Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(100)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Irinukaa..ma uit la poze cu Patrik..dragul de elce scumpic este..si merge pas-pas..bravo.felicitari!!!!abia astept vara viitoare sa se alerge prin curte piticiiva pup cu drag

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Am uitat sa va zic ca am vazut un gel gingival pentru bebelusi de la TIS. Contine: extract de patlagina;, extract de musetel si excipienti. Cred ca il cumpar si eu azi.



Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Ocsanica www.online-mag.ro/aparat-de-preparat-paine-moulinex-ow110131.html" target="_blank"> asta e masina




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Citat:
citat din mesajul lui ziki

...
asa faceau si ai mei cu mine, si am pastrat traditia. daca Mosu ia scrisoarea, inseamna ca sunt mari sanse sa accepte listuta, daca o lasa acolo, mai trebuie retusata. eu intr-un an am gasit listuta "corectata" cu rosu. mama, ce m-am ofticat! nimic nu era realist din ce scrisesem. plus ca 3 ani la rand am cerut o surioara si mosului Nicolae, si Craciun si Iepurasului. poate cu cel din urma sa fi avut vreo sansa, dar toti mi-au spus NTZ - si au barat sistematic surioara de pe lista...

...

ZUMZU l-as vrea eu
e castrat? ar trebui sa vorbesc cu soata din dotare, dar poate pot sa i-l pun in brate si sa zic un mic TANAAAA! - de mos nicolae, nu asa ai scris pe lista? motan birmanez? ca el asa a inteles. aaa, scria obiectiv nikon?? e batran mosu, ce sa-i mai ceri!
might work!



never play leapfrog with a unicorn



super !



Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Nah ca uitasi sa o lasud si pe Zumzu ca mi-a incantat ochisorii cu asemenea poze! Mamaaa dar le ai! Vreau si eu! Mai scapa si tu din secretele alea de fotograf si la astia mai mici...

Andutza da unde esti? Dar tu Anka, Fragrant (mai bine Vanilia ca niciodata nu stiu daca am scris bine sau trebuia Flagrant... ) Shubulina arata-ti fata! GabiValceanu (La multi ani) hai mai scrie-ne ca tare dor imi e de tine, de cum povesteai!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Bine zice Irina..

LA MULTI ANI GABIVALCEANU!!! UN BRAT DE FLORI PENTRU TINE!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebelusi

Mimo vezi ca nu e de gluma cu decalotarea, la odiseea lui Vlad au fost nenumarate discutii pe tema asta, au fost fete care nu erau de acord cu asta si nu au facut-o si acum la 3 ani au ajuns la chirurg si le pare rau. Eu zic sa o faceti incet incet la baita

Hai ELISA



Vlad Mihai 05.02.2009 si printesa Irina Ana 29.12.2010
http://cutiutacubijuuri.blogspot.com

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"


L-am lasat in pace ca l-au decalotat pediatrele complet. E posibil ca decalotarea asta totala sa fie reversibila?



Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Am uitat:

- Irinuka, bravo pentru buburuzul care merge singurel!
- Vanilia, cum mai e la cresa?



Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Neata!

multumesc fetelor pentru urari. Va dau de toate pe alese: tortulet comandat special pt voi la Bebelu si de baut .

La mine nu se prea simte asa ca si cum ar fi ziua mea, ca daca abia a fostaia de nastere, asta parca nu prea mai are loc. Ieri am fost la prima clasa de cycling. Am zis ca-mi dau sufletul acolo, dar am rezistat pana la sfarsit. instructoarea m-a incurajat, ca cica m-am descurcat foarte bine pt inceput. Problema e ca ma doare fundu de la sha. Abia pot sa stau in fund pe scaun. Nu stiu daca sa ma duc si azi sau nu

Asa... in primul si in primul rand

Hai Abramburika

La multi ani fetelor, baietilor si copiilor cu nume de Mihai/Mihaela/ Gabriela si Gabriel!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Simo si eu tot de-aia am, dar ca si tine n-am facut nici de 3 ori paine in ea (la mine din motive de lene/ si nici nu prea ne omoram cu painea), dar... au socrii mei si fac aproape zilnic paine in ea si sincer iese... superrrr! Cum sa zic ca de fiecare data cand mananc din ea zic... "gata mergem acasa si pun si eu de o paine".
Din pacate n-au descoperit cum se face cu faina integrala, au tot incercat diferite retete din carte dar ba nu creste, ba creste si apoi se pleosteste... ceva nu merge, dar cea din faina alba e DEMENTIALA!

Angie si noi va pupam dulceeee si chiar ca abia astept sa ne rupem picioarele alergand dupa pici (tu nu mai trisezi cu mama ta, da?)
Sper c-ai lasat butoiul ala ca nu-ti statea deloc bine, m-am tot gandit la 100 de lucruri de care ai putea fi suparata!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput