Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (71)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Cand ma uit la el si il vad cum devine un omulet nu imi vine sa cred ca e al meu , ca el a stat in burtica mea 9 luni si ma impingea cu calcaiele si ce ma mai bucuram. Ce a trecut timpul maine poimaine il pregatesc de gradinita.Azi mergem la verii mei sa il vada si am emotii ca lui nu prea ii place aglomeratia, dar poate s- a mai schimbat ca ultima oara la socrii mei s- a comportat f bine.
Delia voi ce fa eti azi?
Hai. A noi ca 2 pupeze suntem pe forum

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011



sper sa iesim in oras cu niste prieteni....
si de nu-mi vine sa cred ca e al meu... sa vezi cand creste si iti spune te iubesc....
.

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Fetelor va pup dulce pe toate, va doresc un week end minunat si o sa intru mai pe seara, sper sa am ce citi

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:



STRUMPHHHHHH!!!!!!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

heello

strumf, tot nimic????

ufff fetele pe mine ma doare spatele (salele)..lucas nu mai vrea nicicum decat sa mearga pe jos de manute.... ma gandeam sa cumpar un ham. mamici de bb 2,3,5 stiti sa imi recomandati un ham?? la fetita nu am folosit....dar deh am mai imbatranit de atunci si stau mai rau cu salele
vad ca juniorul o copiaza pe sora'sa cu mersul...

merg sa pun cateva pozici de astazi....lucas c broscuta testoasa...vroia sa o pape , lucas cum papa el legumele fierte si de la casuta!! apropo l am lasat pe jos in curte si primul lucru care a facut a fost sa isi umple pumnisorii de pamant si....direct in gurita

am inceput sa ii dau lui lucas papica din ce fac pt noi. astazi i-am dat supica de gaina cu taitei de casa...a ras o farfurie


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

catank ce frumoase sunt hainutele pt finuti!!! sa le poarte sanatosi!!

mada, miki, ce bulanoase aveti voi acolo!!!! ce pufoase sunt domn'soarele lucas al meu desi are destule kg nu e deloc pufos....ci are carnea tareee....

cris, ne arati casuta de la munte??? nu ne inviti si pe noi??

am pus cateva pozici de astazi!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mamici, care cautati papuci la bebe de mers pe jos, ghetute/bocanci melania, din piele sunt la oferta la real. banuiesc ca e aceasi oferta si in alte orase. sunt superbi!!! asa avem si noi: si eu si fii'mea si lucas
asa sunt: http://www.lastradaleathers.ro/product_info.php/ghete-melania1-p-399 doar ac fiecare avem alta culoare

mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

v ati comandat incaltaminte de pe vreun site??? am vazut o pereche de cizme de piele betonnnn


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetele?

vad ca o strigati pe strumphitza si ea nici gand sa apara. ce-o fi cu ea? ca a disparut asa brusc.

mai am ceva treaba de facut, de spalat baile si in bucatarie dar iau o pauza Anastasia doarme, sotul este la fotbal.... am fost si afara de dimineata, am iesit pe la 10.30. cam frig.

mandreeac ce dulce este Rares. cand te gandesti ca asa niste mogaldete mici ne fac atat de fericite.... orice gest al lor ne umple inima de bucurie.

somleac sper sa gasesti solutia si sa alungi tensiunea dintre tine si fetita. fetele te-au sfatuit bine.

catank sunt frumoase hainutele foarte frumoase, sa le poarte sanatosi. o sa le placa sigur
nu stiu ce-a avut si Anastasia azi ca nici ea n-a papat fructele decat foarte putin, de obicei manca tot aproape. ma gandesc ca daca ne-am trezit la 8 si i-am dat san apoi la 10 i-am facut fructele, sigur nu i-o fi fost prea foame si de aia. eee, papa ele.

ailed mai ai praji?

fetele, stiti o crema coloranta fara amoniac foarte misto, care coloreaza bine si blond
vreau sa renunt la vopseaua normala cu amoniac si nu stiu ce sa iau fara amoniac dar sa fie si de calitate si sa iasa culoarea ca lumea.

toate mamicile.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

roxy, si eu caut....doar ca eu vreau sa renunt la blond!! am vazut ca se pune accent mult pe ciocolatiu, maro natural.... eu renunt ca mi s a "slabit" parul de la atata blond.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

simona daca Arsenie papa titi si il satura este super. o sa pape el si mancarica mai incolo.


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput