Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (73)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Strumph! ce faci? cafelutza nu?.... ca dupa atat tort merge niste espresso!
catank neatza!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

heeloo

la multi ani tuturor sarbatoritilor de astazi!!

CAMI, scuze am inchis mesu' sa pot incarca cateva din poze. mai mult nu reusesc astazi..merge greuuuuu de tot si tot imi da eroare! scuze.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, neatza! ce sti de somleac?....

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

yasmi mercic
fetele mi-a pus yasmi poze noi cu fetele
nu sunt multe ca ne-au dat erori de transmisie
da macar e ceva nou
astept pareri
unele sunt din august si unele de vreo 2 sapt
e pozata si petra in carutul de jucarie al antoniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

delia neata si tieeeeeee
sapt viitoare mi-am pus in gand sa merg sa imi fac analizele de glicemieee
am niste emotii de numa
acu merg sa sun sa ma programez la doctorita de gineco
ca nu am reusit sa mai ajung nici la ea
offfffff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

gata vineri merg la gineco
cred ca ma bate doctorita da asta e
acu am gasit timp


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Morning

aici sunt pe baricade Delia, aveam gura plina cu cereale cu iaurt cand am citit si zic ia sa trec la aparat ca cereale pot sa mananc si mai tarziu sau poate ma ajuta piscoata ca deja a atentat de nu stiu cate ori la bolul meu

La multi ani Mihaelelor si Gabrielelor si lui Mihai sot de Happy, sa traiti si sa fiti sanatosi si la anul sa mai bem cate o sampanie de la voi si sa mancam tort bun

Deci asa Mada, te chemi si Gabriela, eu nu am nume de sfant toate surorile mele au , numa eu ultima a 4a , nu nu mai aveau inspiratie si la mine ca si asa am fost o mega surpriza ...si apropo de ideea lui miki cu apitu nani, si eu cred ca el vrea sa spuna "lapticul nani", hai cu lapticul si apoi nani, nu ?

Ramasesem datoare cu un raspuns ieri lui Ally si roxy, nu fetele, nu am de ce sa fiu suparata pe voi, serios , voi sunteti dragute mereu si oricum pe cine eram eu suparata mi-a trecut, nu tin la suparare, doar cand mi se pune mie pata rau atunci scot si flacari pe nas, dar sunt o fire vulcanica , deci ma aprind repede ca un foc de paie si ma sting, imi trece, tot la fel de repede

Alexina, azi am sa incerc si cu degetul si daca nu merge ii pun pe masa si bucatele de fructe /legume , sa isi ia fata daca la lingurita nu vrea si nici la deget... mut scaunul in bucatarie ca daca mi le da pe jos sau pe pereti sa fie mai usor de facut curat acum e in living in zona de dinning si nu vreau sa ma trezesc cu pere si cartofi pe desenul lu` picasso sau poate sa o las sa ii aduca imbunatatiri ca si asa e "rubbish "?


Aseara i-am facut baita prima data cu noul suport , sa stea si ea in fund sa se joace cu ratustele si pestele, i-a placut, prima data a fost un pic surprinsa ca nu stia de ce nu ii mai punem colacul si era incantata de apa, incet incet a descoperit si ratusetele si se juca cu ele...sa speram ca azi o sa fie si mai incantata... trebuie sa ii mai cumpar niste jucarii de baie, o sa ies azi pe la magazine sa vad ce ii mai gasesc ...am vazut cateva dragute pe la mothercare si au si reduceri la Chrtistmas Toy Shop

Cami ti-am admirat fetotele dulci in pozem, ce seamana Antonia cu sotul si Petra cu tine sau am vazut eu prost ? oricum sunt cam cu ochii in ceata , nu mi-am baut cafeaua

Aici e frig, gri si bate vantul, a plouat toata noaptea, si eu azi aveam de gand sa ies la plimbari lungi ca deh ieri nu am gost decat 2 ore dupa amiaza dupa ce a plecat menajera si nu mi-a ajuns, dar la ce vreme nasoala e acum, imi vine sa stau numa in casa dupa soba sa ma ascund

Va pup, ma duc sa imi beau cafeluta si mai trec eu pe aici mai tarziu, daca nu mi-o imbulina iar piscoata wirelessu

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

gata vineri merg la gineco
cred ca ma bate doctorita da asta e
acu am gasit timp


de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)



DU-TE AI GRIJA SI DE TINE! SI EU MA DUC SAPT VIITOARE LA ANALIZE!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

cami ce minunatii ai tu acolo!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele am primit un mail si zice ca azi la zet sunt reduceri 20 %

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput