Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (73)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Azi dau de baut
Avem in familie mai multe de sarbatorit: ziua Dariei, face 7 luni, ziua sotului care este Mihai, ziua unei bune prietene Gabi, aniversarea nasilor de 3 ani de la casatorie. Toate se vor sarbatori la noi acasa; vom fi cam 14 persoane. Full house
Mai avem un eveniment care nu este de sarbatoare, dar ni-l vom aminti mereu si s-a intamplat tot de Sf. Mihail si Gavril: 5 ani de cand bunica mea nu mai este printre noi.

Azi sunt bucatar: salata de vinete, icre, salata de fasole verde cu maioneza si usturoi, crema de zahar ars, copanele de pui la cuptor cu cartofi si ciuperci
Sper numai sa ma lasa frumusica sa fiu harnica!
Pastrez si pentru voi daca veniti la masa
La multi ani tuturor Mihaelelor, Mihailor, Gabitelor si Gabrielilor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

helouuuuuu din nou
intru sa va tzuc dulce pt urari si sa urez si eu Mihaelelor, Gabrielelor si tuturor celor apropiati voua care au aceste nume
un LA MULTI ANI !!!!!!...din toata inima

si sa va las un tort virtual cu .....de care vreti voi....imaginatia e la liber
sa mai zic ca imi e dior de voi
merg mai bine sa incarc cateva poze de ieri sa vedeti ce galusca mare am la 8l
o zi minunata sa aveti.....si sa intalniti multi sarbatoriti si sa mancati multe praji


ps..uff iar v-ati supi...mai mai pai ce vreti sa intru mai des sa pun batul pe voi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui irinuca05

Azi dau de baut
Avem in familie mai multe de sarbatorit: ziua Dariei, face 7 luni, ziua sotului care este Mihai, ziua unei bune prietene Gabi, aniversarea nasilor de 3 ani de la casatorie. Toate se vor sarbatori la noi acasa; vom fi cam 14 persoane. Full house
Mai avem un eveniment care nu este de sarbatoare, dar ni-l vom aminti mereu si s-a intamplat tot de Sf. Mihail si Gavril: 5 ani de cand bunica mea nu mai este printre noi.

Azi sunt bucatar: salata de vinete, icre, salata de fasole verde cu maioneza si usturoi, crema de zahar ars, copanele de pui la cuptor cu cartofi si ciuperci
Sper numai sa ma lasa frumusica sa fiu harnica!
Pastrez si pentru voi daca veniti la masa
La multi ani tuturor Mihaelelor, Mihailor, Gabitelor si Gabrielilor!


Mami fericita deDaria (8.04.2011)


la multi ani!
ce bunatati faci tu acolo!
imi era dor de tine....sa intri si tu mai des!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

am pus pe contul comun de picasa cateva pozici de la baita de aseara cu noul scaunel

ma duc sa incerc sa pun o mofturoasa la nani ca se maraie pe aici si nu ii mai convine nimic, tot trage de laptopul meu , sa nu mai spun de mouse ca deja il are la ros

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

am pus pozici....dar imi cer scz..eu nu stiu sa le micsorez....asa ca o sa le las putin daca ocupa spatiu mult si le sterg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:



La multi ani tuturor sarbatoritelor si sarbatoritilor de astazi !


Scuze fetele ,dar nu ma timp de mai mult! Alerg dupa Duracell prin toata casa. Sunt mega epuizata dar, nu ma las.


Va puuupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Ally, e la cuptor sti tu ce...!eu ling castronul....
si acum execut asta..http://www.bucatarul.ro/retete-_2600_1_-Somon-cu-capere/Somon-cu-capere.html

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

strumph, delia
daaaaaa
am crescut si noi
avem doar 7 luni

eu sunt fericita
ca tocmai a trecut pe la mine viitoarea menajera
si mi-a confirmat ca vine la sf lui noiembrie
abia o astept
sa facem curatenie generala
am mancat cu ea
si am mai sporovait si eu cu cineva


irina la multe lunite si la multi aniiiiiii

deea

noi maine avem de sarbatorit
ca facem 8 ani de la casatorieeeeeeeeeeee



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-gaLa multi ani!!!!!!!!! gabrielelor, mihaelelor..si celor apropiati de sufletul vostru cu aceste nume!

- multumesc de sfaturi cu covorasul multicolor.eu tot am sa-mi iau-dar asta cand il bunghesc in carrefoursi eu cred ca a fost legat de o componenta de fabricatie, de un anumit produs, modelul putea fi copiat lejer, si refacut din alte materiale.
-deea-mai intra si tu pe aici , mai des nitel..la bebici le e dor de tinesi mamei lor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-ma duc sa vad poze noi pe picasa, de-abea astept
-off, soniei inca nu i-au iesit dintii-sregiu sta in pat intre jucarii, iar ea pe covor maraie la piciorul meu, vrea sa se catere pe el, si nu poate

Mergi la inceput