Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (31)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Si eu tot luni sau marti imi programez vizita la ginecolog!

vergeturile mele de la prima sarcina le-ati vazut...deci inca vreo doua in plus sunt minciuna

felicitari fetele pentru bebelusii grasunei!!!

Lexi..am vazut ca te documentezi de cateva zile despre "Zana Maseluta"!

noi am venit de afara...am facut niscaiva cumparaturi, ne-am plimbat(io si pitix, husbandu' e la munci)...si ma duc sa pun niste aripioare la punga magica...si sa fac niste ciuperci, marca champignons de sera, cu smantanica!

va pupez....

iar maine seara sigur prestez dovleac copt la cuptor


Concurs "Amintiri de vacanta2011", un vot va rugam:www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=19" target="_blank">AICI pentru fotografiile my1 si my2.Va multumim

27+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi23 spune:

Laura felicitari pentru rezultatul de la eco,ai o dodoloata de fetita, la mai mare de acum!!!
Lexi,very funny melodia, e prima data cand ascult "fara zahar", ma bucur ca esti bine si te-ai mai ridicat din starea de depresie,felicitari si pentru rezultatul de la eco....
Fetele azi la noi a fost dezmat total:cartofi prajiti cu mujdei de usturoi....si cu o cana de zeama de la gogonele..."mori mancand" vorba romanului...

+30 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Lexi, niste modele am vazut intr-un magazin din Timisoara, iar de cumparat am cu cine sa ma asociez sa luam de 500 roni. Multumesc mult de idea cu topicul de la magazine, nu stiam de el, o sa citesc. Eu eram curioasa cat sunt de seriosi si daca trimti fix ce comnanzi.

MTHFR C677T Homozigot
+26

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubbles21 spune:

Am vazut si eu ppozele cu voi si sunteti minunate toate

Olishka o stiu pe una din fete de la Ghiocei .I. care o are pe Ana-Bianca...sper ca stii de cine vb

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

m-am razgandit..am pus aripioare la punga cu verdeata si niste cartofi tavaliti prin rozmarin...sa vedem ce-o iesi

maine prestez ciuperci cu smantana si piept pui


Concurs "Amintiri de vacanta2011", un vot va rugam:www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=19" target="_blank">AICI pentru fotografiile my1 si my2.Va multumim

27+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubbles21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

m-am razgandit..am pus aripioare la punga cu verdeata si niste cartofi tavaliti prin rozmarin...sa vedem ce-o iesi

maine prestez ciuperci cu smantana si piept pui


Concurs "Amintiri de vacanta2011", un vot va rugam:www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=19" target="_blank">AICI pentru fotografiile my1 si my2.Va multumim

27+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca


Mi-ai dat o idee sa fac la punga si eu maine carne de pui

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:

Eva Nicole e combinatia numelor soacrelor mele :D Cea "biologica" e Nicole si cea "vitrega" e Eva. Eva e mai de treaba; asta de sange e mai bagareata. Mie personal imi place Eva ffff mult si chiar mi-l doream, dar sper ca intelegeti de ce am renuntat la idee :D
In legatura cu zborul, am intrebat azi la Tarom, atat la agentie, cat si la departamentul Relatii Clienti (prin e-mail) si mi s-a spus ca pana la 8 luni pot zbura fara probleme si fara recomandare medicala. Intre 8 luni si 8 luni si 3 sapt pot zbura doar daca prezint certificat medical de la medicul curant. Deci sunt happy ca eu nu ies din limita..si declar, oricum, mai putin cu 2 saptamani pt siguranta. Cat despre nascut, ma gandesc ca nu nasc in 2 ore cat dureaza zborul, iar despre aterizare pe un alt aeroport...numai in mare daca se opreste ca altundeva nu are unde :)
Ei ce bine ca ati definit contractiile! Aveam si eu senzatia aceea ca se aseaza bebe cu fundul in partea de jos a burtii si de aceea se intareste burtica acolo. Credeam ca sunt contractii..M-am linistit.
O sera buna sa aveti fetelor!


23+ Are mama o fetita frumusica foc
http://flowerspeaking.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Silvi, sper sa-ti priasca meniul si sa nu ai probleme...
Lady, ai schimbat meniul, zici? Dar numele copilului?. Mi-esti draga!
Iaura, cred ca esti in culmea fericirii la asa vesti!Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danezza spune:

aoleu maiculitza ce te-am nimerit
dar cum nimic nu e intamplator .. mihaela am vrut sa-i pun eu fetei mele (asa o cheama pe si pe sora mea) si radu e numele meu de familie
de, de asta ce mai zici?
Lady .. cred ca si daca mai schimbi meniul de 3 ori tot delicios iese!!

Citat:
citat din mesajul lui mihaelaradu

Eva Nicole e combinatia numelor soacrelor mele :D Cea "biologica" e Nicole si cea "vitrega" e Eva. Eva e mai de treaba; asta de sange e mai bagareata. Mie personal imi place Eva ffff mult si chiar mi-l doream, dar sper ca intelegeti de ce am renuntat la idee :D
In legatura cu zborul, am intrebat azi la Tarom, atat la agentie, cat si la departamentul Relatii Clienti (prin e-mail) si mi s-a spus ca pana la 8 luni pot zbura fara probleme si fara recomandare medicala. Intre 8 luni si 8 luni si 3 sapt pot zbura doar daca prezint certificat medical de la medicul curant. Deci sunt happy ca eu nu ies din limita..si declar, oricum, mai putin cu 2 saptamani pt siguranta. Cat despre nascut, ma gandesc ca nu nasc in 2 ore cat dureaza zborul, iar despre aterizare pe un alt aeroport...numai in mare daca se opreste ca altundeva nu are unde :)
Ei ce bine ca ati definit contractiile! Aveam si eu senzatia aceea ca se aseaza bebe cu fundul in partea de jos a burtii si de aceea se intareste burtica acolo. Credeam ca sunt contractii..M-am linistit.
O sera buna sa aveti fetelor!


23+ Are mama o fetita frumusica foc
http://flowerspeaking.wordpress.com/


in 26+ de fetita cu fundita
Doamne ajuta!
MTHFR C677 Homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Deocamdata numele fetei e neschimbat...insa sunt deschisa la idei noi


Concurs "Amintiri de vacanta2011", un vot va rugam:www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=19" target="_blank">AICI pentru fotografiile my1 si my2.Va multumim

27+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput