Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(101)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Carmen 50
Zumzu 87
am pus coletul

LOUTZY
IRINUKA
MADALINA
PATRICIA
ATI PRIMIT COLETUL?..


Lori;n-am inteles..unde te-ai mutat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

LORI, e haos cu bolile astea ale copilariei...m-a surprins ca denumire ce a scris Fragrant - exhantema subitum aka roseola...deci sa inteleg ca dr canadieni folosesc denumirea asta anume pt roseola? Aici n-am mai inteles nimic...dar dupa cum spuneam, important e ca a trecut!

edit> cine e Cocsacke ???
_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Tunde glumeam, ziceam ca stau geana pe topicul unde scrie Ambramburica, abia astept VESTEA!!!

Roxx boala copchiilor mei e data de Virusul coxsackie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

tunde vreau sa parasc fetele ca nici una nu a vrut sa guste niste vin
gata,v-am parat


halal fotograf ce sunt am ramas fara baterii la blitz.
aa..si mai vreau sa le parasc ca m-au lasat cu prajituri si eu am interzis la dulce

Darius a picat rupt dupa bebeluseala, iar pe mine ma doare rau rau spatele,nu stiu de la ce m-o fi luat.

revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Zumzu;ia arunca incoace sticla aia..iar tu urca-te calare pe Ea!Ca beau Eu cu fata mea un paharel--doi....
Lori;am inteles!astept si Eu vestea cea mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Daca nu intra fata mea cu Craciuneala..am sa ma autoambalez in coletul de Craciun si vin personal sa-i dau bataie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Citat:
citat din mesajul lui florintunde

Daca nu intra fata mea cu Craciuneala..am sa ma autoambalez in coletul de Craciun si vin personal sa-i dau bataie

----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004. Doamne ajuta



ce tare esti

ziua buna si de la noi

nu am ajuns la dr. ca tati a trebuit sa plece de dim sa depuna actele pt reducerea la caldura si tot sta pe acolo. nici acu nu a reusit. e pe locu 280 inscris dar trebuie sa stai acolo tapan ca sunt multi care renunta si dc te striga si nu esti ai pierdut locu.

zumzu cum fu la bebeluseala? hai cu poze. cum s=au distrat bebeii?

Gabi si cand ti se face dor de noi, te asteptam cu drag

Ziki bafta in cautarea bonei

am trebaluit pana acu. facut supa de pui cu galusti, mazare cu pipote si inimi.. sunt chioara de somn
nati s-a culcat la 7aseara si la 11 s-a trezit. ne-a tinut in joaca pana la 1.30. la 7 trezirea finala.
a fost afara si s-a balacit in frunze, a furat mingiile la copilasi acu a picat lemn.

de Petro nu se aude nici o veste?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

gata, am ajuns acasa de la bebeluseala...andrei a mancat si a cazut laaaaaat !
a fost foarte frumos...ziceai ca suntem la cresa. zumzu si darius au fost niste gazde super !!!
bebelusii s-au jucat mai mult cu jucariile decat intre ei...deh...normal...la cate jucarii interesante are darius era si normal.
andrei a fost tare vorbaret, razvanel bataush ( hehe glumeam.el saracul vroia sa ii mangaie pe toti dar nu ii iesea ), darius tare primitor, tudor se juca linistit cu cate o jucarie ,stef tare curios si pisicuta teo nu baga in seama baietii , era ca o donsoara...astepta sa vina baietii la ea, daca venea vreunul la joaca il primea cu placere.la un moment dat erau toti maraiti de oboseala mai putin bebelusha , care ne-a dovedit ca femeile detin puterea, ea era pe baricade, s-ar mai fi jucat 1-2 ore.
oricum a fost super frumos , s-a terminat repede, si sper sa mai facem o bebeluseala in curand . poate prin parcdaca tine vremea tot asa .

abia astept pozele !!!

ziki cum zice si roxx, tu cauti o bone interna. si eu m-am gandit la varianta asta , dar ne-am hotarat pana la urma, ne mutam la socrii pe 10dec. daca aflu ceva te anunt.
tunde multam mult de tot . te rog frumos sa mai imi trimiti o data contul ca am sters toate mesajele din inbox din greseala.
vas banuiesc ca testul a iesit negativ daca nu ai pomenit nimic !

nu stiu ce vroiam sa mai zic...mi-e foameeeee ma duc sa pap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Am banutii de la indemnizatie in cooooooooooooooooooonnnntttttt...o yesssssss..am fugit la cumparaturi!
Nici nu speram!
CARMEN;trimit PM
HAI Zumzu cu pozeleeeeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

carmen, tati a vazut niste poze facute pe tel. si a zis ca Andrei seamana un pic cu Darius

acum le descarc, sa vad ce au iesit din ele.
da..a fost frumos.mi-a placut ca nici unu nu s-a speriat de aglomeratie si nu a plans. Darius doarme si el de cand ati plecat,nici nu i-am dat sa pape

Mergi la inceput