Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(102)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns de_ea spune:

Multumesc fetelor!

Scaun auto (scoica) Maxi-cosi avem noi si suntem foarte multumiti de el doar ca a ramas cam mititel.Suntem in cautare de unul mai mare.

Fetele cu craciuneala,nu ati vrea sa puneti(cele care nu aveti) cateva poze cu voi si bebelusii pe contul comun?

Andreea, mami fericita de printesa Medeea 14.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Vazut poze:

- bebeluseala (diverse surse) - super-tare
- Karina, printesa-ciufulici - m-am indragostit
- Luiza - o bomboana
- Edu - cavaler, oltenas-cavaler

Mai vad... revin



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

buna seara ... am intrat rapid sa va salut...v-am citit toata ziua dar am avut invitati pe cap si nu am avut timp sa raspund. acum normal ca nu mai tin minte nimic .

oricum va pe toate si multa sanatate tuturor bebeilor bolnaviori !!!

aaaaa si lorich muta femeie copilul de la gradinita aia cu educatoarele alea idioate...auzi tu sa oblige copilul sa manance !!!! offffffff tare robertelul !!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Servus,

si goanga mea exact la aceleasi reclame reactioneaza: cea cu mega de la Vodafone si cea cu Oreo. Se opreste din orice sa se uite la copilasi.

Felicitari Maimutica, sa ai o sarcina usoara si fara nici o probleme!
Azi m-am apucat sa caut in odisee sa vad cum a nascut craciunita mea. Si am avut ce cauta, ce faina era atmosfera, ce povesti frumoase. Eu pe atunci nu scriam nimic din superstitie dar citeam tot si traiam langa voi. Vorbeam cu sora mea la telefon si povesteam cine si cum a nascut, chit ca ea are fetita ceva mai mare citea si ea odiseea noastra...

Tunde, multumesc, esti foarte draguta cum ne trimiti tu pachete, gandurile noastre bune o sa-ti dea o rasplata candva.

Irinuka, ce rau imi pare de problemele tale, cum au zis si fetele, nu merge cu pompa 7 zile si apoi iar la titi 21?

Mirela, multa sanatate, e foarte greu ce reusesti tu sa faci, bolnava cu doi copii bolnavi! Insanatosire grabnica, oare nu poate sa-si ia sotul liber sa mai stea si el cu nazdravanii?


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

DE_EA, eu nu mai am poze pe cont, doar pe FB. dar de ce vrei poze?

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxx26

DE_EA, eu nu mai am poze pe cont, doar pe FB. dar de ce vrei poze?

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina





poate vrea sa vada ce gabarit avem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

De_ea, nici eu parca nu mai am poze pe contul comun. Da, e o idee buna sa punem. Poate fi o sursa de inspiratie pur si simplu sa vezi cum arata mami si bebe.



Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

vreau si eu pm cu contul lui tunde ca vad ca nu-l mai am
mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:


mihai nu poate sa doarma din cauza nasului infudat si cu mucisori , i.am pus vibrocil( cred ca m depasit doza) , ser , nazomer , pulmex, aspirat cu bb nimik nu da roade .
ma gandeam sa ii fac niste aerosoli dar tb sa imi cumpar aparat ca nu am imi recomandati vreunul? am intrb dr si a zis ca ii pot face cu ser si dexametazona.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

http://www.efarma.ro/products.php?id=2453
l.am gasit pe asta dar nu stiu daca e ok , nu stiu nici ce ar tb sa aiba sau sa nu aiba ,offf

Mergi la inceput