aici... se vede ca sunt bine dispusa da?

Mergem asta seara la socrii sa ne faca si noua ceva mancare (cartofi prajiti cu carnita la gratar) ca noua ne era lene sa facem "atata deranj" .
Asaaa si la bucatarie, soacra cu P in brate, eu puneam cartofii in tuci, ea da sa ia o bucata de cartof crud sa il dea lui P. Eu intreb "ce faceti?" Ea: "pai nu pot sa-i dau si lui de pofta asa?" WTF??? Mi s-au facut ochii ca la melc si mi s-a ridicat tensiunea instantaneu - am zis "nu ca nici dvs nu mancati". Si auzi la ea : "Dar de ce, ca au amidon, sunt buni!" Am lasat-o balta dar m-a ingrozit nu alta!

Data viitoare sigur ii baga sarmaua pe gat cat nu sunt atenta! De pofta, bineinteles!!!



Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Buna seara si de la noi!
Nici mie nu mi place sa ma uit la TV, eu sunt cu serialele mele si cu filmele pe calculator.
Irinukaa ma bucur mult ca s-a rezolvat problema cu alaptatul
Noi suntem raciti cobza, am fost azi cu el la doctor si colac peste pupaza mi-a zis ca are un pic de rahitism si ca e si anemic
De dormit ziua, daca doarme mai mult de jumate de ora e minune de la Dumnezeu, zilele astea cat a fost racit a dormit doar cate 10 minute de 2 ori. Plus ca este si foarte agitat si nu te intelegi cu el si imi pare rau ca zic asta dar imi vine sa imi iau campii...
Multa sanatate bebeilor bolnaviori, inclusiv al meu si la cat mai multe nopti fara treziri


Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Buna seara si de la mine!

Al meu bebe iar n-a mancat, plus ca a continuat cu diaree. Of, of. N-are febra, n-are muci, nu tuseste, e vesel, dar refuza mancarea. Laptic cate putin. Habar n-am ce-o fi. Si nu stiu ce se mai poate da de mancare in afara de: banana, morcov, branzica. Maine dimineata ne-am programat la dr.

Madalina, as vrea si eu pe lista de backup la bebeluseala dc se poate.

Pe amazon.de se afiseaza pretul transportului dupa ce validezi adresa.




Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput