Votarea la concursul Vara 2011

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Citat:
citat din mesajul lui busymummy

Citat:
citat din mesajul lui cristinuk@

eu nu inteleg de ce e pe primul loc in clasament o poza cu un copil in fundu gol si de ce a trecut de moderatori ... vad ca scrie clasament final OMG!!!!


Si pe locul 3 si 4 sunt tot copii in fundul gol - poate pentru ca vara asa stau la mare piticii nostri? Poate pentru ca asta reprezinta naturalete? Bine ca nu vrem sa fie pe primul loc un copil de 2 ani cu sutien si eventual coafat si machiat

Este la fel de adevarat ca a te lasa infrant cu demnitate este ceva ce numai oamenii cu adevarat speciali si intelepti pot... asa ca, bagati barfa fetelor... ca nu pot cataloga altfel comentariile voastre

de Vlad - 11.11.2009 si Andi - 6 ani.

POZE NOI si POVESTEA LUI VLAD

AM PRODUSE LA BAZAR !


pai atunci hai sa nu mai deschidem subiecte cu cat de rai sunt pedofilii si cum se chinuie ei sa caute poze cu copilasi goi.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2
DE TOATE PENTRU TOTI!!

asa as zice si eu, hai sa nu deschidem subiecte numai de dragul lor si sa vorbim fara a avea ce sa spunem...
Ah, Anca, inca ceva , "arunca cu pietre" in celelalte fete si fa pe pudica dupa ce iti cureti gradina proprie adica ALBUMUL PRIVAT PUBLIC de poze nude...
http://family.webshots.com/album/578215465IyWgor?start=24



Cresterea in greutate
Perioadele de crestere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Ei bine, pentru ca gusturile nu se discuta, mie tocmai faptul ca linia orizontului nu este dreapta mi-a placut in acea fotografie, ca facand parte din farmecul ei.
Bineinteles ca nu stiam ca linia drepata a orizontului este ceva obligatoriu la o fotografie, nu stiu nimic despre fotografii, eu am presupus ca pozele din concurs sunt fotografii de amator si ca asa se si presupune sa fie.

Iar daca pozele cu pricina sunt scoase din concurs, putem sa redistribuim punctele acodate acelor poze votand alte fotografii ?

_
Rares - clipe si zambete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Evident ca la fiecare concurs, cei care voteaza au o doza de subiectivism si asta e perfect normal - sa imi spuna cineva care concurs nu este subiectiv??? Si apoi, DCul este o mare comunitate, s-au legat prietenii si afinitati- nu au votat calatorii din gara Medgidia ci NOI, cei care ne intalnim pe acest site.

Ideea este ca pozele respective NU au fost scoase din concurs de administratie - ci autoarea lor a decis sa le retraga ea din competitie. De asta, punctele, odata oferite, raman deja consumate. Probabil ca cine le-a oferit acelor poze isi pastreaza inca admiratia pentru ele si e normal sa fie asa.





Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ma asteptam la astfel de reactii ,ideea este ca nu s-a inteles clar tema concursului si sunshine2009 erai buna de detectiv .

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

My_Lady - eu sper sa te razgandesti cu privire la retragere .
Pozele, prietenii, votantii - sunt parte din concurs.



www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=20" target="_blank">Vara 2011 oa1 & www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=21" target="_blank">oa2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Anca, , e o onoare!
In locul tau le-as scoate urgent ca download-ul nu ti-e blocat la ele si ...nici orizontul. nu e prea drept...


Cresterea in greutate
Perioadele de crestere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Evident ca la fiecare concurs, cei care voteaza au o doza de subiectivism si asta e perfect normal - sa imi spuna cineva care concurs nu este subiectiv??? Si apoi, DCul este o mare comunitate, s-au legat prietenii si afinitati- nu au votat calatorii din gara Medgidia ci NOI, cei care ne intalnim pe acest site.

Ideea este ca pozele respective NU au fost scoase din concurs de administratie - ci autoarea lor a decis sa le retraga ea din competitie. De asta, punctele, odata oferite, raman deja consumate. Probabil ca cine le-a oferit acelor poze isi pastreaza inca admiratia pentru ele si e normal sa fie asa.





Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook


sunt 100% de acord cu tine...atunci nu inteleg de ce s-a ajuns aici...
in situatia asta as vrea sa o rog pe Lady sa-si lase pozele in concurs, pentru ca asa e corect..
poate ca pozele tale lady arata cati prieteni ai..si cati nu...
lasa-le acolo!!!in concurs!!

Este ok sa nu ne placa anumite poze, e normal...dar de aici..la rautati......urat...

Votati-ne www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/vi1.jpg" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

erau valuri ca altfel ieseau perfect

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui OanaRusu

My_Lady - eu sper sa te razgandesti cu privire la retragere .
Pozele, prietenii, votantii - sunt parte din concurs.

mami de (intr-o zi de vineri... 13 iunie ) si (ziua cea mai lunga: 21 iunie)
Priveste partea buna a lucrurilor

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=20" target="_blank">Vara 2011 oa1 & www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=21" target="_blank">oa2

OanaRusu...nu m-am retras de buna-voie..m-am retras silita de tot "balamucul" (caci alt cuvant mai diplomat nu gasesc) iscat aici!Am avut de ales intre a suporta a-mi fi prejudiciata imaginea familiei mele, terfelita prin noroi de niste straini si a continua sa raman in concurs de amorul artei.

As avea cate un raspuns pentru fiecare dintre "binevoitoare" insa din respect pentru mine, ma abtin!
Sun doar atat:un concurs inseamna a demonsta ca esti fair-play..insa aici se demonstreaza doar cum o mana o spala pe alta!

Cand te bazezi pe prietenie intr-o comunitate asa mare cum e , Mirela, o faci la modul general..nu aplici teoria "pentru unii muma si pentru altii ciuma"!

Atat am avut de spus..scucces in continuare!




28+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

my_lady, un rand de flori - imi pare foarte rau.
Decizia e a ta



www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=20" target="_blank">Vara 2011 oa1 & www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=21" target="_blank">oa2

Mergi la inceput