Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(103)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

wow lorich nashpa buba ai facut !!! ai grija femeie, vorba sotului...ia-ti niste antiderapante ! gluma gluma, dar era sa dai coltzu', Doamne fereste ! ti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Citat:
citat din mesajul lui missmj

wow lorich nashpa buba ai facut !!! ai grija femeie, vorba sotului...ia-ti niste antiderapante ! gluma gluma, dar era sa dai coltzu', Doamne fereste ! ti

Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)


haha, gluma, gluma, coltzul nu-l dadeam, da' mi-am cautat rotula prin umflatura aia... serios, ceva noroc o fo! Puteam sa-mi rup piciprul, genunchiul..Doamne fere, ce ma faceam eu cu 2 copii si gips??? brrr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Ma simt mai bine Carmen, dar inca stau si ma gandesc de la o fi. Ca nu am schimbat meniul zilnic cu nimic. Sper sa-mi treaca repede si sa nu ia si Stef.

Vream si noi un vot www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=16" target="_blank">aici pt pozele ly1.jpg si ly2.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Waw Lori, cunosc sentimetul, eu am alunecat in baie pe gresie si m-am lovit cu sanul de chiuveta. sa treaca repede.

Vream si noi un vot www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=16" target="_blank">aici pt pozele ly1.jpg si ly2.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Bula viseaza cifra 11
Se trezeste , se uita la ceas era 11:11, se uita in calendar -11 noiembrie 2011.

Hotarat ca e un semn se urca in tramvaiul 11, ajunge la hipodrom si pune 11.111 dolari pe calul cu numarul 11 din cursa a 11-a.

Calul iese al unsprezecelea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabrielaromt

Bula viseaza cifra 11
Se trezeste , se uita la ceas era 11:11, se uita in calendar -11 noiembrie 2011.

Hotarat ca e un semn se urca in tramvaiul 11, ajunge la hipodrom si pune 11.111 dolari pe calul cu numarul 11 din cursa a 11-a.

Calul iese al unsprezecelea.





bine ca nu am facut si eu ca bula cu 11 al meu de ieri !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Tunde, ai mail pe contul 2



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

vreau si eu parolele de la conturi ca nu mai stiu nici una

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Gabirielaromt ai parolele pe PM.
Fac si capitol nou.

Vream si noi un vot www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=16" target="_blank">aici pt pozele ly1.jpg si ly2.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

capitolash nout

Vream si noi un vot www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=16" target="_blank">aici pt pozele ly1.jpg si ly2.jpg

Mergi la inceput