Si gandacii se impusca, nu-i asa? (4)

Si gandacii se impusca, nu-i asa? (4) | Autor: Tanti Zavaidoc

Link direct la acest mesaj

Julien: Maurice, am impresia ca le place de mine!
Maurice: Ei, cum sa nu-ti placa o cucerire neostila?
(Madagascar)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

jezzz, voi ati scris 17 pagini in timp ce eu dormeam??? ups, pardon imi faceam somnul de frumusete.

cred ca la mine se vor instala indata gandaci, balauri si alte goange.

astazi am in program filmul lui Tanti, ala cu baiatul si doi tati, sau doua mame si un tata, sau era doar singur....vad eu pana la urma ce si cum era. sun la chinezi sa-mi aduca mancarea acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Helau, helau

Tanti, de ce nu faci un pustiu de bine sa pui in primul post si link-uri catre capitolele anterioare?

Nu de alta, dar sa vedem de unde am plecat si ce am ajuns

Azi cred ca dezertez si caut mopul pierdut...daca stie cineva sa-mi recomande unul...da' viril rau de tot imi trebe, ca altfel, diseara, cand s-o repatria o soata mahmura si venita 4h pe drum cu 2 baieti atomici in carca si o vedea ca e casa mai rau decat cand a plecat....cred ca se lasa cu divort din ala cu strigaturi

Tanti ceea care venea sa faca treaba nu e de gasit la ora asta .
Apropo...stiu ca mi-a zis Androix ca am scris balarii...am raspuns sau nu? Ca nu vad decat o sticla goala de bere, dar totusi nu imi mai aduc aminte ce si cui am zis


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Nu ai raspuns si raman nelamurita: 750 ziua de curatenie sau 75? Eu ultima data dadeam in jur de un milion, dar n-am mai chemat-o de nu stiu cand ca si-a gasit job si ar vrea sa vina cateva orea pe seara ori asta nu prea merge. As fi chemat-o pentru geamuri da uite ca m-a ajutat barbatu si le-am dat gata pe gratis.

Da' stiu ca ati avut treaba azi-noapte. Nici sa citesc n-am apucat, de dimineata am avut un moment de naucire.




www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Androix mi se pare ca a zis pe undeva ca e vb de 75 lei. Asta daca imi amintesc corect, ca aseara citeam cu ochii pe jumatate inchisi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Aaaa, asa deci. E super bine 75 de lei pe zi!
Daca tot suntem aici am gasit jasper oval. Cand gasesc si o ora pentru sufletelul meu ma asez si-ti fac bratara, in seara asta cred, dar nu promit.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Si niste cercei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

A mea ia 80. Ca am geamuri multe si ca 1/luna arunca cu otrava-n gandaci.
Data viitoare o pun sa foloseasca pistolul.

N-am avut 2 ore curent. Si ce-am mai plans.
Tocmai cand vroiam sa spal si sa dau cu aspiratoru'.

Sushi: am aflat aseara ca fetita mea e moarta dupa Sushi.
Asta n-ar fi nimic, dar mi-a spus ca deseori a ajutat-o pe mamica prietenului ei in aceasta intreprindere.
Ba chiar mi-a sugerat ca pot inlocui somonul fumee cu baby shrimps!
Si ca sa vedeti ce copil e, va spun ca ea a fost convinsa ca chestia aia verde inchis e piele de peste.



Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata
ma doari capullllllllll

daaaa, musai sa pui si capitolele celelalte....sa ne studiem evolutia
eu mi-am trantit o tava de cartofi cu aripioare si unt, in cuptor ...si astept cumintica sa se faca

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

cat de des va ajuta cineva la curatenie? pana acum eu eram viteaza si tineam casa pe linia de plutire dar acu si-au deschis paianjenii sucursale prin colturi. eventual puteti face o recomandare? - stau in fundeni

astept rosiile storcite, ouale stricate si mopurile

Mergi la inceput