Colectia de toamna-iarna 2005 (30)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns proadelina spune:

La multi ani Maria!

Adelina si Albert (16.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

La multi ani, Maria, fetita minunata cu ochi mari!
Ioana, sa-ti traiasca scumpica, alaturi de fratiorul ei! Sa fiti fericiti toti 4!


Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

pesimistul este un optimist bine informat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Pentru prima data in ultimii ani, astept cu nerabdare sarbatorile, ideea de a face cumparaturi de Craciun nu ma mai oripileaza. Sunt pur si simplu intr-o dispozitie happy, fara un motiv anume. Oi fi luat-o razna? Daca da, sper sa ma tina mult

Leea multumesc de intrebare, sunt bine, rezultatul analizei il aflu peste 2 saptamani abia. Dar sunt sigura ca va fi ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

La multi ani, Maria !!!!
Sa ai o copilarie si o viata minunata.

camelia_daniela spor la mutat si sa aveti parte de sarbatori minunate in noua casa ( si poate fertile ).
Crissy abia aseara am vazut si eu evaluarea ...eu as mai astepta parca cu implantul. Bblina e minunata .... daca nu stiam de pb vostra nici nu ziceam ca ar avea ceva. E scumpa foc , si e mare smecheroaica
Am mai vizionat si alte albume si am ramas f placut surprinsa sa vad cat de mult au crescut copilasii nostri dragi

Ina, Rachie e o domnisoara in toata regula: pare f inalta si distinsa ... iar de citit JOS PALARIA. Mateea mea inca mai silabiseste cuvintele.

Alinush, superbe missele tale ... sa va traiasca si sa va bucurati de ele.
Cam atat am reusit sa vizionez .... dar promit sa ma uit si la restul albumelor cand mai prind un puc de timp liber

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea unui inceput de viata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Capitol nou

Mergi la inceput