Colectia de toamna-iarna 2005 (30)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Ilinca, La Multi Ani si multa, multa fericire
Feli, sa-ti traiasca soricelul dansator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bianca_mo spune:

la multi ani, ILINCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

LA MULTI ANI ILINCA, ex soricica, actualmente mare dansatoare!!!!!

Cami pe noi de bate un gand dar mi se par destul de scumpe biletele. Sa vedem cum ne-om organiza cu banii, intai sa trecem sarbatorile

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

tocmai am terminat de mancat (de fapt, infulecat, ca eram lihnita) si ma amuzam ca acum 6 ani, faceam acelasi lucru, deoarece ma epuizase nastere si, la fel, eram lihnita.
Ilinca a petrecut ziua ei la dentist, de dimineata, unde i-a fost reparata o masea a carei carie ajunsese la nerv vai de lume!
In restul zilei s-a bucurat de Lego-ul primit, ce mai, e mare-mare pasiune.

Multumesc tuturor pentru urari, sa cresteti si voi mari, frumosi si sanatosi!

Camelia io, io!!!! Eu si Ilinca, Doru nu cred ca merge la Cirque (mai ales dupa ce a vazut pretul). Abia astept! Aveau ei un spectacol si mai frumos, Alegria, dar acela e prezentat in statele occidentale, nu astea amarate.

Fetelor, acum radem de alte grupuri care se cearta, dar eu imi aduc aminte de unele ce au fost pe aici pe subiecte de nimic. Va mai aduceti aminte celebra tema a fierului de calcat (care model e mai bun)? Mama, ce a mai fost si atunci. Memories.....

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

pesimistul este un optimist bine informat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

La multi ani Ilinca!
La multi ani Stefan, Andreea, Bogdan, Andrei, Razvan, Iulia!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:



La multi ani Ilinca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicia74

tocmai am terminat de mancat (de fapt, infulecat, ca eram lihnita) si ma amuzam ca acum 6 ani, faceam acelasi lucru, deoarece ma epuizase nastere si, la fel, eram lihnita.
Ilinca a petrecut ziua ei la dentist, de dimineata, unde i-a fost reparata o masea a carei carie ajunsese la nerv vai de lume!
In restul zilei s-a bucurat de Lego-ul primit, ce mai, e mare-mare pasiune.

Multumesc tuturor pentru urari, sa cresteti si voi mari, frumosi si sanatosi!

Camelia io, io!!!! Eu si Ilinca, Doru nu cred ca merge la Cirque (mai ales dupa ce a vazut pretul). Abia astept! Aveau ei un spectacol si mai frumos, Alegria, dar acela e prezentat in statele occidentale, nu astea amarate.

Fetelor, acum radem de alte grupuri care se cearta, dar eu imi aduc aminte de unele ce au fost pe aici pe subiecte de nimic. Va mai aduceti aminte celebra tema a fierului de calcat (care model e mai bun)? Mama, ce a mai fost si atunci. Memories.....

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

pesimistul este un optimist bine informat.


Super ca mergeti si voi!
Si in cazul nostru Laurentiu a zis pas, o sa vin eu si Daria. Am luat deja biletele ieri; pentru week-endul de spectacol s-au dat deja biletele scumpe. Noi am luat de de 218 ron , respectiv 153 ron pentru Daria pentru vineri.




Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

Pixy's Style - BIJUTERICILE MELE ...

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coralia76 spune:

Hello ,
In primul rand vreau sa le urez si eu sarbatoritilor colectiei La multi ani !! Sa ne traiasca copilasii, sa fie sanatosi si sa ne bucuram de ei multi timp de acum incolo !
Va pupic pe toti:

Nati de Lavi
Alexia de Roxi
Sarah de Noki
Bianca de Catutza
Smaranda de Bic
Ana de Morgano
Stefan de Dordia
Andrei de Corap
Ilinca de Feli
Albert de Proadelina

Va multumim pentru urarile de ziua Andreei,i-am organizat o petrecere la locul de joaca unde face cursurile de balet,mi-a placut mult modul cum au oranizat totul cei de acolo.
In rest ,cam nimic schimbat in programul meu...am impresia ca trec zilele una dupa alta prea repede, parca nu apuc sa fac nimic in afara de servici.....Noroc cu weekendurile ca mai iesim cu copii pe la tara si ne mai incarcam bateriile cat de cat.

Andreea merge in continuare la balet...ii place mult,inotul l-am intrerupt deocamdata ..peste vreo 2-3 luni cred ca incepem iar...cand vreau sa-l dau si pe Cris ca ii place tare mult apa.

Pupici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

La multi Albert!!!
Adelina, sa-ti traiasca baiatul si sa-i faceti un fratior sau o surioara!

Feli hihi, faine amintiri cu nascutul si mancatul! Si eu i-am zis de pe acum lui Virgil sa se pregateasca sa-mi aduca ce am eu chef de mancare dupa ce nasc , ca imi amintesc si la Nati cu ce pofta am mancat eu pranzul ala dupa ce am nascut la 10 dimineata. E ceva consum energetic si nasterea asta!

Circ du Soleil - nu cred ca mergem pentru ca atunci cand am mers la circul romanesc fetele au murit de grija animalelor, ca de ce tanti aia are bat in mana, animalele fac figurile alea de frica? Oare asa le si invata, cu batul in mana? Etc, etc. La numerele cu animale le era mila iar la acrobatii se plictiseau.
Pe mine acrobatiile mi-au placut si m-au impresionat, dar nu ma lasau mandrele sa ma uit. Dresura de animale - nici eu nu ma dau in vant, recunosc.

Distractie placuta celor care mergeti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns proadelina spune:

Multumim mult de urari!
La multi ani! pentru toti sarbatoriti zilelor de 14 si 15 noiembrie, multa sanatate, fericire si tot ce-i mai bun!
Petrecerea aniversara o avem programata pe vineri, pana atunci, sper sa se mai calmeze spiritele la mine la munca si sa reusesc sa ma relaxez cat de cat.

Adelina si Albert (16.11.2005)

Mergi la inceput