Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (71)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am inceput sa ma uit la pozici cu fetita mea de cand avea 1-2 ani...doamne ce micuta era (fata de acum!!!) si ce papusica arata acum deja e domnisorica


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:


Dupa ....vreau sa o sun pe strumphyta.
Ultima strigare!!!!!!!
Strumph... treci la apel nu ma fa sa-mi cheltui banii ca vine criza iar nu vezi?...nu ca nu ai merita, dar nu-ti sta in caracter. Ceva este, dar ce? Poate aflam! Eu cred ca i-a facut Nick o surpriza, a rapit-o ptr a pleca in croaziera...deja sunt invidioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

madutzade mosii de vara noi stim, vase impartite, udat morminte, etc...dar cu mosii de iarna, nici in anii precedenti nu-mi amintesc sa fi facut ceva. Si nici prietena mamei soacre nu, mai ales ca e preoteasa. Cine stie?


Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca







..nu au fost mosii de iarna, ci mosii de toamna . Vezi ca sunt trecuti in calendarele bisericesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

upss nu stiu ce am calculat eu.....


mamica implinita cu 2 comori !!



Cite cioco ai minca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

yasmi am 23 cred ca sunt cea mai mica dintre voi. dar ma refeream la 16, 17 ani. nu ioana te-a intrebat daca iasmina e suparata ca ai dat broscutele, eu te-am intrebat.ma bucur ca nu e suparata. inseamna ca e ff intelegatoare sau nici ei nu ii placeau?

mamica fericita cu de zambaret Cristian Andrei21.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui catank

Ioana inca doarme, este nemincata de la 11...cred ca trebuie sa fac schimb de pahare de la 180 sa trec pe 240.Macar sa-l manince pe acesta. Il am la incalzit deja...buna inventia cu incalzitorul de biberoane. Tare comod.

Sunt suparata pe voi, tot sariti peste intrebarea mea
In conditiile in care maninca I cantitatile pe care le-am mentionat mai devreme, oare sa incep sa-i dau iaurt la ora 17?
Ce parere aveti?






catank, nu fi suparata nu conteaza cat mananca la restul meselor. E destul de mare sa poata papa iaurt. Am mai spus ca dr mi-a recomandat sa-l bag la 5 luni si jumatate-6 luni, fara legatura cu cant de mancare la restul meselor. Eu l-am bagat putin dupa 6 luni.

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


Sa traiti, am inteles!!! Nu mai sunt supim mi-a trecut
In atari conditii, trebe musai sa ma apuc sa fac iaurt.
roxy imi dai si mie reteta?
Am chef de glume, fug si eu sa mai invirt ceva...ca I nu da nici un semn de trezire.
Va pup!

p.s. bb_yasmipoze mai pe seara-noapte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

catank aproape o tableta

dya pai si cum mama ..in tinerete.....la 23 de ani esti MEGA tinara!!!! nuuuu iasminei ii placeau tareee multt.....dar s a luat cu altceva...


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

yasmi dar daca zici ca te-ai facut pana acum ceva vreme la coafor
de ce nu mergi la acelasi salon doar sa iti cumperi vopseaua lor
sa ai nuanta apropiata? eu asa as prioceds
la noi fiecare salon vinde si vopseaua profesionala cu care vopseste
e si mai scumpa putin dar mai trainica


cat desapre detoxifiere eu as folosi siluethelp de la cei cu colonhelp ... este site-ul lor si se poate comanda pe net sau pe la farmacii sau magazine naturiste
sunt mult mai multe produse da astea sunt facute la noi in tara la piatra neamt
sunt importante plantele si unele culese din judetul neamt
deci cred ca sunt super naturale
nu au nimic chimizat in ele
ambele produse sunt de fapt de detoxifiere a organismului si cunosc fffffffffff multe persoane care sunt multumite f bine de ele
eu abia astept sa intarc sa folosesc
ca de 3 ani vreau si tot pe tusa stau
offfffffffffffff


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui catank

madutzade mosii de vara noi stim, vase impartite, udat morminte, etc...dar cu mosii de iarna, nici in anii precedenti nu-mi amintesc sa fi facut ceva. Si nici prietena mamei soacre nu, mai ales ca e preoteasa. Cine stie?





..nu au fost mosii de iarna, ci mosii de toamna . Vezi ca sunt trecuti in calendarele bisericesti

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


asai cind te lasi pe mina soacrei!!!Nimic nu mai stiu... Multam mada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cami pai nu as mai vrea sa ma vopsesc.... DACA REZIST!!!! poate doar un nuantator ceva sa il inchid putin sa nu se mai vada asa tare diferenta. produse wella profi gasesc si in Mall.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput