Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (74)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

la multi ani sarbatoritilor de azi, ,

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Morning`

cafeluta mai este si pentru mine intarziata ? preconizez ca o sa am mare nevoie si de niste vitamine, ca piscoata mea e cam pusa pe maraiala si azi, deja a inceput aseara aveam capul patrat , abia am pus-o la somn, nu a mai vrut sa faca nani pe seara desi am incercat de vreo 3 ori, si deci i-am facut baita mai devreme si la 9 deja gata depusese armele si azi dimi la 7 cand i-a sunat alarma lui Nick am si auzit-o de dincolo pe mandra eehh hmmm si i-am spus lui Nick ca e treaza sa se duca la ea si el bucuros nevoie mare ca de obicei dimi nu o vede ca doarme pana pe la 7-15-7.30 si s-au jucat, i-a schimbat pampersul, eu am mai lenevit 3 min in pat strangand tare pernuta in brate

Am citit din urma tot de pe telefon dar nu-mi mai amintesc nimic, ma duc sa recitesc si sa imi beau cafeluta si revin

O zi frumoasa

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ioanaa...ehee se pune si la mine dar dupa o saptamana de rasfat urmeaza si 2-3 zile de abtineri doar ca acum sunt de vreo 2 saptamani (de cand mi-a trimis mami pachet ) pe rasfat maxim!!! si pana nu dau gata tot ce e dulce si bun nu ma pot abtine

noi am vrea sa punem nr 1 etajul de sus si nr 3 in living (este si mai gros, rezistent de 10)


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac

Neatza fetelor, am inviat. Am fost foarte rau bolnava cu pneumonie dusa bine mersi pe picioare pana am cazut lata. Cateva zile am fost cu febra mare, nu am reusit sa o scad decat cu impachetari si perfuzii.

Merg sa citesc din urma cateva pagini macar sa ma pun in tema cu ce-ati mai discutat.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011


off multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

miki, mada mai aveti ceva tort sau dau eu o negresa?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


primim negresa cum sa nu..al meu tort s-a devorat pe loc..ieri n-am facut nimik, am servit bomboane

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

ioanaa...ehee se pune si la mine dar dupa o saptamana de rasfat urmeaza si 2-3 zile de abtineri doar ca acum sunt de vreo 2 saptamani (de cand mi-a trimis mami pachet ) pe rasfat maxim!!! si pana nu dau gata tot ce e dulce si bun nu ma pot abtine

noi am vrea sa punem nr 1 etajul de sus si nr 3 in living (este si mai gros, rezistent de 10)


mamica implinita cu 2 comori !!


daca-ti pui gresia bej -crem cum e in poza ar fi super

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

la multi ani sarbatoritilor de astazi!!

somleac multa sanatate mami!

miki, cum e doar cu andra acasa??? liniste, nu?


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

daaa delia, am gasit gresia bej-crem placa mare de 60 portelanata ....ati vazut cum m ati facut sa imi schimb gandirea cu wenge al meu??? merge cu laminata nr 3 , nu?? asa cum arata in poza in care sunt impreuna... si laminata are dungi bej-crem deci nu cred sa fie asa pretentioasa ca si wenge in totalitate.
plus ca am vazut ca mai nou gresia asta se poarta...


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

la multi ani sarbatoritilor de astazi!!

somleac multa sanatate mami!

miki, cum e doar cu andra acasa??? liniste, nu?


mamica implinita cu 2 comori !!



nu prea..are un ticnal mai nou de-ti sparge timpanul..si e maraita rau, nu sta in nici un loc, nici la jucarii nici s-o ia din loc nu poate..si maraie intruna
pana sparg dintii de sus cred ca tot asa o tinem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nah ca am zis ca nu mai intru asa des....si nu mai fac discutii off topic (despre deco ) si uite ma iarasi m-am acaparat in discutii
imi cer scuze daca am deranjat pe cineva.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput