Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(99)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

o secunda de hodina...
aspirat, mopuit, acus ma duc sa pun rulourile cu brazica si stafide la cuptor pt maine dimi la mic dejun...

zumzu e fff delicat, fff!!! Ar fi dragut sa cunoasca pe cineva, poate ii sugerati internetul pt asta, desi, daca el nu e pregatit, nu vrrea... e pacat da' asta e!

Doamna cu Intrebarea de Vineri Seara abia astept sa vad ce e!

bebelu deci Buba e sanatoasa, nu are rahitism, nu?

Anduta care-s cotele apelor mucilor???

ROXX sa le poarte sanatoasa!! Eu am uitat efectiv, aveam in plan sa merg ca fetele, doar cu ANa, am uitat!!! Adev ca, in perioada asta, nu prea imi arde sa ard bani, totusi ...maine as da o tura mica, am nevoie sa-i iau pantaloni grosi, dubli de aia de iarna, niste dresuri, si nu mai stiu... Se baga careva maine - eventual in prima parte a zilei la un Baby Boom???

O seara placuta...am cedat legatura....Andreea???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

multumesc fetelor de urariva pupacesc pe toateeeee...si pe tine Fluturas un pic mai mult ca intri mai rarsa-ti ajunga pana data viitoare..pupa printesa frumoasa

poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Da Lori am preluat legatura...Imi recomanda si mie cineva un film bun? orice gen nu am preferinte

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Noi suntem in perioada aceea a lunii, fara bani. Sotul ia salariul pe 10 si 25, eu luam pe 15 si 30 si ne gestionam foarte bine. De cand cu banii astia ai mei care intra o singura data nu reusim de loc sa gestionam situatia. Cand ne vedem cu bani cheltuim ca nebunii dupa care ne roadem de sub unghii (vorba vine). Si am zis sa evit orice tentatie. Numai ca azi, cand eram la plimbare, am dat de un C&A proaspat deschis care avea si reduceri de 20% la orice cumparai (nu va zic ca, de fapt, magazinul e la vreo 2-3 km de mine si pliantul cu reclama ca azi se deschide si au reducere sta in hol de 2 saptamani ). Dar sa nu intram in amanunte, deci, cum va ziceam, acest magazin imi iese in cale si, ce sa fac, om sunt si eu, a trebuit sa intru. Am trecut de raionul de femei care nu ma mai pasioneaza de mult si am ajuns la cel de copii. Aveau niste lucruri superbe. Mult mai multe si mai frumoase decat in Sun Plaza, unde mergem de obicei la C&A. O gramada de combinezoane, geci, pulovere, pantaloni matlasati ... Am luat si o super caciula cosmonaut... Ce sa va mai zic, am cheltuit si ultimii bani de paine.
Asa ca Lori poate reusesc sa il conving pe al meu ca mi-a iesit Baby Boom in cale in timp ce eu ma plimbam absolut dezinteresata prin parc, dar nu am bani nici de intrare. Asa ca eu zic pas (cu o enorma parere de rau).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Astia pe forum baga reclamele din ce in ce mai agasante, asta de la sensiblu le intrece pe toate

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Simo, esti bune?? da un semn aci, la fete...

AMR:5 kg

Mamica de minune Antonia Luiza (18 feb.2011)
Multumesc Doamne, multumesc parinte Arsenie Boca, multumesc sfintelui Spiridon si Fecioarei Maria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Ocsanica eu am cursul eurocor, f fain mi se pare . Daca te intereseaza lasa mi adresa de mail si ti le trimit (prin messenger).

Wudy - la sedimentul de urina trebuie sa te uiti la leucocite, scuze ca am raspuns asa tarziu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Lori , sunt pe aici, ma gandesc . Si-mi fac curaj sa ma duc la spalat vase. In rest sunt intr-un butoi care e in alt butoi, care e in alt butoi, care e in alt butoi....Motivul: complicat. Asa mi-as lua copilul si m-as duce in lume....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Ha, Catalina numai tu..... nu esti singura care simte treaba asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Am intrat si Io de pe netbookol lui tati..e mica si alba..creca ramane a mea..ha ha!!!!!!!!!
Am fost la privechi pt prietena mea..f trist..maine este inmormantarea.

Sarmalute de nota 9...da-s bune

Patricia 82
Loutzy 30
Irinuka 17
Madalina 40
colet expediat
Dau PM cu contul cine nu-l are

Ma duc ca urla.........


Mergi la inceput