Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(103)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Bravo Shines pentru ne-uitatul la TV !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

am votat si eu ( sper ca am nimerit bn )

ziki bafta maine !

AM luat aparat aerosoli si i.am facut o sedinta acum pe seara , deja se simte ca respira bine, doarme de 30 min si nu este infundat .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

sunt si eu pe aici
Eu rar ma uit la TV desi el merge toata ziua in camera .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

si eu mi=s pe aci, mai ales ca tati e cu meciu deci no chance sa ma uit la dansez. dar sper sa recuperez maine dc termin tortu rpd.

votat si eu pe laura, lori, dedi si cam atat, mai astept linkuri ca nu stiu unde sa caut.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

Creste cocoasa?! Nu de alta, eu si cu burta si cu cocoasa...

Putem vota de mai multe orifetele de la concurs? Sau cate o data pe zi? Cum e?

Eu cred ca e impropriu spus 'libertate', pentru ca intotdeauna alegem in functie de 'istoricul' nostru (temeri, nevoi). Alegerile noastre ne reprezinta ca individ, dar dupa parerea mea in mai mult de 90% din cazuri exista o motivatie (materiala, financiara, sentimentala) pentru orice alegere. (nush daca m-am facut inteleasa, ca io-s cizma la exprimat idei).
ma duc sa mai mananc ceva, poate imi vine inspiratia.
voi chiar nu mai mancati/ gatiti nimic??


Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Zumzu, uite:
Castigatorii vor fi desemnati prin vot in 2 faze - o faza publica si o faza finala.
Mod de votare:
Votarea se desfasoara in doua etape.
Etapa 1: Se voteaza public. Poate vota orice membru inregistrat al Comunitatii Desprecopii (forumul Desprecopii). Votul va fi public si permis numai utilizatorilor cu peste un anume numar de mesaje. Pentru a descuraja utilizatorii (falsi) - nu vom spune care este acel numar de mesaje.
Etapa 2: Voteaza un juriu format din moderatori si membri de baza Desprecopii.com. Votul etapei 2 are o pondere de 60% din clasamentul final.

Eu ma uit la tv, din pacate, dar Dansezi nu-mi mai place....


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Citat:
citat din mesajul lui maimutzica10

Creste cocoasa?! Nu de alta, eu si cu burta si cu cocoasa...


voi chiar nu mai mancati/ gatiti nimic??


Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink


vai cat esti de dulce
acu chiar nu mai zic ce gatesc :)))))




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Magnetism...ti-am raspuns




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

SI EU SUNT, SI EU SUNT (specimen ce foloseste tv-ul pe post de mobilier). Nu-mi mai trebuie...

Balotz la ora asta o "Prajitura casei cu prune" - deci e mortalaaaa, nu ma pot opri, somebody stop me, pleaseee !

Trebuia sa zic de fapt: sunt HAPPY-HAPPY-HAPPY! De ce? Pentru ca 2 "mamici - minune", m-au scos din incurcatura si mi-au gasit portita sa nu ne intarcam asa nepregatiti, "pe nepusa masa". Asa ca... saru-mana mult scumpelor si bineinteles restului de mamici ce mi-au trimis mesaje, m-au incurajat si mi-au aratat ca nu sunt singura.

Asa ca... dau de baut macar virtual... (cu masura da? - mai ales la cele ce fac plantoane noaptea cu n-spe mii de treziri pentru laptic - that's me too ).
Nebunie... am zis ca ma simt in al 9lea cer sau v-ati prins singurele?

Ma bag la un dus ca poate da DD sa ma opresc din mancat!!!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

nici noi nu ne uitam la tv, decat la formula 1 si ceva documentare ceva,mai ales de cand pot sa dowladez orice film.

Mergi la inceput