Colectia de toamna-iarna 2005 (30)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Am vazut acum la odiseea nov-dec ca tocmai a nascut o mamica a 3-a fetita , la 37 de saptamani si 2 zile. Cam asa mi-as dori si eu sa nasc, un picut inainte de termen, ca sa fie bb3 mai mare la toamna cand incepe scoala si balamucul cu cele 2 mandre mari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Lavi, s-a vrut un "wow" admirativ .
Ce frumos ca se vede burti! desi, la cit esti tu de slaba, probabil lumea din jur crede ca esti balonata
Pai, cum sa fie la petreceri, frumos. nici nu mai trebuie sa inviti alti copii, ca o sa ai casa plina mereu

Maria spor la santier, cind terminati?
ai vazut-o si pe Tania cu piticii ei la party? mi-e dor de ea.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

La multi ani sarbatoritilor de 14 si, cu intarziere, , Anei de Morgano! Multe zile fericite sa fie in viata voastra!

Noi am fost sambata la atelierul Cristinei, f.f.frumos, Ilinca s-a simtit super.
M-am conversat cu Andrei pe hol, cand i-am zis pe nume, s-a mirat "dar ce, ma cunoasteti?" Imi venea sa zic "pai nu esti celebru?" Habar n-are el ce vedeta e. Iris m-a impresionat, e foarte descurcareata si dezghetata, nu se emotioneaza cu una cu doua.
In schimb, Ilinca, vai de noi, ce fata sensibila am! Orice o poate intrista. La un moment dat o vazusem ca s-a morcovit din senin (asa face deseori, dintr-o data intra intr-o stare melodramatica de nu poti s-o scoti neam), ii era teama saracuta ca nu va primi premiul, ba mai mult va fi certata ca a modelat urat. Nu stiu de unde ii vin ideile astea, ca nu i-am insuflat deloc spiritul competitiv (eu sunt contra concursurilor, nu vreau sa fie pe primul loc, chiar nu vad rostul in a fi cel mai bun).

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

pesimistul este un optimist bine informat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

La multi ani "teroristilor", sanatate, bucurii si multe multe cadouri!

INA sa-ti spun ca si Miruna ma omoara cu intrebarile despre condus masina, abia asteapta sa creasca mare si sa-si ia permisul si atunci sa-l vad pe tasu' pe unde scoate camasa ca i-a promis ca-i cumpara ce masina vrea ea. Si nu vrea "decat" un Porche roz .

LAVI felicitari pt burtica vizibila

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

La multi ani Ilinca!!! Feli sa-to traiasca soricelul dragalas si poznas, sa aiba o viata frumoasa si sa fie fericita!

Lavi 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

La multi ani, Ilinca!!! Sa cresti mare, sanatoasa si fericita!!!
Feli & Brado, sa va traiasca dansatoarea cea frumoasa si talentata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

O-ho-ho, bine ca nu m-am bagat la odiseea de mai-iunie ca deja e prima cearta acolo intre cele care vor si ele sa se bucure de sarcina si cele care sufla si in iaurt. Din pacate majoritatea e din categoria a doua, deci eu nu ma regaseam.

Lavi 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Lavi, aruncat si eu un ochi ultra-rapid pe-acolo : aoleu cat se mai pot certa daca e voie dus/baie in timpul sarcinii sau tocuri la 12 sapt .
Ce-o mai fi cand se va ajunge la problemele cu adevarat importante .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

La multi ani, Ilinca!

Multumesc pentru urarile de ziua lui andrei si lamultianesc si eu (cu intarziere) toti ex-teroristii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

La multi ani Ilinca!! Sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii si impliniri!
Feli, sa-ti traiasca micuta printesa si sa-ti aduca numai bucurii!

Heei , fetelor, ce ziceti, mergeti in februarie la Cirque du Soleil?? Noi vrem sa mergem, ne organizam acum cu biletele...


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

Pixy's Style - BIJUTERICILE MELE ...

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput