Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (74)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada, ma duc si eu acum...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

mandreeac cum te gandeai azi-noapte? vad ca tu cam sari somnul, nu dormi? tu parca si in sarcina te tot trezeai noaptea, asa-i?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




Da, mami stau f prost la capitolul somn, poate si de aia slabesc asa mult, ca nu pot dormi, la cel mai mic zgomot ma trezesc imediat. DA si in sarcina cel putin in ultima parte ai ei nu am dormit deloc, iar in spital cat am stat 2 zile nu stiu daca adunat am dormit 30 de minute.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

mandreac e aniversarea cameliei, eu am facut 10 ani in aprilie!
si la multi ani impreuna pt parintii Strumphitei!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


La multi ani Cami si parinti de Strumphy, sa fiti sanatosi si fericiti!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

mandreeac si eu aseara m-am gandit la strumph si la intalnirile cu englezaoice> acum mi-ai adus tu aminte sa o incurajez si eu sa mearga. Toate avem nevoie sa socializam si in afara casei

roxy,
pentu acum am facut 30 de abdomene. Nu sunt multe, dar decat nimic, tot e ceva , mai ales ca am promis

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


si eu ma gandesc de multe ori si uit sa scriu, dar de data asta nu am mai uitat. Felicitari pentru abdomene, o sa ma apuc si eu poate fac si patratele. glumesc cu patratelele, dar fac si eu ca nu strica nimanui.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


Buna ziua!
Am citit din urma dar,nu prea am chef de scris. Sunt cam intoarsa astazi,nu am mai fost de mult asa posomorata si trista. Eeeee,imi trece ...merg sa pregatesc mancarea pentru masa de pranz.
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Pun niste poze cu "fomistii mei" de aseara

nu le las mult ca sunt mari ca dimensiune si nu am timp sa micsorez...fug in piata




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

sunt tare dragutzi!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

cioco de casa este gata, am bagat-o la frigi. este bunaaa....mmmmm
nu mai facusem pana acum si eram tare curioasa cum imi iese. si vad ca ma pricep oricum, este foarte usor de facut. abia astept sa se raceasca. poate ii fac si o poza

mandreeac si faptul ca nu dormi bine duce la slabit. ma gandeam ca acum ai inceput sa te odihnesti si tu cum trebuie. poate cand o mai creste Rares, sa doarma el singurel in patut, sa nu se mai foiasca...

madutza am vazut doi fomisti dulciiiii....seamana din ce in ce mai tare intre ei, asa mi se pare. mai ales la ochisori si nasuc

merg sa ma imbrac sa iesim ca s-a trezit Anastasia, soarele este sus si ne asteapta sa ne vada

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada sa iti traiasca comorile!!! scumpi, scumpi!! cum impart ei amandoi frateste o clatita

miki, pai iasmi are 1 geam + 1 usa de la terasa. la ambele voi pune ceva ca in genul pozei. noi avem mucuti de luni. marti i-am pus rinoneft iar azi nu mai prea sunt

a terminat si purcelusul meu de mancat...vai cum arata in jur


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada, tu ai inceput sa ii dai la cata papica facuta ca si pt voi dar inainte sa pui condimentele???


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput