Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (71)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

simopt Arsenie ieri si cami pt Petra azi

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Fetele? Unde sunteti?
Andra n-are chef de somn.... canta sau tine discursuri inca nu m-am prins..., drept care....o pazesc in sufra..., am papat praji Miki cu iaurt langa, ma duc sa-mi fac cafea...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

A facut si Rares cacutza singur uraaa uraaa
Asta ca psihologii nu recomanda relatia de prietenie intre mama copil nu sunt de acord in ruptul capului. Eu sunt mandra de relatia cu mama mea care e in primul rand de prietenie.Noi am crescut toate 3 impreuna, ca mai am o sora si suntem cele mai bune prietene drept dovada ca eu locuiesc cu mama, iar sora mea sta la un bloc distanta. Nu vad cine altcineva in afara de ele m- ar putea intelege si iubi si ajuta mai mult decat ele. Si cu Rares imi doresc di. Toata inima sa acem aceeasi relatie de prietenie.Asa vad eu normal simbine ,asa cs nu dati cu pietre
Somleac daca ti- a spus oful Daria inseamna ca te vrea prietena si poate acumme momentulmin care sa va apropiatimsi mai mult
Imi. Er scuze pt litere in plus dar scriu dp tel sotului si nu vad ce scriu ca al meu monitor e rau si s- a stricat

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Delia mai sunt eu pana la 11:30 cand voi incerca sa il culc pe Rares si la 12:30 ma duc la epilat uraaaa uraaa abia astept sa ma fac bella

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

A facut si Rares cacutza singur uraaa uraaa
Asta ca psihologii nu recomanda relatia de prietenie intre mama copil nu sunt de acord in ruptul capului. Eu sunt mandra de relatia cu mama mea care e in primul rand de prietenie.Noi am crescut toate 3 impreuna, ca mai am o sora si suntem cele mai bune prietene drept dovada ca eu locuiesc cu mama, iar sora mea sta la un bloc distanta. Nu vad cine altcineva in afara de ele m- ar putea intelege si iubi si ajuta mai mult decat ele. Si cu Rares imi doresc di. Toata inima sa acem aceeasi relatie de prietenie.Asa vad eu normal simbine ,asa cs nu dati cu pietre
Somleac daca ti- a spus oful Daria inseamna ca te vrea prietena si poate acumme momentulmin care sa va apropiatimsi mai mult
Imi. Er scuze pt litere in plus dar scriu dp tel sotului si nu vad ce scriu ca al meu monitor e rau si s- a stricat

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011



andreea, nu de felul asta de prietenie era vb, ci de relatia in care copilul numai gaseste in parinte sprijinul si autoritatea si nu stiu cum sa zic o baza... sunt multi care fac ca mama lui roxanei, fac misto de unul pe mess, de ex... copilul numai are un sprijin, o referintza.

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Am uitat sa va povestesc ce am patit acum 2 zike. A facut Rares caca si l- am lasat cu sotul cat timp eu ii pregateam apa si vb si la tel cu o prietena.in timp ce vb apare sotul plin de caca si ma chema disperat ca RAres era si mai si.S- au jucat, l- a facut avion nu stiu ce au facut cert e ca a iesit nazdravanul din pampers.Am ras cand i- am vazut ,Rares era cu ochii mari si se tot uita intrebator la mine.
[eed]trebuie sa il laud pe Rares ca a inceput sa ma ia in brate, sa ma mangaie .Sunt asa fericita. And ii simt manutele lui fine si ce delicat ma atinge, sunt in al 9 lea cer [/red]

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

A da, asa sunt de acord cand copilul nu mai cunoaste pilonii unei bune educatii, sigur ca da, moralitate, respect adio.Poate d-aia tinerii din ziua de azi, nu ca as fi eu batrana, dar ma refer la cei de liceu care au comportament de iti sta mintea in loc

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

nu ma refeream la genul de prietene ca poti vorbi orice cu ea si poti comunica si ai tot sprijinul din lume...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

stiu ce zici cu mangaiatul.... ieri noapte cand s-a trezit urland, dupa ce s-a linistit un pic , gemea la mine in bratze cu suzeta in guritza si cu ochii inchisi si ma mangaia pe fata...s-a dus tot somnul

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Cand ma uit la el si il vad cum devine un omulet nu imi vine sa cred ca e al meu , ca el a stat in burtica mea 9 luni si ma impingea cu calcaiele si ce ma mai bucuram. Ce a trecut timpul maine poimaine il pregatesc de gradinita.Azi mergem la verii mei sa il vada si am emotii ca lui nu prea ii place aglomeratia, dar poate s- a mai schimbat ca ultima oara la socrii mei s- a comportat f bine.
Delia voi ce fa eti azi?
Hai. A noi ca 2 pupeze suntem pe forum

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput