Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(102)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxx26

ALINUSH...cine este Razvanel? Tu stii ceva ce noi nu stim? Sau am ratat eu ceva???

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina





cred ca i puiul din burtica

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Vizavi de Bertoni..calitate la nivel de pret..sunt ieftinute..nu poate fi asa bun ca brandurile mari..Eu am o scoica si am "calarit-o destul de mult"..mai traieste si acum

Zumzu;mami!in fiecare saptamana dispar produsele vechi si apar produse noi..de multe ori am ramas pe uscat..am lasat pe sapt cealalta si s-a vandut cremuta respectiva..vei nimeri mai bine data viitoare

ma duc la PM-uri
Am vrut sa mai spun ceva lui LORI dar azi mi-e frica de Ea asa ca imi tin gura si inca cu fermuar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Alinush'te pupicesc!...chiar WHO IS RAZVANEL?

Mirelus;drag de tine...Te tii bine mami ai avut de tras cu motaneii bolnaviori in ultima perioadaSanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

MIRE, asa m-am gandit si eu...dar sa ne loveasca direct asa cu numele, fara un carucior albastru, nimic - ntz ntz ntz...

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

mna seara si de la mine!
eu maine o intreb pe sefa mea cum stam cu stimulentul, dar oricum am aflat ca incep pe 9 ianuarie, asa ca sigur prind si mama stimulentului.
cat despre orar, da, am 6 ore in loc de 8, deci se poate
am aflat ca s-au schimbat o gramada la noi, sediul, colegii, pana si tool-urile cu care lucram, asa ca ma duc cu o luna jumate inainte sa ma obsinuiesc cu toate cele...

cu bona, am deja doua propuneri plus castingul de sambata.
cine doreste info pentru cand o fi sa plece la serviciu, ofer orice cu draga inima.

MADA, eu am printat voucherul si urmeaza sa-i sun. despre ce cupon e vorba? vine prin posta? nu am sunat inca pentru ca eu saptamana asta si cea viitoare ma duc platind din buzunarul meu, pentru ca tipa cu care merg de obicei pleaca o sapt si nu are rost sa isi valideze degeaba si sa piarda o sapt.
sa-mi zici si mie cand mergi tu exact, eu vreau la pilates miercurea. si neaparat sambata voi fi acolo si la zumba si la step-ul de dupa. la sauna, cu talasemia mea, am inteles ca nu e recomandat, dar as incerca un minut, sa vad cum e...

ZUMZU - din cauza ta l-am intrebat pe marius. eu voiam sa fie Tanaaa! si a zis ca nu vrea bine, motivul lui e intemeiat, a spus ca si asa cand o sa plecam o sa o dam pe sophie, deci va schimba un stapan. al tau, daca vine la noi si iar il dam, va fi deja la al 3-lea stapan...
eu tare as vrea sa te ajut, si inca mai sper. am facut tot felul de giumbuslucuri: i-am lasat pe desktop o poza cu un birmanez, a ignorat-o. i-am scris pe white-board pe lista de cumparaturi, printre rosii, paine si altele, "motan birmanez" - mi-a sters si a scris mare NU.
apoi, am adaugat tot pe lista "de cautat sot nou care sa vrea sa adopte motan" - mi-a adaugat dedesubt 'SUCCES!' -
eu totusi inca mai sper...

MAIMUTZICA- Suuuper!!! sa fie intr-un ceas bun!!

va pup. sa aveti o seara frumoasa!




never play leapfrog with a unicorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui aditzaC

tunde tks ...vreau si eu asa: crema sebamed senzitive 2 buc , GEL DUS LEVANTICA - 1 buc , CREMA BEBE GALBENELE -2 buc , ULEI DE MASAJ GALBENELE 100 ml -1 buc

asa ramane?..

maine pun coletele,ca pe urma numai marti le mai pot pune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Ziki cupon, voucher tot aia! Eu nu am primit nimic pe mail.

Mai, copiii vostri reactioneaza la reclama Vodafone cu 'mai vreau copiii'? Al meu e mortal. Cum apare fetita care zice 'tati, tati' se opreste din orice face si de uita. iar cand apar copiii aia dansatori incepe si el sa danseze si uneori chiuie. Mor de dragul lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui florintunde

[quote]citat din mesajul lui aditzaC

tunde tks ...vreau si eu asa: crema sebamed senzitive 2 buc , GEL DUS LEVANTICA - 1 buc , CREMA BEBE GALBENELE -2 buc , ULEI DE MASAJ GALBENELE 100 ml -1 buc

asa ramane?..

maine pun coletele,ca pe urma numai marti le mai pot pun

da asa ramane , pt mine e ok si marti nu ma grabesc . ms

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

mada sunt mortali
cum aud primele acorduri din reclama, pac fuga in fata tv ului

la fel fac si la cea cu gaina care cloceste ouale de pe telefon, cea cu biscuitii oreo si mai au cateva, dar nu le mai stiu

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

aditza

tunde nu mi mai trebe copii bolbavi, suntem la a doua tura de muci, parca erau mai suportabili atunci cand au avut rubeola

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput