Votarea la concursul Vara 2011

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Firys spune:

Buna dimineata!
Eu am ramas mega surprinsa sa vad ca asa de multi votanti au acordat punctaj maxim unei poze care nici macar nu are linia orizontului dreapta.
Orice fotograf cu experienta stie ca pozele trebuie sa aiba linia orizontului dreapta.Iar poza este pe primul loc,incredibil!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui busymummy

Citat:
citat din mesajul lui cristinuk@

eu nu inteleg de ce e pe primul loc in clasament o poza cu un copil in fundu gol si de ce a trecut de moderatori ... vad ca scrie clasament final OMG!!!!


Si pe locul 3 si 4 sunt tot copii in fundul gol - poate pentru ca vara asa stau la mare piticii nostri? Poate pentru ca asta reprezinta naturalete? Bine ca nu vrem sa fie pe primul loc un copil de 2 ani cu sutien si eventual coafat si machiat

Este la fel de adevarat ca a te lasa infrant cu demnitate este ceva ce numai oamenii cu adevarat speciali si intelepti pot... asa ca, bagati barfa fetelor... ca nu pot cataloga altfel comentariile voastre

de Vlad - 11.11.2009 si Andi - 6 ani.

POZE NOI si POVESTEA LUI VLAD

AM PRODUSE LA BAZAR !


pai atunci hai sa nu mai deschidem subiecte cu cat de rai sunt pedofilii si cum se chinuie ei sa caute poze cu copilasi goi.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Vreau doar sa precizez ca am aprobat mesajul lui busymummy din greseala. Mi-a fugit mouse-ul. Nu am vrut



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



Imi pare rau ca ti-a fugit mouse-ul... dar de ce anume nu ar fi trebuit sa-l aprobi? Ca nu am vorbit urat si nici nu am adus injurii... Mi-am exprimat parerea la fel ca si alte mesaje din acest subiect...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

busymummy, cred ca e vorba de aproba/dezaproba in sensul ca e de acord sau nu ca idee, cu ceea ce scrii tu.

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

(Niciodata sa nu spui niciodata!)
http://www.quadrille.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

A, ok... am inteles... chiar ma miram...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

buna ziua si va multumesc pentru toate vorbele de duh!

pe aceasta cale va anunt ca ma retrag din concurs, cu ambele poze.


decizia mi-a fost aprobata de administratorii forumului si pe cale de consecinta urez multa bafta celor care vor ocupa locurile fruntase, caci le merita, nu?

Succes!

Concurs "Amintiri de vacanta2011":www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=19" target="_blank">AICI fotografiile my1 si my2.Va multumim



28+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Lady

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76

busymummy, cred ca e vorba de aproba/dezaproba in sensul ca e de acord sau nu ca idee, cu ceea ce scrii tu.

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

(Niciodata sa nu spui niciodata!)
http://www.quadrille.ro/





Multzam, Lora. Asta am vrut sa spun, ca am apasat pe butonul 'sunt de acord' cand de fapt nu eram de acord cu ideile din mesajul respectiv.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

heloooooooooooooo...e doar un concurs...nu se dau zile in plus la viata si nici sanatate!!
..si "aia" cu linia dreapta...pur si simplu m-a dat pe spate ..parca era vorba de altceva aici..

Idee e urmatoarea....de data asta, chiar mi se pare ca aveti ceva "cu persoana" ..nu am vazut sa fi obligat pe cineva sa voteze..
A, ok si eu sunt de parere ca ar fi CORECT sa se voteze poza care ne inspira "vara, vacanta", dar cred pentru asta, ar fi trebuit sa existe alte reguli, daca nu voiam sa ne voteze prietenii..
de acnd sunt membra a acestui forum, sincer, toate concursurile s-au castigat numai cu ajutorul prietenilor..

Daca vrem un concurs corect, atunci specificam ca nu vrem sa apara:
-persoane dezbracate
-chipuri cunoscute care ar putea influenta decizia
-orice fel de reclama a pozelor din concurs
-si nici initiale ale nick-urilor

POATE atunci ar fi corect..
Oricum, acum sunt foarte curioasa cine va castiga...prietena carora?

Votati-ne www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/vi1.jpg" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

si iarasi, cred ca CORECT ar fi fost din partea moderatorilor, sa nu scoata pozele din concurs, mai ales ca se stie DE CE s-a intamplat acest lucru!
Asa ar fi fost CORECT!!

Votati-ne www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/vi1.jpg" target="_blank">aici

Mergi la inceput