Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(99)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Tunde, astea de burta nu prea se pupa cu alaptatul...dar niste sosetute calde si putina grija de tine da...ti pup...

Hai mey fetele, lasati butoaiele ca de cand s-a lansat moda numa pe acolo stam...gata...NO MORE BUTOAIEEEEEEEEEEEEEEE:))))))))

catalina - ce intrebare ai pus tu acolo...ntz ntz ntz...io am sa spun doar sec asa ca DA EXISTA si atat:)

gata...imi iau berea si ma uit la serial...

va puuuuuuuuuuuuup

PS: va astept la voticuri

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Piscot, intrebare: de votat pentru tine se poate numai daca te inscrii pe site-ul respectiv, right? sau numai mine mi se intampla?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Seara buna dragele mele!
Am terminat si eu de calcat, as mai avea de bagat vasele in masina de spalat... sa vedem dacama ami tine!

Deci sa incep: eu sunt HAPPY-HAPPY-HAPPY! As striga in gura mare, imi vine sa dansez prin casa... demult nu m-am mai simtit asa bine (n-am baut nimic alcool). De fapt cred ca n-am simtit pana acum sentimentul asta (cel putin nu asa puternic): sunt asa de mandra de copilul meu!!!
Acum sa detaliez si de ce... ca a inceput sa mearga singurel. Azi toata ziua a vrut sa mearga prin casa doar de manuta (sa ma tina asa subtil de un deget), apoi l-am surpins tinandu-si echilibrul cateva zeci de secunde si apoi a inceput singurl sa faca pasi intre mine si tati (noi la o distanta de 2-3 metri). Si chiar ii placea se vede. Maine revin cu filmulet. Hufff ca nici somn n-am de fericita ce sunt!

Asa... m-am laudt destul, sa continuam...

Tunde saru'manuta mult - am facut transfer bancar - banutii sunt in cont!
Rmbc - bine ai revenit! Nu mai lasa micile neplaceri ale vietii sa-ti "umbreasca" fericirea!
Cata... de unde le scoti mami? ti-a trebuit o saptamana pentru asemenea intrebare - pe buna dreptate!
R: da, cred-cred-cred. Sigur exista pentru fiecare cate un "he/ she is the one". Cred ca l-am intalnit!
Roxx sa stapaniti cu placere noile achizitii! Tot imi aduc aminte zilnic: mai face Cata ploita cu mancarea? Facea si la mine mai demult, acum face cu apa si i se pare asa amuzant...!

Hai sa aveti noapte buna va doresc!


Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Nah ca uitasi sa zic: LA MULTI ANI FERICTI IMPREUNA, ANGIE! SA VA IUBITI LA FEL DE MULT SI SA VA INTELEGETI BINE! Multi pupici!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Dormiti a? bine-bine... vise placute!!!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

neata, la toata lumea;
un week-end minunat va doresc;

Roxana mami de Maria-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Neata! Multu' de cafea Ocsanica.
Noi dormiram bine. Putin infundati cu totii, dar fara probleme majore.

Aditza daca are doar muci nu mai dau altceva.

Tunde ce ai femeie? Pai e mami la tine si tu esti trista? Revino-ti. Te vrem aici printre noi vesela cum erai tu. Ia zi, cum stai cu proiectul 'sexy Tunde se transforma in super-mega bunaciunea Tunde'? Te-ai apucat de solar si ce mai vroiai tu?

RIVS: eu nu cred in suflet pereche. Nu ma refer ca nu l-am intalnit eu, ci ca nu cred ca exista in general. Eu cu sotul am crescut impreuna, cunoscandu-ne la 19 ani. Eram total diferiti. La inceput nu ne-am putut suferi, apoi ne-am imprietenit, apoi ne-am indragostit. Ne-am invatat calitatile si defectele, ne-am influentat unul pe altul sa gandim asemanator, dar in adancul nostru suntem la fel de diferiti. Stiu, suflet pereche nu inseamna sa gandesti la fel, e mai mult de atat. Cand eram copila imi inchipuiam ca sufletul pereche ti-l recunosti in clipa in care il vezi. Mie nu mi s-a intamplat. Sotul meu e perechea mea, dar fiecare cu sufletul lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Neataaaa! Copiii vostri stiu cumva ca e weekend si dorm mai mult? Ca al meu nu...
Multu' de cafea Ocsanica!

Sa aveti o zi minunata!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Mai, al meu inca doarme.
S-a obisnuit cu ora noua, mai putin cu primul bibe, care inainte era la 6-7 iar acum e la 5-6.

Mergi la inceput