Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada poate esti la un "prag de greutate" si il treci mai greu... stiu ce zici cu "mandra de tine" Felicitari! sentimentul de satisfactie ca te-ai abtinut concureaza orice praji!
Cami LA MULTI ANI IMPREUNA!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

MADA, tu ii zici lui Cristi "iubitul mami?"... incerc si eu o traducere...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada, nu te lasa suparata de cantar!!! tu fa ti "treaba" si vei vedeA ca maine-poimaine vei vedea rezultate cat pt 2 zile.
pun pe picassa 3 poze cu laminate, mada, delia cine mai vrea sa isi dea cu parerea


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

sa va zic ce am mancat eu de azi dimi pana acum si nici macar nu a trecut dimineata 2 felii de paine cu unt si miere si lapte, 2 happy hippo kinder si un rand de cioco cu alune mari de padure


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

sa va zic ce am mancat eu de azi dimi pana acum si nici macar nu a trecut dimineata 2 felii de paine cu unt si miere si lapte, 2 happy hippo kinder si un rand de cioco cu alune mari de padure


mamica implinita cu 2 comori !!


bun, bun... eu am o greatza.... daca as sti ca mi-as fi facut de cap cand nu tb as intra la idei

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu sunt bucuroasa ca azi incearca sa imi vina


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy unde le-ai pus?


mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

buna dimi si de la noi!

am venit sa va citesc, profit de faptul ca gogo face un pic de nani...de trei zile o tine tot intr-o maraiala,nu-i convine nimic...dau vina pe dinti, desi pana acum nu se vede nimic la orizont

am pus papica ei la foc, azi servim piureut de cartof+ 1/2 ou + carnita

am uitat sa va spun ca duminica i-am luat premergator, nu prea se misca cu el inca, sta si se joaca cu zdranganelele de pe el si cand se plictiseste plange sa o iau de acolo

ally - felicitari pentru "mamaaa" si pentru vizita mamei tale

strumph - pe anul asta am terminat cu izolatiile.mai vedem de la anul ce mai facem in functie de buget

roxy - multumim de cafeluta.tare buna este...

yasmi - felicitari pentr cele 4 cuvinte clare

mada - multumim de capitol

somleac - imi pare tare rau ca ai fost bolnava.acum esti mai bine?

ailed - eu, eu vreau o negresa...

cami - la multi ani alatur de sotul tau si copii si o casnicie trainica si fericita


la multi ani sergiu si sonia de viss, Cristian de Spiridusha, Christina Gheorghia de Stefyapost




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

yasmi - sa iti fie de bine papa.te invidiez ca poti papa ce vrei si nu se vede. la mine cred ca si apa se depune

m-am uitat la poze eu as zice sa alegi modelul ca in poza nr 1 sau 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

la multi ani sarbatoritilor de azi, ,

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput