Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (71)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

dya, bravo pt bravo!
yasmy, am vazut pozele! super tot .. ai comentarii!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

andra a adormit , ma gag si eu la

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Neata si de la noi! Delia somn usor, o sa mai bag si eu o tura in vreo zece minutr, sper sa fi obosit Rares ca l- am lasat sa se joace putin. Cu vopseaua nu stiu ce sa zic de cea fara amoniac ca nu am folosit, dar sunt si altele si pe un par deschis cum sunt Roxy si Yasmi tre sa iasa ceva mai inchis. Bine ca ai zis ca Garnierul deschide ca eu tot incerc asta si cu Loreal a iesit dar nu ce am vrut eu.
Pupici tuturor

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

de vopselele de par organice, bio, fara amoniac, coloranti chimici ati auzit ceva????


mamica implinita cu 2 comori !!



hena..dar e ciudata..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

neata si multumesc mult de urari..va pup pe toate

hai ca aseara m=ati facut sa rosesc cu atatea vorbe bune, o fi adevarat ca intelepciunea creste cu varsta ca doar nu degeaba imbatranesc

roxy tortul executat e tort egiptean, asa se numeste arata delicios, inca nu l=am degustat..de fapt a degustat vlad din toate cremele, era cu degetelele prin toate castroaneleasa ca dimi la cafea aveti o felie de tort de la mine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

buna dimi!

mi-a mirosit a tort si-a cafeluta si am bagat nasul pe aici

in primul rand vreau sa spun "la multi ani" miki! sa fii sanatoasa si sa ai parte doar de bucurii, impreuna cu cei doi copilasi minunati si familia ta.

roxy,catank, simona,madutza - multumim de aprecieri fetele

ally - multumim!da, eu m-am tuns acum vreo luna.imi pica parul la greu si am zis ca poate serezolva ceva.inca mai astept...

dya - felicitari pentru cristi

ailed- sa folositi cu placere premergatorul si la cati mai multi km

strumph - unde ai disparut???

lalely - i-au trecut bubitele lui david?

somleac - cum mai e atmosfera intre tine s daria?

ma duc sa bag o cafea
revin mai tarziu

o zi frumoasa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Neata!

mmm buna cafeaua

voi cu vopseaua de par sunteti ca mama. Ea e blonda familiei..eu nu am mostenit-o, de muulte, muulte ori nu nimereste culoarea pe care o vrea, iar cand apare cu alta nunata (de obicei mai inchisa ) zice ca a avut nevoie de o schimbare de look
Ce-as mai vrea sa stau si eu nevopsita, dar..am muuulte fire albe aparute de vre-o 10 ani asa ca nu-mi permit. Sapt viitoare tb sa ma vopsesc si eu ca mergem la un botez

Va pup, sa aveti o Duminica placuta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata fetele

ne-am trezit la 8 dupa o trezire la 1.30 azi noapte si la 5.30 nu stiu care a fost baiul...
acum stau la o cana cu lapte si astept bebelina sa ceara de papa. ca nu-i dau asa daca nu ii este foame. la 8 a papat san asa ca mai stam putin.

catank si eu sunt innebunita dupa parfumuri si pantofi. astea sunt slabiciunile mele am colectii din fiecare. si eu la fel, sunt in stare sa-mi dau salariul pe ele sotul ma lasa, el imi face toate poftele dar acum ma mai abtin, inainte cumparam saptamanal daca iti vine sa crezi.
cu ridurile...nu exista nimic care sa le faca sa dispara, asta este. nu te lua dupa toate prostiile de reclame cu n creme nu stiu de care, de firma...toate iti fac mai mult rau. aste este parerea mea. cu timpul de la tratamente faciale si creme pielea isi pierde proprietatile ei si devii dependenta de creme si pielea devine tot mai urata. la fel cu solarul. dar aici banuiesc ca nu mergi. eu niciodata.
eu nu folosesc fond de ten, nu-l suport. doar rimel, creion , ruj

simona tie iti sta bine asa, nu sa fii foarte slaba. eu am mai pus 1,5 kg nu stiu cum dar le-am pus.

miki La multi ani! sa fi sanatoasa si feicita alaturi de frumoasa ta familie


mandreeac tu ce faceai la ora aia treaza/ atunci te-ai culcat?

madutza ghici? ....abdomenele n-ai zis nimic de ele.

toate mamicile si bebeii.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

mandreeac daa, am uitat de Loreal ca au scos vopsea fara amoniac. m-am uitat acum pe net si am gasit o culoare misto. Beige Glace/Blonds. este mai inchis si parca este misto culoarea. sau Blond Satin. clar o sa merg pe ceva asa de acum.

catank nu-mi vine sa cred ca tu ai fost vopsita in toate culorile

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

am dat si papa Anastasiei, doar 90 gr fructe a mancat acum maraie dupa titi si somnic. merg s-o culc, mai tarziu iesim in oras. asa fain este afraa, soare si parca s-a mai incalzit putin fara de frigul de zilele trecute.

oare vopseaua fara amoniac cat timp tine?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput